Чи є Intego Mac Premium Bundle X9 єдиним захисним програмним забезпеченням, необхідним для вашого Mac?

Всупереч поширеній думці, Mac не є супер-захищеним, коли йдеться про зараження шкідливими програмами та вірусами.
Наприклад, вірус VeryMal прорубав свій шлях через незліченні комп’ютери Mac, в той час як CoinTicker також заразив багато пристроїв macOS. Навіть App Store для MacOS був інфікований шпигунськими програмами. І це лише вершина айсберга.

Що робити користувачеві Mac щодо захисту свого дорогоцінного комп’ютера? Якщо ви шукаєте захист, розгляньте такий варіант.

Компанія Intego пропонує безліч засобів безпеки для продуктів Apple, включаючи Mac. Інтегру Mac Premium Bundle X9 – це набір антивірусних, антишпигунських і антифішингових програм для усунення цифрових загроз.

Вміст пакету Intego Mac Premium Bundle X9

Premium Bundle X9 містить все, що потрібно користувачеві Mac, щоб зберегти свою систему в чистоті та безпеці.

Пакет містить 5 додатків захисту, включаючи NetBarrier X9, ContentCarrier X9, VirusBarrier X9,  Mac Washing Machine X9 і Personal Backup  10.9.

Коли ви запустите інсталлер, вас привітає вікно вітання. Деякі з програм проведуть вас через “майстра налаштування”, як, наприклад, Virus Barrier, де ви можете вибрати будь-який з трьох запропонованих рівнів безпеки — Maximum(почніть з нього), Standard або Minimum.

Intego Mac Premium Bundle

Intego Mac Premium Bundle

VirusBarrier X9

Відкрийте VirusBarrier X9, і ви побачите платформу, розділену на 3 основні області. Натисніть на “Scan”, і Intego здійснить всебічний пошук будь-яких вірусів, які може мати ваш Mac. У розділі Карантин відображаються підозрілі файли для перегляду. Ви можете відновити, видалити або довіряти залежно від того, що ви бачите. Якщо не до кінця впевнені у файлах у розділі Карантин, зв’яжіться з нашою технічною підтримкою — ми разом визначимо рівень небезпеки. На останній вкладці відображаються “Надійні файли”, або ті, які ви вважаєте безпечними.

Захист у реальному часі & сканування на запит

Ви захочете, щоб ваш антивірус працював весь час, і VirusBarrier X9 компанії Intego робить саме це. Крім того, у вас буде ще кілька варіантів, включаючи можливість вимкнути або ввімкнути безпечний перегляд у Safari.

Автоматичний захист. Запустіть один раз VirusBarrier X9 і він буде працювати в фоновому режимі. Ви зможете побачити детальну звітність у будь-який час, включаючи  всі виявлені шкідливі програми або віруси.

Захист вручну. Сканування може бути таким же швидким або глибоким, як ви хочете. Швидке сканування здійснює пошук вірусів і шкідливих програм, де вони найчастіше зберігаються.

NetBarrier X9

NetBarrier працює дуже подібно до системи брандмауера вашого комп’ютера, лише більш досконало. Завдяки цьому ви зможете встановлювати команди з високими налаштуваннями як на вихідні, так і на вхідні з’єднання з локальних мереж і Інтернету. Налаштування розділені на три категорії — загальнодоступні, робочі та домашні, і ви зможете налаштувати та налаштовувати їх далі.

Ви також зможете перевірити вхідні та вихідні дані кожного додатка для максимального контролю. Відстежуйте будь-якоу підозрілоу діяльність з конкретних програм та використовуйте хирургічно точне очищення та усунення несправностей.

Mac Washing Machine X9

Mac Washing MachineX9 ідентифікує старі, невикористані та застарілі файли на вашому Mac і показує вам, як їх можна позбутися. Це простий процес, який здійснюється одним натисканням, щоб “вимити” журнали, мовні файли, елементи та кешовані дані на вашому комп’ютері. Крім того, програмне забезпечення перевіряє наявність дублікатів і організовує файли на робочому столі або у доці за допомогою інтелектуального алгоритму.

ContentBarrier X9

ContentBarrier X9 надає вам більший контроль над користувачами та профілями облікового запису на вашому Mac, з опціями про те, як поводиться кожен, і можливістю переглядати їхню діяльність. ContentBarrier працює особливо добре, якщо ви шукаєте програму, яка надає функції батьківської безпеки.

Програма пропонує різноманітні батьківські опції для кожного користувача, включаючи створення списку веб-сайтів, до яких вони не матимуть доступу, блокування або дозволу чату, запису екрану, блокування конкретних програм і графіків доступу до графіків. За допомогою ContentBarrier X9 ви можете відстежувати та налаштовувати те, що ваша дитина може і не може робити, коли вони завантажують файли, грають на ігрових серверах або надсилають і отримують електронну пошту.

Personal Backup 10.9

Пакет Intego включає надійне програмне рішення для резервного копіювання. Ви можете вибрати файли або папку, бекап яких ви хочете створити, вибрати місце, куди він йде, і встановити, коли це робити, наприклад, щотижня, щодня або за потреби. Особисте резервне копіювання дозволяє користувачам створювати власний завантажувальний диск резервного копіювання, що означає, що ви можете створювати резервні копії всього жорсткого диска через регулярні проміжки часу. Параметр «Синхронізувати» дозволяє користувачам вибирати папки та синхронізувати їх з програмним забезпеченням.

Сумісні системи

Intego Mac Premium Bundle X9 сумісний з версіями macOS від OS X 10.8 до OS 10.14. Компанія, безумовно, думала про надання підтримки для старих систем macOS, тому навіть особи, які їх використовують, захищені від останніх загроз.

Ціна на Premium Bundle

Intego Mac Premium Bundle X9

Intego Mac Premium Bundle X9

Intego Mac Premium Bundle X9 коштує $59.99 за 1 рік і $109.99 за 2 роки повного спектру захисту.

Перейдіть на сторінку “Придбати” та завантажте програмне забезпечення за посиланням. Ви отримуєте 5 відмінних і повнофункціональних додатків, які надають велику користь у роботі вашого Mac.

За допомогою пакету Intego Premium ви отримуєте захист від шкідливих програм, резервне копіювання, функції батьківського контролю та очищення небажаних файлів. Ви можете спробувати його безкоштовно без обмеження функцій протягом обмеженого часу.

Висновок

Intego Mac Premium Bundle X9 — це повний комплексний комплекс програмного забезпечення для захисту, який здатний і має достатню кількість параметрів налаштування для задоволення потреб передових користувачів. Якщо вам потрібне захисне програмне рішення, яке виявляє та усуває відомі онлайн-загрози, то це хороший вибір. Сайт підтримке є видатними, і ви можете втиснути ще кілька додаткових функцій, а саме особисту резервну копію і додаток для очищення небажаних файлів з комплекту Intego Mac Premium Bundle X9.