Apple стане детальніше діагностувати випадки випадкового вимкнення iPhone 6s

 

Apple оголосила про те, що нове оновлення програмного забезпечення на наступному тижні (швидше за все iOS 10.2) буде збирати інформацію, щоб допомогти діагностувати проблему, яка спричиняє несподіване завершення роботи у iPhone 6S.

 

Apple досліджує проблеми батарей

 

 

Нещодавно компанія оголосила програму заміни батареї, щоб вирішити цю проблему. (якщо ви стикнулися з тим самим — звертайтеся до найкращого Apple-сервісу) Тим не менш, деякі користувачі повідомляють про проблему на пристроях, які не мали б підпадати під програму заміни.

 

«Невелика кількість клієнтів з пристроями, які не підпадають під програму обміну, також повідомили про несподіване завершення роботи їх гаджетів. Деякі з цих відключень є нормальними для iPhone, так як являють собою систему захисту власної електронки. Для збору більш детальної інформації, ми включаємо додаткові діагностичні можливості в оновлення iOS, яке буде доступне на наступному тижні. Це дозволить нам зібрати інформацію протягом найближчих тижнів, яка потенційно може допомогти нам поліпшити алгоритми, використовувані для управління продуктивністю батареї і завершенням роботи пристрою. Якщо такі поліпшення можуть бути зроблені, вони будуть додані в майбутніх оновленнях програмного забезпечення.»

Читайте також на iLand.ua


Швидкий пошук: Apple,iOS,iPhone,iPhone 6,iPhone 6s

Декабрь 08, 2016 | Roman Slukhov |


← Попередня новина
Знайти iPhone jet black у темній кімнаті допоможе Apple Watch

Наступна новина →
Будьте здорові! А медичні додатки вам у цьому допоможуть

Схожі матеріали:

Новини iLand