Одним з інструментів, про який я давно хотів написати, є Mac Evaluation Utility. Це інструмент, розроблений для ІТ-адміністраторів Apple, щоб визначити стан їхнього парку комп’ютерів macOS – особливо під час сезонів оновлення ОС. Читайте далі, щоб дізнатися, що вона може робити, а також як її завантажити.

Які дані може збирати Mac Evaluation Utility?

Підзаголовок цього розділу – це ключова частина, яку потрібно знати про цю програму. Вона не може вносити зміни в розгортання macOS, конфігурацію керування пристроями або будь-що у вашій мережі. Сприймайте його як “путівник”, який допоможе вам масштабувати розгортання. Якщо ви починаєте з бета-тестування користувачів Apple під час програми міграції з Windows на Mac, цю програму буде корисно запустити після того, як ця бета-група запрацює. Ось деякі приклади інформації, яку він може зібрати:

  • Як розподіляється трафік Bonjour?
  • Чи може macOS підключитися до моєї VPN?
  • Як мої пристрої підключаються до серверів Apple для отримання оновлень iCloud та macOS?
  • Чи може моя система керування пристроями спілкуватися з моїм пристроєм?
  • Чи безпечні програми на моїх пристроях?
  • Як мої користувачі автентифікуються на своїх пристроях?
  • Чи ввімкнено FileVault?

Ця програма створена, щоб допомогти вам скласти план дій “готовності”, коли ви плануєте перейти від 4 до 400 пристроїв. Особливо з мережевим зв’язком із серверами Apple, ця програма може допомогти забезпечити нормальний потік даних – незалежно від того, чи працюють співробітники віддалено, чи в офісі.

Як завантажити Mac Evaluation Utility?

Оскільки програма орієнтована виключно на ІТ-фахівців, які прагнуть оптимізувати свій парк комп’ютерів на macOS, Apple не розміщує Mac Evaluation Utility у вільному доступі. Вона безкоштовна, але вимагає доступу до AppleSeed для ІТ-спеціалістів, який, своєю чергою, вимагає наявності керованого Apple ID. Немає жодних причин не використовувати її кілька разів на рік, щоб Apple могла перевірити стан вашого парку комп’ютерів з точки зору налаштувань і зв’язку.

Підсумок

Такі додатки – це чудовий крок Apple назустріч ІТ-спеціалістам там, де вони знаходяться. Це проактивний спосіб для Apple спрямовувати ІТ-команди до успіху в роботі з автопарком, вказуючи на те, як все працює і де можна вдосконалити. Оскільки Apple стає все більшою частиною кожного ІТ-середовища, збір правильних даних є критично важливим кроком до успіху.

Оригінал на статті 9to5mac.com

Для отримання інструкції як зареєструвати компанію на безплатне користування більшою частиною сервісів Mosyle MDM для парку до 30 одиниць, заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма