Різниця між iPhone та Android в одній картинці

Айфони та Android-пристрої таки різняться між собою. Перш за все тим, що з Android ви отримуєте вибір, для iPhone, натомість, розроблена одна платформа.

Якщо ви чули про операційну систему Android, то швидше за все, чули про її версії. Фрагментація, або політика відкритого коду є і силою і водночас слабкістю екосистеми Android.

Випущено тисячі моделей девайсів по всьому світу з цією операційною системою. Samsung, LG, HTC і навіть Amazon роблять смартфони і таблетки, які працюють на одній із версій Android.

Різноманіття пристроїв у своїй інфографіці яскраво показала компанія OpenSignal, що веде бази даних по бездротовому зв’язку.

Графічне зображення моделей девайсів, які працюють на платформі Android від OpenSignal

Погляньте на інфографіку, кожна плитка у ній відповідає за окрему модель смартфону. Картинка доводить, що є багато пристроїв, різних форм і розмірів (в OpenSignal нарахували близько 24 тисяч моделей, і це лише за 2015 рік) та це означає, що Android дійсно фрагментована. Пристрої працюють по-різному і мають різне програмне забезпечення.

Розробка програм для усього діапазону Android девайсів може бути надзвичайно складною і тривалою. Особливо проблематично з критичними виправленнями пов’язані із безпекою, їх потрібно розгорнути на усю платформу.

 

Швидкий пошук: iOS11,iPhone X

Октябрь 20, 2017 | Наталія Гребенович |


← Попередня новина
Друкуємо 3D майже титаном

Наступна новина →
Кібератаки починаються з нас

Схожі матеріали:

Новини iLand