Apple Business Manager це web-портал для IT-команд для керування розгортанням пристроїв, купівлі та дистрибуції контенту, для створення керованих Apple ID (Managerd Apple ID).

Apple Business Manager

Apple Business Manager

З Apple Business Manager ви легко реєструєте пристрої, і працюєте з MDM щоб автоматично їх налаштувати та зконфігурувати під потреби компанії. Купуєте програми та книжки на всю компанію і керуєте ліцензіями на пристроях користувачів. Створюєте керовані Apple ID для працівників. Керуєте кількома офісами, відкликаєте та перерозподіляєте ліцензії на контент, передаєте адміністративні права. Корпорація Apple підтримує сертифікацію відповідно до стандартів ISO/IEC 27001 і 27018, щоб клієнти Apple могли виконувати свої нормативні та договірні зобов’язання.

Apple Business Manager дозволяє автоматично розгортати пристрої, надаючи компаніям швидкий та спрощений спосіб розгортання техніки Apple що належить компанії та прописувати MDM без потреби фізично торкатися або індивідуально готувати до роботи кожен пристрій.

Автоматизована реєстрація пристроїв тепер є частиною Apple Business Manager. Це надає швидкий та спрощений спосіб розгортати вашу техніку Apple, придбану у авторизованих продавців Apple, Apple Authorised Reseller.

Додатково, сервери MDM тепер можуть бути встановлені за замовчанням враховуючи тип пристрою. Наприклад ви можете встановити один сервер за замовчанням для Mac, і інший для iPhone або iPad.

З питань реєстрації сервісу Apple Business Manager та закупівлі ліцензій MDM взертайтеся будь ласка у форму зв’язку нижче.

Універсальна бізнес форма

Tags: , ,