Jamf

Лідер індустрії керування пристроями Apple з продуктами Jamf Pro, Jamf Now та Jamf Connect.

Про iLand та Jamf

iLand є офіційним дилером рішень Jamf в Україні. Ми провели конференцію MacAdminsUA, на якій зібрали кілька виступів українських та європейських фахівців з Jamf, отримали контракт та провели навчання і сертифікацію наших інженерів. Тепер у нас можна:

– придбати ліцензії Jamf Pro та Jamf Connect
– придбати продовження ліцензій Jamf Pro та Jamf Connect
– придбати консалтинг та навчання з впровадження Jamf Pro та Jamf Connect

Ми впроваджуємо рішення Jamf з 2019 року для компаній та освітніх закладів всіх форм та розмірів. Впроваджуючи рішення та сервіси наша команда дійсно розуміє як ваші пристрої взаємодіють з Jamf Pro та вашою IT екосистемою в цілому. Від ліцензування до підтримки, навчання з впровадження, ми можемо надати кастомізоване під вас рішення що відповідатеме вашим вимогам, чи то разове налаштування, чи то імплементація у кількох філіях одночасно.

Про Jamf

Jamf розробляє кращі в індустрії рішення для керування пристроями Apple яакими як Mac, iPhone, iPad та Apple TV. Якщо ви представляєте малий бізнес або корпорація, у Jamf є рішення яке підсилисть ваших кінцевих користувачів і паралельно зробить цей процес значно легшим для вашої IT-команди. Як офіційний реселлер Jamf з сертифікованими інженерами, ми краща команда щоб допомогти вам з впровадженням Jamf Pro, Jamf Now та Jamf Connect.

Рішення Jamf

Jamf Pro

Jamf Pro лідер у світі рішень для керування пристроями Apple, розроблене щоб допомогти вам впровадити централізований контроль над вашими пристроями Mac, iOS та Apple TV, та дозовляє вам з легкістю інвентаризувати, розгортати та захищати пристрої.

Jamf Pro повністю інтегрується з Apple Business Manager та надає справжню підтримку day-zero та нові можливості, то ж ви можете моментально отримати переваги від zero-touch-розгортання, оптових закупівель програм та керування програмами, а також рідними функціями захисту. Рішення підсилюєе IT професіоналів та користувачів що вони підтримують надаючи можливість уніфікованого менеджменту кінцевими пристроями Apple.

Jamf School

Jamf School, колишнє ZuluDesk, це рішення для освіти з керування парком техніки яке допомагає вчителям витиснути все з пристроїв Apple. Його інтуітивний веб-інтерфейс спрощує розгортання, надає інвентаризацію та захист Mac, iPad та iOS-пристроїв та надає вчителям робочий процес і допомогу у керування класом.

Jamf School постачається з трьома поотужними програмами – Jamf Teacher, Jamf Student та Jamf Parent – щоб допомогти створити сфокусований навчальний простір і в школі і вдома.

Jamf Now

Як і Jamf Pro, Jamf Now — це керування мобільними пристроями Apple на вимогу, що дозволяє розгортати пристрої Apple без дотику.

Його відмінність полягає в тому, що він розроблений спеціально для невеликих розгортань від 1 до 199 пристроїв. Це робить його ідеальним для малого та середнього бізнесу та креативних агентств, яким не потрібні функції та функціональність Jamf Pro на рівні підприємства.

За допомогою Jamf Now ви можете легко розгорнути налаштування, програми, обмеження та багато іншого для груп пристроїв за лічені хвилини, все з одного місця. Незалежно від того, чи потрібне вам керування машинами macOS (MacBook Pro, iMac, Mac mini) чи пристроями iOS (iPad та iPhone), Jamf Now швидкий та доступний, тож ви можете підтримувати своїх користувачів, не потребуючи спеціального IT-менеджера.

Jamf Business Plan

Jamf Business Plan — це єдине масштабоване рішення для управління, яке автоматизує весь життєвий цикл пристроїв Apple на підприємстві, включаючи розгортання, керування та безпеку.

Завдяки функціям Jamf Pro, Jamf Connect і Jamf Protect за єдиною ціною, він ідеально підходить для того, щоб весь парк техніки залишався під контролем

Jamf Protect

Jamf Connect

Jamf Connect дозволяє оптимізувати автентифікацію Mac та керування обліковими записами, усуваючи необхідність прив‘язки Mac до Active Directory, але зберігаючи безпеку облікового запису.

Кінцеві користувачі можуть просто розпакувати свій Mac, увімкнути його та отримати доступ до всіх своїх корпоративних програм після входу в систему за допомогою єдиного набору облікових даних Okta, Microsoft Azure або Google Suite.
Використовуючи одне ім‘я користувача та пароль для Mac, Jamf Connect забезпечує більш зручну взаємодію з Mac для ваших користувачів, синхронізуючи облікові дані між вашим постачальником сертифікатів та локальними комп’ютерами Mac.

Підтримка нульового рівня: MDM для self-сервісів

Подивіться вебінар про те як використовувати MDM для slef-сервісів що ведуть до підтримки нульового рівня для вашої IT-командиюю. Вебінар пояснює функції що надає рішення MDM, та як ці функції роблять можливими такі процеси як розгортання та перерозгортання (redeployment) для віддалених працівників, оброка логів та віддалена підтримка яку дуже просто надавати. 

Ресурси Jamf

Jamf_2022

2022 і далі: технічні прогнози від генерального директора Jamf Діна Хагера

2021 рік навчив нас приймати зміни та довів, що технології відіграватимуть визначальну роль у продуктивності та задоволеності співробітників, студентів та пацієнтів.
Отже, що ми очікуємо у 2022 році? Давайте дізнаємось.

Запрошення на конференцію macAdminsUA 2022

На минулій конференції ми торкнулися тем як то Apple Business Manager, розгортання Jamf Pro, базовий траблшутінг для Мак-адмінів, шкідливі програми для macOS, підтримка користувачів з викорисанням Watchman Monitoring, впровадження zero-touch в Enterprise та інші. Повний запис всіх виступів можна знайти на каналі iLand у відповідному списку відтворення, MacAdminsUA’2021

Компанія iLand отримала статус офіційного партнера Jamf

На корпоративному ринку рішення компанії Jamf з Mobile Device Management є одними з найкращих, про що знають десятки тисяч IT-директорів та IT-менеджерів по всьому світі

Зв’яжіться з нами

Маєте питання стосовно Jamf? Хтось з нашої команди експертів обов’язково допоможе!
Впишіть ваше запитання у форму зворотнього зв’язку і наша команда надасть потрібну допомогу.
Або зателефонуйте за номером +380443230609