Apple студентам та викладачам -5%

MacBook Air

Компанія iLand була заснована у вже далекому 1998 році. З першого дня заснування ми спеціалізувалися на техніці Apple і за минулі майже 20 років здобули солідний досвід. iLand однією з перших отримала статус спеціалізованого продавця техніки Apple та авторизованого сервісного центру. Щороку ми підтверджуємо, що ці статуси здобуті нами по праву.

Більш того, ми — перша і поки єдина компанія в Україні зі статусом Apple Solution Expert in Education. Простіше кажучи, впровадження новітніх технологій в освітній процес — наша спеціалізація. Купувати у нас техніку Apple не лише вигідно, а й ефективно.

У нас діє знижкова програма на:

— ноутбуки та стаціонарні комп'ютери Apple
— програмне забезпечення

для освітнього сегменту.

Дана програма дозволить кожному студенту і викладачу придбати продукцію Apple зі знижкою 5%, а вишу - 7%.

Умови програми досить прості:

Знижка для індивідуальних покупців у розмірі 5% надається студентам будь-якої форми навчання, викладачам і вчителям, при купівлі одного комп'ютера стандартної конфігурації (iMac, MacBook або Mac mini), а також не більше двох дисплеїв і двох однакових найменувань програмного забезпечення протягом одного календарного року . Для отримання знижки в момент покупки користувач повинен надати документи, що підтверджують особу та факт приналежності до категорії покупців, на яких поширюється дана програма.

Знижка для освітніх установ в розмірі 7% надається початковим і загальноосвітнім школам, ліцеям, гімназіям, коледжам, технікумам, інститутам (включаючи некомерційні дослідні), університетам, ВНЗ післядипломної освіти, літнім школам, а також іншим освітнім установам: бібліотекам, музеям, художнім галереям тощо. Звертаючись до авторизованих партнерів, ці заклади зможуть отримати консультацію щодо вибору оптимального рішення, а також отримати доставку продукції із забезпечнням її післяпродажною підтримкою і сервісним обслуговуванням.

Придбати Apple зі знижкою для студентів і викладачів ви можете зателефонувавши за номером (044) 323-0609 а також у нас в офісі — Київ, вул. Ямська 35/34, офіс 129, вхід з вул. Лабораторної.

Якщо у вас є питання щодо використання продукції Apple в освіті, то заповніть форму і отримайте відповідь від експертів.

Освітній форум. Також пропонуємо скористатися нашим освітнім форумом. Ресурс розроблений спеціально для обговорення впровадження техніки Apple в освіту. Форум цікавий як викладачам і вчителям, так і батькам та студентам. Форум доступний за адресою: iforum.iland.ua

Fill out my online form.

Новини iLand