Чи можна зарядити iPhone за допомогою зарядного пристрою для iPad? Так, можна!

Чи можу я використовувати зарядний пристрій iPad для iPhone? Звичайно, можна! Ми всі маємо так багато зарядних блоків і кабелів навколо, і дуже добре знати, що вони сумісні з різними пристроями. Багато людей хвилюються, що більш потужний адаптер перевантажить акумулятор iPhone, але це не так. Давайте розглянемо, як використовувати зарядний пристрій iPad для iPhone і які переваги ви можете отримати від цього.

Чи можна використовувати зарядний пристрій від iPad для iPhone?

Якщо ви дивитеся на разючий зарядний блок, що йде в комплекті з вашим iPad, і задаєтеся питанням, чи можна під’єднати до нього кабель для iPhone і зарядити його, ви будете раді дізнатися, що це абсолютно можливо. Компанія Apple щиро підтримує це, тому вам не доведеться турбуватися про покриття AppleCare, якщо щось піде не так. Втім, нічого не повинно піти не так. Деякі люди хвилюються, що занадто потужний зарядний пристрій може перевантажити або перегоріти акумулятор iPhone, але ваш iPhone просто отримає стільки заряду, скільки йому потрібно, а потім вимкнеться. Щоб дізнатися більше про те, як заряджати та зберігати акумулятор вашого iPhone, перегляньте нашу Пораду дня.

Що стосується кабелів, ви можете використовувати один і той же кабель між iPhone та iPad, якщо зарядні порти сумісні. Отже, якщо у вас є iPhone та iPad з портами Lightning, ви можете використовувати один і той самий кабель. Якщо чутки про зарядні порти USB-C у наступному поколінні iPhone справдяться, ви зможете обмінюватися зарядними пристроями між iPhone та iPad з USB-C. Однак, якщо у вас є iPhone з портом Lightning і iPad з портом USB-C, ви не зможете використовувати один і той же кабель. На щастя, це буде видно просто по тому, що кабель не буде входити в порт, тому вам не доведеться турбуватися про випадкове підключення несумісних кабелів до портів.

Чи зарядний пристрій для iPad заряджає iPhone швидше?

Так, ваш зарядний блок для iPad, швидше за все, зарядить ваш iPhone трохи швидше, ніж зарядний блок, що йде в комплекті з вашим iPhone. Якщо у вас є кабелі та пристрої, сумісні зі швидкою зарядкою, ваш блок живлення потужністю 12 Вт допоможе вам у цьому процесі. Якщо ваш кабель або пристрій не сумісний зі швидкою зарядкою, він все одно може заряджатися трохи швидше від більш потужного зарядного блоку просто тому, що він більш доступний.

Чи можна заряджати iPad за допомогою зарядного пристрою для iPhone?

Так, можна, але, швидше за все, це буде повільніше. Звичайний зарядний адаптер для iPhone має потужність лише 5 Вт порівняно з 12 Вт для iPad, тому для повної зарядки iPad знадобиться більше часу, ніж при використанні оригінального зарядного блоку. Але якщо у вас немає іншого зарядного блоку, краще повільно, ніж ніяк!

Оригінал статті на сайті www.iphonelife.com

Універсальна бізнес форма