Протягом останніх кількох місяців я говорив друзям і колегам про те, що серед ІТ-спеціалістів зростає тенденція, яка полягає в можливості звільнити постачальника в будь-який момент. Якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли ви по суті прив’язані до платформи або продукту постачальника, ви втрачаєте перевагу в ціноутворенні, коли настає час поновлення. Навіть за межами цінової політики, якщо постачальник більше не відповідає вашим потребам, вам абсолютно необхідна гнучкість для розгортання рішень на заміну. В iOS 17 функція Apple Return To Service MDM отримала чудове оновлення, яке полегшить перехід на нових постачальників рішень для управління пристроями.

Про Apple @ Work: Бредлі Чемберс керував корпоративною ІТ-мережею з 2009 по 2021 рік. Завдяки своєму досвіду розгортання та управління брандмауерами, комутаторами, системою управління мобільними пристроями, Wi-Fi корпоративного рівня, сотнями комп’ютерів Mac і сотнями iPad, Бредлі розповість про те, як ІТ-менеджери Apple розгортають пристрої Apple, будують мережі для їх підтримки та навчають користувачів, а також про історії з практики управління ІТ та про те, як Apple може покращити свої продукти для ІТ-відділу.

Усе, що пов’язано з розгортанням пристроїв у 2023 році, має бути повністю автоматизовано. Так, я сказав все. Оскільки організації розширюють використання пристроїв Apple, ручні рішення не масштабуються.

Як працює функція повернення до служби в iOS 17

Коли постачальники систем управління пристроями розгорнуть нову функцію RTS від Apple для iOS 17 і iPadOS 17, вони зможуть надати клієнтам можливість розгортання профілю Wi-Fi з командою для очищення пристрою. Використовуючи існуючу MDM, ви можете надіслати команду “Стерети пристрій” і вибрати профіль Wi-Fi для використання, щоб пристрій автоматично активувався і повторно зареєструвався у вашій MDM. Після надсилання на пристрій команди стирання з опцією “Повернутися до служби” і вибраним профілем Wi-Fi, пристрій видалить усі дані на пристрої та автоматично перейде на головний екран, зареєстрований і готовий до використання. В рамках цього процесу до пристрою також буде застосовано попередньо вибрану мову та регіон. Якщо пристрій є пристроєм стільникового зв’язку (iPhone або iPad зі стільниковим зв’язком), компанія Apple рекомендує зберігати тарифний план eSIM при стиранні, вибравши опцію “Зберегти тарифний план після стирання”. Ця опція полегшить кінцевим користувачам відновлення роботи пристрою.

Міграція MDM-провайдерів для пристроїв iOS та iPadOS традиційно була складним і тривалим процесом. Після видалення пристроїв зі старим MDM ІТ-адміністратори повинні покладатися на автоматичну реєстрацію пристроїв, щоб зареєструвати їх у новому MDM. Однак цей процес все ще вимагав ручних дій, таких як вибір мережі Wi-Fi та введення пароля. Це часто призводило до того, що ІТ-адміністратори просили користувачів повернути свої пристрої для міграції, що у великих організаціях могло зайняти тижні безперервної роботи.
Return to Service розв’язує цю проблему. За допомогою Return to Service міграцію MDM можна повністю автоматизувати. Проста команда стирання, надіслана старою MDM, запустить процес, і пристрій можна буде автоматично зареєструвати на новій MDM всього за кілька хвилин. Це дійсно змінює правила гри для клієнтів Apple, роблячи міграцію MDM швидшою, простішою та ефективнішою.
АЛЬСИР АРАУЖО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР MOSYLE

Якщо пристрій зареєстровано в Apple School Manager або Apple Business Manager, вам потрібно переконатися, що пристрій вказано на новому сервері MDM перед стиранням. Після того, як ви надішлете команди видалення через профіль Wi-Fi, він автоматично активується, зареєструється і поверне користувача на домашній екран з програмами, книгами та вмістом, завантаженими з нового постачальника послуг з управління пристроями.

Підсумки

Нещодавно Mosyle випустила бета-версію, щоб розпочати тестування цієї функції. Оскільки це частина специфікації iOS 17 MDM, вона, ймовірно, з’явиться цієї осені. Вже понад 10 років я розповідаю про проблеми міграції постачальників MDM поза межами нового розгортання, і з iOS 17 Apple робить весь процес дуже простим.

Оригінал статті на сайті 9to5mac.com

А ми нагадаємо що компанія Mosyle запропонувала безкоштовне навчання з впровадження Mosyle MDM для компаній з України. Пропозиція дійсна з 01 серпня 2023 року до 31 жовтня 2023 року. Кількість місць обмежена, безкоштовне навчання ми можемо забезпечити для 50 компаній.

Деталі за посиланням: https://iland.ua/news/free-mosyle-course/

Універсальна бізнес форма