MDM для шкіл

Якщо ваша школа використовує iPad‘и або ви збираєтеся їх придбати, ми рекомендуємо придбати MDM, або масове керування мобільними пристроями. iLand.ua є єдиним авторизованим партнером американського розробника MDM Mosyle в Україні. Разом ми придумали найбільш доступне рішення MDM, яке розроблене для потреб школи.

 

MDM — це рішення для віддаленого управління мобільними пристроями. Воно надає координаторам ІКТ ефективний інструмент для розгортання, моніторингу та керування пристроями iPad, iPhone і Mac. Як правило, ця технологія використовується в корпоративному та шкільному середовищі, де використовуються більше iPad, а потім розподіляються між вчителями та учнями. З MDM вам більше не доведеться мати справу з окремими налаштуваннями iPad. Ви можете віддалено встановлювати програми, не допускаючи їх випадкового видалення на всіх пристроях.

Деякі основні функції MDM включають:

  • Бездротове керування та керування кількома пристроями
  • Початкове налаштування без втручання користувача
  • Віддалене керування програмами, встановлення на пристрої, оновлення та можливість їх видалення
  • Встановіть політику та керування паролями для максимальної безпеки
  • Можливість заборонити користувачам змінювати параметри пристрою, облікові записи користувачів, область екрана
  • Настройте WiFi для підключення всіх пристроїв до мережі
  • Створення бездротового інтерактивного навчання та обміну навчальними матеріалами
  • Поєднання та інтеграція з програмами Apple: DEP, VPP і ASM (програма розгортання Apple, програма купівлі томів і менеджер Apple School)

 

Служба працює з сертифікатом з повідомленням сповіщення Apple Push (APNS). Сертифікат Push надає надійний зв’язок між мобільними пристроями iOS, MacOS і MDM. Вона співпрацює та інтегрується з освітніми програмами Apple, що є ідеальним рішенням для всіх типів шкіл. Тільки за допомогою цього з’єднання програми можуть бути встановлені на iPad і команди, які потрібно віддалено виконувати на пристрої.

Після початкового створення Push-сертифікату, координатор ІКТ може продовжувати наступні кроки розгортання: Після включення iPad, MDM встановлює профіль для свого віддаленого управління. Об’єднуючи сертифікат ANDS і написавши його, MDM готовий розпочати налаштування та керування пристроєм. Зв’язок між MDM і вашими iOS і MacOS здійснюється через Інтернет, тому дуже важливо, щоб всі ваші пристрої були підключені до WiFi.

MDM надає координаторам, вчителям та студентам ІКТ потужний інструмент, який прискорює і, перш за все, гарантує, що всі ваші пристрої працюють безперебійно. У порівнянні з індивідуальними налаштуваннями та роботою з окремими iPad, це значно економить час і уникає помилок налаштування. Таким чином, викладачі та студенти можуть присвятити себе викладанню, а не вирішенню технічних проблем.

Завдяки MDM, координатору ІКТ більше не доведеться мати справу з налаштуваннями та технічними проблемами окремих пристроїв. Ви усуваєте потенційні помилки користувача, які можуть зробити iPad менш складним у навчанні. У MDM ви можете вирішити все швидко, навалом і перш за все на відстані. MDM може перераховувати всіх користувачів, які мають доступ до електронної пошти в школі, календарів, облікових записів Google, Wi-Fi і інших служб і навчальних ресурсів, які використовує ваша школа.

Для безперебійного функціонування MDM і особливо використання iPad у школі вам знадобляться провайдер MDM та Apple School Manager.

iLand.ua пропонує єдине рішення на ринку, розроблене безпосередньо для потреб освіти. Вся система розроблена таким чином, щоб відповідати вимогам роботи координатора ІКТ, викладачів та учнів.

У порівнянні зі стандартним MDM, він передбачає використання цієї технології в навчанні та включає інструменти для створення та обміну навчальними матеріалами на уроках.

Інші провайдери MDM призначені для універсальних цілей і включають в себе безліч функцій і інструментів, які непридатні для навчання і стають заплутаними для потреб навчання.

Дякую за iPad! Видали учням та викладачам. Єдине що — учні грають на них кожну вільну хвилину. Ось тут би якесь рішення

Юрій

MDM для шкіл — цінові пропозиції

iLand.ua — єдиний авторизований постачальник безкоштовних ліцензій MDM для України. Якщо у вас є 10 або декілька сотень iPad, вам не доведеться платити за MDM! Як частина безкоштовної ліцензії, ви не зможете користуватися послугами масового замовлення та управління навчанням у класі. Незважаючи на це, ваш MDM буде повністю функціональним і дозволить вам працювати з усіма основними функціями. З часом ви можете виявити, що ви хочете отримати більше від вашої системи і почати використовувати преміальні послуги. Навіть у цьому випадку ми завжди будемо значно дешевше, ніж будь-яке інше рішення на ринку.

Якщо ви технічно досвідчені, ви розумієте англійські терміни і ви можете слідувати крокам процесу інсталяції і інтегрувати всі необхідні компоненти, ви вибрали правильний варіант! Щоб запустити всю систему, вам знадобиться наступне:

Створення облікового запису менеджера школи Apple (безкоштовно)
Створити реєстрацію  MDM (безкоштовно)
Створення Apple VPP реєстрації (безкоштовно, опціонально)
Mac (неможливо завершити процес налаштування для пристрою без Mac)
Конфігуратор Apple (потрібен комп’ютер Mac)
Технічна підтримка, відеоуроки на українській мові та допоміжні послуги не надаються для MDM Basic
Ціна рішення: 0, – гривень

Натисніть посилання, щоб розпочати безкоштовну реєстрацію MDM

Включає безкоштовні ліцензії для необмежених пристроїв iOS (iPad, iPhone) або MacOS. Крім того, послуга включає всі необхідні дії з нашого боку для належного управління МДМ, призначення iPads та підготовки координатора ІКТ.

Зареєструйтеся в Apple School Manager
Зареєструйтеся для VPP та DEP
Зв’язок менеджера шкіл Apple з MDM
Встановіть усі існуючі пристрої в MDM
Створення послуг МДМ відповідно до передової практики з інших шкіл та їхньої спрямованості
Початкове встановлення профілів і додатків у міру необхідності
Координатор ІКТ / підготовка вчителів у вашій школі
Надання технічної підтримки на чеській мові
Доступ до порталу за допомогою чеських відеоуроків для окремих операцій в MDM
iLand.ua є єдиним авторизованим партнером розробника MDM Mosyle для України. Всі дії, які ми виконуємо, уповноважені розробником і відповідають професійним і технічним вимогам.

Ціна рішення під ключ — зв’яжіться з нами для уточнення кількості планшетів

Ви зацікавлені в МДМ для шкіл? Скористайтеся нашою контактною формою.

Щоб розпочати реєстрацію для безкоштовного MDM заповніть будь ласка форму нижче