Як я втратив більше 20 кг з Apple Watch

Зак Хол неодноразово робив спроби позбавитись зайвої ваги, надати тілу фізичної форми і, що головне, тримати себе у формі, не докладаючи надмірних зусиль. І цього разу йому це вдалося. Мотиваційним стусаном виявився звичайний смартгодинник. Ну добре, не звичайний, а Apple Watch. За його допомогою Зак почав новий спосіб життя, схуд на 50 фунтів (близько 22,7 кг) та щиро ділиться своєю історією успіху.

Використовуючи Apple Watch у програмі схуднення можна отримати чудового мотивуючого тренера

Минулого Нового року я дав собі обіцянку їсти здорову їжу, щодня робити фізичні вправи і наповнювати кільця активності на моєму Apple Watch з метою набути фізичної форми. Я порушив новорічну обіцянку вже 4 січня, але знову почав роботу над собою 1 квітня, і в кінцевому підсумку втратив понад 50 фунтів у 2016 році.

Apple Watch не втрачав ваги за мене - це вимагало наполегливості і дійсно змінило мій спосіб життя - але фітнес фічі та програма Activity допомагали кількісно оцінити мої зусилля без мене, аби я не робив занадто мало або не виходив за борт.

Apple Watch був дуже ефективним мотиваційним тренером, який підштовхнув мене до мети - бути більш активним. Далі я детально розповім про свій досвід і поділюсь з тим, чого я навчився у своїй подорожі.

Apple Watch Activity Rings показує Move, Exercise і Stand. Move - це скільки активних калорій ви спалили на основі даних про частоту серцевих скорочень, Exercise - це частота серцевих скорочень, яка зросла від активності настільки простої як жвава прогулянка, і Stand - це скільки разів ви ставали та рушали протягом хвилини, чи скажімо, години.

Move, Exercise, і Stand репрезентовані трьома кільцями, які замикаються, коли ви завершуєте ціль. Move можна налаштувати за своїм бажанням у будь-який час, Exercise - фіксована 30-хвилинна мета, але вам не потрібно негайно тренуватися, і Stand дає 12 різних години для завершення.

Activity Rings візуальні індикатори моїх прогресів, які протягом кожного дня були супер ефективними для мене. Я пробував інші фітнес-трекери, але жоден з них не виявився таким дружнім та мотиваційним як Apple Watch.

Apple Watch допоміг Заку позбавитись зайвих 20 кілограмів

Частина цього дає мені роботу, оскільки Apple Watch, окрім функцій відстеження активності, має фічі: це гарний годинник, має Siri і Apple Pay, тісно пов’язаний з iPhone. Я носився зі своїм Apple Watch протягом цілого року, перш ніж почати серйозно використовувати функції відстеження фізичної активності.

Досягнення мети схуднути не відбулося за одну ніч. Втратити перші десять фунтів (4,5 кг) було найпростіше, згодом досягати мети стало важче, але ведення рутинної роботи з Apple Watch суттєво допомогло.

Моя порада щодо встановлення вашої персональної Move мети: заповніть 30-хвилинну вправу, яку ви можете послідовно повторювати щодня, погляньте на номер вашого Move до кінця дня і зробіть це своєю щоденною ціллю.

На шляху до схуднення

Наприклад, я розпочав 30-хвилинне тренування на еліптичному тренажері (15 вранці хвилин вранці і 15 - вдень, перш ніж я зможу пройти повну 30-хвилинну сесію) як базове тренування. Тренування спалило приблизно 300 активних калорій і я спалив інші 200 активних калорій за день без вправ, отже я встановив собі Move мету на 500 калорій.

Ваша Move мета може бути вищою або нижчою, залежно від занять, які ви послідовно завершуватимете, але головне - віднайти те, що штовхає рухатися більше без того, щоб було занадто важко продовжувати тренування.

Починати з маленького також можна. Я поступово збільшував щоденну мету до 800 калорій перш ніж досягти цілі втратити 50 фунтів і зменшив її назад до 500, і нічого мене не змусить повернути 800.

Схуднення повинне включати як вправи, так і дієту, тому фуд трекер з HealthKit фічою дійсно корисний. Я використовую MyFitnessPal для обліку їжі.

 MyFitnessPal рахує калорії

Він допомагає встановити добову норму калорій і автоматично віднімає калорії, спалені від фізичних вправ, які вимірює Apple Watch. Якщо ваша калорійна мета - 2000, а ви їсте 2300 калорій на день і спалите 350 калорій від фізичного навантаження, то ви все ще перебуваєте у своїй цілі. HealthKit підтримка означає, що дані, які ви вводите у MyFitnessPal можуть бути поширені також у додатку Health, який стане вагомим, коли збираєте більше даних.

Дієта була для мене набагато жорсткішою, аніж тренування, але я не думаю, що міг бути мотивованим робити одне, не роблячи іншого. Тому що я вже був залогігнений тренуватись з Apple Watch і закінчуючи мої Activity Rings, відчував мотивацію вдосконалювати свою дієту.

Дані, які ви вводите у MyFitnessPal можуть бути поширені з додатком Health

Я був смітником для їжі 25 років (і не допомогло навіть те, що виріс на Southern кухні), але у квітні я відмовився від содової та солодкого чаю заради води та несолодкого чаю та почав пити чорну каву щоранку. Я також замінив снеки протягом дня та великогабаритні страви швидкого харчування на більш продумані сніданки, обіди та вечері.

Трюк дієти для мене полягав у тому, що я мав пройти її легко. Я постійно харчувався нездоровою їжею і час від часу вживав здорову їжу, але це не робило мене здоровим. Тепер я намагаюся раціонально харчуватися щодня і насолоджуюся нездоровим харчуванням помірно, без впливу на дієту.Сімейне фото Зака у 2014 році

Зак із сім'єю у 2016-му

Вести облік їжі звучить як важка робота, але ймовірно, ви їсте деякі страви часто, плюс MyFitnessPal і схожі програми мають гарні бази даних поживності для багатьох харчів. Це також допомогло мені побачити дієтичні звички. Сам я міг би сильно переоцінити, або недооцінити калорійність страв, які я їв і вся дієта була б неправдивою. Натомість, я ще й бачу коли у мене є місце для Pokémon Go без втрати своєї мети.

Схожа історія - з відстеженням фітнесу на Apple Watch. Для мене важливо, аби я міг оцінити, скільки зусиль потрібно докладати, щоб не було занадто і не думати, що я повинен зробити щось не підйомне, щоб бути здоровим.

Я також відкрив для себе, що регулятор ваги є дуже мотивуючим. Для моєї ваги щоденний був більш корисним, але зазвичай рекомендується щотижневий. Я люблю широкі дані. Щоранку я прокидаюсь, одягаю Apple Watch, зважуюсь, потім використовую цю цифру, щоб добре почувати себе у прогресі або щоб натиснути на себе трохи більше, поки в уяві зберігається картинка прогресу.

Я ввів свою вагу у додаток Health і побачивши, що число, наведене з часом, було надзвичайно інформативним, оскільки він знає, наскільки добре я працюю, або що я зійшов з колії. Я почав з базової шкали та вводив дані вручну щодня, після чого я кілька місяців оновлював інтелектуальну шкалу, яка автоматично додавала дані за допомогою HealthKit.

Чесно кажучи, я ніколи не думав, що можу втратити 50 фунтів, коли я розпочав все це у квітні — особливо, наприкінці року — але використовуючи Apple Watch я побудував заняття і кількісно оцінив свої зусилля, це допомогли мені зробити неможливе.

Спершу я поставив собі мету схуднути на 10 фунтів і я зробив це на початку тренування. Запуск смуги Activity особливо допоміг, крім того, це створило мені деякі виклики під час літньої відпустки.

Коли я та моя дружина їхали 15 годин до Вашингтону у серпні, я достроково вирішив, що було б добре переривати смужку активності на час відпустки. Туди й назад ми приїжджали вночі та поділили з дружиною обов'язки водія, аби я міг завершити мої кільця діяльності протягом дня, не порушуючи смужки.

Тренування - навіть під час відпустки

Хоч я й не рекомендую всім намагатися так сильно долати сходинку, я маю визнати, що зусилля цих двох днів підштовхнули мене продовжувати йти у ті моменти, коли я не мав виправдань для уповільнення.

Саме тоді Apple Watch серйозно змінив щось у моєму житті у темі схуднення. Я знаходжу час займатися щодня, і це, як правило, покращує щось у решті мого дня.

Наприклад, як на День Подяки, так і на Різдво, я бігав на світанку 5 км, що дало мені час на роздуми про день. Я відчував задоволеність від роботи ще рано вранці, що дало мені наснаги насолоджуватися кожним моментом протягом дня (також я почав прокидатися раніше, використовуючи Stand.)

Вивчення нових тренувань та процедур з Apple Watch також було вибухом. Я почав тренуватись, але я насправді не був у цій справі вмілим, тому вирішив, що це не для мене. Програма Workout може відслідковувати еліптичні тренування, тому я купив використану машину для свого домашнього офісу і користуючись ним, виконував щоденні вправи. Я купив велосипед, щоб займатись спортом на свіжому повітрі, просто тому, що Apple Watch відслідковує тренування, а я хотів урізноманітнити свої фізичні вправи.

Нове життя - новий велосипед

Я перевідкрив для себе біг перед тим, як він став частиною моєї програми. Я почав бігати по 0,5 милі за один раз (з відпочинком або двома по дорозі), а потім закінчив однією милею за один раз, перш ніж долати 5 тис км щонеділі у моєму розкладі, що тепер є одним з основних моментів мого тижня.

Моя пригода з Apple Watch навіть розширила сім’ю. Я прийняв цуцика далматинця Хейлі. Я завжди захоплювався далматинами, але вони дуже активні собаки, а я раніше не був активною людиною. До того ж, я був занадто лінивий і пасивний, щоб бути хорошим власником собаки. Тепер, коли я змінив свій стиль життя, у мене є новий партнер, а у моєї дочки є її перший домішній улюбленець.

Знайомтесь, Хейлі

Я бачу позитивні ефекти у різних сферах мого життя весь час після того, як зробив кілька кроків тоді у квітні.

Коли потеплішає, я планую регулярно плавати в рамках мого тренування. Я протестив трекер для плавання ще коли у вересні був випущений Apple Watch Series 2, але поки що вода, де я живу, занадто холодна для плавання, тому чекатиму теплішої погоди.

Втрата ваги позаду. Для будь-кого у подібній мандрівці я рекомендую розпочинати повільно, легко і поступово себе навантажувати. Дотримуйтесь вашої практики, де б ви не були. Apple Watch - чудовий спосіб, щоб почати, але ніколи не буває поганого часу для того, щоб активніше займатись собою, незалежно чи це 1 січня чи 15 червня, якщо це те, що ви дійсно хочете зробити. Я випав з мети лише через кілька днів після своє обіцянки, але повернення 1 квітня дуже мені допомогло.

У додатках - широкі дані та різні візерунки

Я також відкрив для себе обмін досвідом. Apple’s Activity Sharing прикольно використовувати з друзями і родиною, хто має Apple Watch. Розповідаючи про мою мету і прогрес,допомогло мені залишатися підзвітним, а відстеження мого прогресу допомогло відчувати себе добре під час докладання зусиль.

Подробицями ваших старань можна поділитись у Facebook або Instagram, Twitter або Snapchat чи у будь-якому іншому місці, де відчуваєте підтримку спільноти, і будете здивовані заохоченням, яке може стати вашою звичкою.

Я ще досі перебуваю за декілька фунтів від тієї ваги, у якій хочу бути. Хочу вивчити нові тренування та базові вправи для формування м'язів, і Apple Watch серйозно допоміг мені отримати впевненість у досягненні цієї мети, це не здавалося можливим раніше. Перехід від неактивного, простого намагання до щоденного виконання може бути складним переходом, але сьогодні це - невід’ємна частина кожного дня після багатьох невдалих початків у минулому.

Я міг би дієти та займатися фізичними вправами самостійно, але не знав з чого почати; покладаючись на Apple Watch як тренера, я зрозумів різницю. Apple Watch надзвичайно допоміг мотивувати мене, змінити життя на краще і я сьогодні є щасливішим.

Історія Зака Хола на 9to5mac

 

Швидкий пошук: Apple Watch,HealthKit,здоров'я,медицина,продуктивність,спорт,спорт-трекеры

Июль 28, 2017 | Наталія Гребенович |


Схожі матеріали:

Новини iLand