Apple Watch

Ми вже читали й чули новини про те, що годинник Apple Watch рятує життя на всій території США, і навіть пандемія його COVID-19 не спинила.

Спершу в Канзані Хезер Хендершот отримала програмне сповіщення про те, що в неї швидкість серцебиття 120 ударів за секунду. Швидкість і далі залишалася незмінною попри відсутність симптомів, і Хендершот вирішила перевіритися в лікаря. Там їй діагностували гіпертиреоз.

В іншому випадку, Джейсон Сосер із Флориди отримав сповіщення про можливі проблеми з серцем. Кілька тижнів потому через погіршений стан здоров’я йому знову надійшло сповіщення вже про загрозу миготливої аритмії. Він звернувся до швидкої допомоги й дізнався, що запобіг серцевому нападові.

Apple Watch

Врешті, стан Джорджа Кометіані, мешканця Нью-Йорка, погіршився через збільшення ваги, що виявилося у хропінні й хруску в колінах. Тож, він придбав Apple Watch і вирішив регулярно завершувати денні кола й активно користуватися сповіщеннями й завданнями, які дає годинник.

У наступних моделях watchOS ми сподіваємося побачити нові функції, як-от фіксування змін у стані здоров’я, і вже засвідчили функцію з відстеженням сну в  watchOS 7.

Універсальна бізнес форма