Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Майже всі огляди годинника Apple Watch Series 6 твердять одне: так, усе добре, проте це додатковий апгрейд, тож, якщо маєте Series 5, можете проігнорувати нову версію.

Мудра порада, особливо зважаючи на пандемію, що зруйнувала економіку, залишила мільйони людей безробітними і змусила всіх ретельніше планувати власні витрати.

Але знаєте що – а до біса це все!

Якщо у вас є кошти, то швидше купуйте останній Apple Watch, бо він справді неймовірний. Нас досі вражає, що можна носити міні-версію iPhone на зап’ясті та з його допомогою дзвонити, оплачувати покупки, знаходити маршрути, відстежувати тиск і серцеву роботу, а також купу всього іншого. Це чудо технології та всіма улюблений гаджет, який, до того ж, може врятувати вам життя.

Огляд Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Порівняно з оновленням 4 версії до 5, нова лінійка Series 6 справді відрізняється значнішим апгрейдом.

Хоча в минулорічного годинника Series 5 є постійно ввімкнений екран і компас, новітній Series 6 має навіть кращий, яскравіший дисплей, систему на мікросхемі, вдосконалений вайфай, більшу батареєю та загалом швидше заряджається. Крім того, пристрій може похизуватися вбудованим у нього чіпом U1 з надширокосмуговим сигналом, постійно активним альтиметром і, нарешті, датчиком, який вимірює рівнень кисню у крові. Треба сказати, досить солідний набір нових функцій для одного оновлення.

Основні елементи останніх годинників Apple, як-от відстеження серцебиття та електрокардіограму, збережено й у новій версії, однак зник тачпад Force Touch.

Стильний дизайн

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Зовнішня форма пристрою залишилася незмінною, тож виглядає так само, як Apple Watch 4 і 5, і пасуватиме до будь-якого ремінця. Ми не скаржимося: Apple Watch все ще найгарніший аксусеар сучасного ринку.

Завдяки вузькій формі гаджет настільки ж комфортний, як і будь-який інший наручний годинник. При цьому невеличкий екран постійно показує час і відстежує сповіщення, та й користуватися додатками на диво зручно – навіть у прямому сонячному світлі.

Але, звісно, ви про це чули. Всі ми сьогодні вже знаємо про Apple Watch, і Apple вдосконалила його настільки, що зараз це найпопулярніший годинник (і не просто смарт-годинник) у світі. Тож недивно, що Apple досі не вносила жодних серйозних змін в оригінальний дизайн.

Утім, цьогорічним апгрейдом у цій сфері стала поява нових кольорів, і ними стали блакитний і червоний у рамках програми Product (Red). Ми випробовували кілька алюмінієвих годинників у сірому кольорі Space Grey і синьому. Останній виглядає прекрасно і поки що наш улюблений. Він гарно поєднується з анодованим ремінцем Juuk Velo, теж виготовленим з алюмінію.

Червона версія Product (Red) виглядає дуже яскраво. Як висловився Льюїс, ведучий подкасту The CultCast, це „годинник з претензією”. І це було ще до того, як він купив його в день випуску. Йому дуже подобається гранатово-червоний алюмінієвий кейс, хоч йому й не зовсім до душі відтінок спортивного ремінеця, який був у комплекті з годинником. Втім, можливо, йому підійде ремінець Juuk Vitero в кольорі Ruby Gray.

А от і О2

Найвизначнішою додатковою функцією Series 6 є датчик кисню в крові. Він визначає вміст кисню в крові, відомий як SpO2. Механізм роботи датчика такий: шкіру просвічують за допомогою червоних і зелених світлодіодів плюс інфрачервоного світла, а потім система аналізує отриману від сканування інформацію.

Відстеження кисню в крові є новим для Apple, хоча технологія протягом останніх двох років побутувала на різних конкурентних фітнес-трекерах.

Утім, її інтеграція в Apple Watch має важливу відмінність, бо, порівняно з іншими трекерами, годинник Series 6 здатний перевіряти рівень кисню не тільк протягом дня, а й під час сну.

Ця функція має значний потенціал і в майбутньому може запобігти ймовірним проблемам зі здоров’ям. Apple співпрацювали з дослідниками, щоби визначити, як різні фізіологічні сигнали годинника можуть відстежувати й, можливо, контролювати астму, серцеву недостатність, грип і навіть COVID-19. Сподіваємося, Apple Watch зможе попередити про ранні симптоми цих хвороб.

Ще більше нових функцій

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Разом із визначенням кисневого вмісту в крові, Apple Watch Series 6 впровадив постійно ввімкнений альтиметр, який пропонує дані про висоту над рівнем моря. Він працює вкупі з додатком Компаса, що перекочував у новий годинник із попередніх моделей, тож краще визначає висоту під час тренувань. Також з’явилося кілька нових інтерфейсів, що вправно залучають до роботи нові датчики: наприклад, інтерфейс для піших прогулянок має закріплений віджет з даними про висоту.

В комплекті з Apple Watch Series 6 наявні й інші нові інтерфейси, але їх можна отримати й на попередніх версіях годиннику, починаючи з watchOS 7.

Підзарядження зі швидкістю світла

Знаходимо й трохи менш помітні поліпшення в цьогорічній моделі: акумулятор Series 6 заряджається на 40% швидше за свого попередника, що значно скорочує час очікування. Тож, з нуля годинник десь за годину набере 80% заряду, а 100% досягне приблизно за півтори. Як не дивно, саме ця нова функція потрапила до списку наших фаворитів. Можна вдягати годинник на ніч, а заряджати його вдень на роботі або деінде, і підзарядження не займатиме цілий ранок.

Гаджет все ще може працювати максимум 18 годин на одній повній зарядці, але залежить, звісно, від частоти використання. Як свідчить практика, зазвичай його все ж потрібно заряджати хоча б один раз на день.

Швидкий Гонзалез

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Всередині Apple Watch Series 6 має швидший процесор S6, якого більше ніж достатньо для міні-комп’ютера на ремінці. Будь-які взаємодії з годинником тішать своєю оперативністю, і це стосується як тренувальних програм, так і інших улюблених додатків watchOS.

Новий чіп підтримує постійний дисплей, який став світлішим, тому тепер легше зрозуміти, коли годинник „заснув”. Згідно з Apple, неактивний екран зараз у 2,5 рази яскравіший, тому його краще видно вдень. На наш погляд, неактивний дисплей виглядає вдвічі яскравішим за той, що має Series 5.

Новий Solo Loop

Solo Loop

Solo Loop

Ми протестували новий ремінець Solo Loop, цілком зроблений з гнучкої силіконової гуми. Він не має застібки чи пряжки, замість цього треба натягнути його на зап’ястя. Для того, щоб він зручно відчувався на руці, необхідно замовити точний розмір на сайті Apple, де можна його визначити за допомогою спеціального онлайн-інструмента, але можна зняти заміри й у фізичному магазині.

Ми дуже чекали Solo Loop, але на практиці аксесуар не виявився нам до душі. Так, ремінець зручний, його легко надягати й знімати, а також майже неможливо зламати. Він не пропускає воду й піт, але він настільки базовий, що майже непомітний. Можливо, декому саме це й сподобається, але нам більше до вподоби металеві браслети, і кращих за Juuk Vitero поки що важко знайти.

Ціни та наявність

Стартова ціна за Apple Watch Series 6 складає 15299 грн за базову алюмінієву модель, і цього року серед них з’явилися товари в блакитному й червоному кольорах.

Ціна може досягти $1,250 за штуку, якщо ви обираєте модний титановий годинник і вирішите поєднати його зі зв’язком LTE.

Apple Watch Series 6: Варто чи ні?

Apple давно відомий завдяки тому, що потроху додає нові функції до гаджетів, які через них із часом кардинально змінюються. Кожного року зміни видаються досить незначними, але їх усе більше. Apple Watch Series 6 відійшов максимально далеко від початкової моделі Series 0 і перетворився на неймовірний багатофункційний комп’ютер з високим рівнем поєднуваності й можливостями стежити за здоров’ям.

Хоча Series 6 й не є обов’язковим апгрейдом, але, якщо ви можете його собі дозволити, це все одно дуже якісний апгрейд. І не забувайте про кольори! Обидва варіанти, червоний і блакитний, виглядають дуже гарно. Можна мати декілька годинників у різних відтінках і добирати їх до різних образів та подій. Хто знає, може, варто започаткувати власну колекцію?

Читайте також:
10 порад для новачків з Apple Watch (рос.)

Універсальна бізнес форма