Як використовувати додаток Нагадування на Apple Watch, аби більше не забувати про те, що мали зробити.

Додаток Нагадування на Apple Watch позбавить клопотів із забудькуватістю

Ой, забув. Часто трапляється, коли вилітають з голови навіть прості звичні пункти, які потрібно було виконати. Автор Хамош Пасак з iphonehacks.com зізнається, що належить до забудькуватих типажів. Він знайшов спосіб, який допомагає пам’ятати про щось або залишатись уважним до пріоритетних завдань за допомогою Apple Watch. Ділимося з вами його налаштуваннями свого кращого робочого процесу.

Намагаюся використовувати програми та інструменти, які б допомагали б мені нагадуваннями. Після оновлення watchOS 3 я з’ясував, що найкращий для мене спосіб це зробити – використовувати новий додаток Нагадування разом із новим ускладненнями циферблату.

Як використовувати Siri, щоб записувати нагадування

Reminders на Apple Watch працює у партнерстві із Siri

Інших варіантів додати нагадування безпосередньо у програму Reminders на Apple  Watch інакше, ніж використовуючи Siri, немає. Але робити це за допомогою Siri дуже зручно. Просто натисніть і притримайте Digital Crown та скажіть щось на зразок “нагадай мені купити молоко завтра о 10 ранку”.

 За допомогою Digital Crown можна купити собі мило, наприклад

Все, нагадування буде записано.  У потрібний час відповідно прийде нотіфікейшн, яке можете відхилити або поставити на дрімоту. Також можна записувати нагадування за допомогою Reminders програми на iPhone.

Як використовувати програму Нагадування для перегляду завдань

Я досі не можу збагнути того, що немає жодної програми Нотатки на Apple Watch. Було б чудово читати Нотатки або чекліст на смартгодиннику. Зараз я це витримую використовуючи програму Нагадування для списку завдань. Наприклад, для списку продуктів чи чогось подібного.
Завдяки watchOS 3, користування Нагадуваннями є швидким і не занадто нудним.
Натисніть Digital Crown, щоб дістатися до запуску додатків, і там виберіть додаток Нагадування.

Якщо раніше були створені пов'язані нагадування, вони будуть зображатись у списку Scheduled

Ви можете у цьому місці подивитись свій список. Якщо раніше були створені пов’язані нагадування, вони будуть зображатись у списку Scheduled (Заплановані).

Як додати програму нагадування у Dock

Якщо ви часто будете використовувати програму Нагадування, то доцільно буде додати її вручну у Dock.

Доцільно буде додати Нагадування вручну у Dock

Коли Нагадування відкрита, клікніть Side кнопку. Ця дія приведе до Dock і нижче попереднього перегляду додатку Нагадування, ви побачите кнопку під назвою “Keep in Dock“. Можете натиснути і утримувати програму Нотатки, щоб перенести її.
Після того, як додаток перенесений у Dock, він завжди працює у фоновому режимі й запускається миттєво (насправді).

Як налаштувати Reminders ускладнення

Іншою дійсно хорошою особливістю Нагадувань є ускладнення. Мені подобається бачити майбутнє завдання на циферблаті.

Особливістю Нагадувань є ускладнення на циферблаті

Щодо вашого циферблату: торкніться Force Touch, і натисніть на “Customize“.
Потім проведіть пальцем до останньої панелі, і натисніть на ускладнення, щоб вибрати його. Використовуйте Digital Crown щоб скролити до тих пір поки не знайдете Reminders complication. Клікніть Digital Crown щоб підтвердити.
Особисто мені подобається широке дно ускладнення для Нагадувань в Utility та Activity Analog циферблатів.

Завдання можна дивитись на безпосередньо на циферблаті

Сподіваюсь, це допомогло

Також можете використовувати інші to do list додатки, на зразок Todoist, та мені подобається використовувати Нагадування тому, що воно інтегрується із Siri. Просто робить речі набагато простішими.