Аудит локальних мереж для приватних осель та малих офісів

 

Кожного року домашні мережі стають все більшими та різноманітними. Нещодавно у вас був тільки WiFi-роутер та ноутбук, а тепер у мережі вебкамери, телевізори, Apple TV, ігрові приставки та навіть Apple Watch

 

Чудово коли все працює як треба. А що робити, коли мережа поводиться дивно? Одна з веб-камер глючить? Роутер зламався? Проблеми у інтернет-провайдера? Вашу мережу зламали?

 

Мережі — це просто лише на схемах

 

 

У великих компаніях на ці питання відповідають спеціальні люди з відділу кібер-безпеки. Сісадміни мають потрібні знання та обладнання і слідкують за тим, щоб бізнес працював безперервно та дані не витікали. 

 

Складніше для домашніх користувачів та представнкиів малого і середнього бізнесу. Простих зрозумілих рішень немає, а професійні надто дорогі та незрозумілі без допомоги спеціальних людей.

 

Дуже велика кількість клієнтів iLand — саме приватні особи та бізнеси SMB. Звісно, ми чуємо ваші запитання та постійно думаємо як вирішувати проблеми такого характеру. Зараз у кожному будинку все більше мережевих пристроїв. А деяки з них зберігають дуже важливі персональні дані. Наприклад, спортивний браслет-трекер, ваги з WiFi, пристрій для вимірюування тиску чи сучасний портативний ЕКГ-апарат. 

 

Щоб зрозуміти, що саме відбувається у вашіх мережах, та запобігти потенційним проблемам ми запустили послугу міонторингу ваших мереж. Звертайтеся, будь ласка, у чат тут на сайті (правий нижній куточок) або за телефоном технічної підтримки iLand (044)3230748

 

Подбаємо про ваш захист разом!

Читайте також на iLand.ua


Швидкий пошук: service,Wi-Fi,мережа,послуги,сервіс

Апрель 23, 2018 | Юрий Власюк |


← Попередня новина
Жінка завдячує FaceTime своїм порятунком

Наступна новина →
Графік роботи на початок травня

Схожі матеріали:

Новини iLand