iPhone X у Китаї стимулює як “апгрейд” моделей, так і переходи з Android пристроїв

 iPhone X у Китаї має неабияку популярністьiPhone X на китайському ринку прискорив два процеси: перехід користувачів айфонів на нову модель та перехід з Android-смартфонів на iPhone. Про це повідомили у Морган Стенлі.

 

Аналітик банку Кеті Губерті також додала, що в Китаї iPhone X обігнав iPhone 8 за темпами продажів, попри перевагу восьмої моделі у ціні. За її словами, ще є значні можливості для зростання продажів iPhone X, пише Yahoo Finance:

"Додаткові дані показують, що прийняття iPhone X в Китаї відбувається швидше, ніж iPhone 8 і 8 Plus ... Хоч iPhone X реалізується більш швидше у порівнянні з iPhone 8/8 Plus, ми вважаємо, що ще залишається значний стриманий попит серед користувачів айфонів, старших за 2 роки.” - пише аналітик Кеті Губерті. Губерті пояснила, що майже половина користувачів Apple у Китаї, які вже придбали iPhone X, оновились з iPhone 7 і 7 Plus, залишаючи довгу "злітну смугу" для користувачів із телефонами, старшими двох років.

Крім того, збільшилась кількість тих китайців, які переходить з Android на iPhone, а частка тих, хто робить навпаки - зменшилась. На початку жовтня минулого року частка iOS-користувачів складала 6.7%, а з появою iPhone X зросла до 9.2%.

Старт продажів iPhone X в Китаї мав невелику пропозицію, але вона досить швидко збільшилася, коли постачальники поліпшили свої показники прибутковості.

Використані матеріали: 9to5mac.com

 

Швидкий пошук: iPhone 7,iPhone 8,iPhone X

Апрель 04, 2018 | Наталія Гребенович |


← Попередня новина
Судмедексперт ФБР ображається на Apple за те, що iPhone важко хакнути

Наступна новина →
Довгоочікувані (PRODUCT) RED iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Схожі матеріали:

Новини iLand