Цей матеріал ми готували для юристів клієнтів iLand. Але ідеї підходять майже для всіх користувачів, хто працює з текстами та /майже/ шаблонами.

Якщо у вас Mac, він має працювати на вас та ваш бізнес. Наприклад, ви регулярно пишете той самий текст різним людям. Нехай це буде адреса для листування та пересилки паперових документів. Переглянемо економію часу у порядку ускладнення.

1. Робимо нотатку у програмі Нотатки на macOS або на iPhone, називаємо так, щоб легко було знаходити. Коли треба — шукаємо нотатку, копіюємо текст, повертаємося у потрібну програму, вставляємо текст. Мінуси — багато рухів, перемикання між програмами

2. В «Системні Параметри — Клавіатура — Клавіатурні скорорчення — Текст» натискаємо + внизу ліворуч. Вводимо у лівий стовпчик наприклад “адрр” а у правий пишемо повну адресу “35, Ямська, Київ, 03150, Україна”. Тепер у будь який програмі на Mac просто напишіть аддр і підтсавиться повна фраза. Цей прийом працює також на iPhone/iPad. Зручно також якщо відправляєте регуляно смс з вашою e-mail адресою або фізичною адресою. Плюси: немає помилок у цифрах, економія часу. Мінуси — не можна форматувати текст, робити болд, прописувати у стовпчик

3. Завантажуєте програму TextExpander і робите все що у пункті 2, але вже у стовпчик та з потрібним вам форматуванням. Цікавий факт: якщо програма TextExpander встановлена на кількох комп’ютерах у компанії, навіть в інших країнах, у всіхх можуть бути спільні скорочення. ЦЕ вивільнює просто прірву часу і ментальної енергії. Кожного разу коли використовується скорочення, почуваєшся як “Вкалывают роботы, а не человек” (c) 

Як буде потрібна допомога автоматизувати якусь рутину на вашому Mac або iPhone/iPad — звертайтеся, будемо раді допомогти, запишемо відео інструкцію чи зробимо pdf-мануал, якщо треба. Можемо допомогти налаштувати обробку паперових документів за допомоги швидкісного сканеру або програм розпізнавання на iPad/iPhone. 

Продуктивного бізнесу!

Як українські юристи використовують у роботі iPhone та iPad.