Бен Горвіц,
інвестор, співзасновник Andreessen Horowitz

Довільний переклад матеріалу автора Damon Beres з блога у Medium OneZero.

Не буде перебільшенням сказати, що Бен Горовіц — один з найпотужніших людей у технологічному бізнесі. Вода мокра; небо голубе.

Співзасновник компанії венчурного капіталу Andreessen Horowitz, Горовіц був пов’язаний з основними інвестиціями в такі компанії як Facebook, Pinterest, Skype, Airbnb, Foursquare, Coinbase, Soylent, GitHub, Lyft, Imgur, і, так, Medium. Отже, він знає щось про тенденції.

Маючи все це на увазі, я хотів дізнатися більше про те, як він використовує свій телефон. Чи його домашній екран наповнений сервісами, в які інвестував Андреессен Горовіц? (Так.) Чи думає він, що це цілком корисні сервіси? (Також так.) Враховуючи репутацію компанії, чи постійно він приліплений до телефону? (Ні. Він навіть виключає час від часу.)
Далі йде наш чат, відредагований задля довжини та ясністі.

 

OneZero: Отже, щоб почати, ви встановили це фото вашої дружини Феліції з обкладинки Modern Luxury Silicon Valley як фонове зображення. Чому ця картина?
Бен Горовіц: Тому що це її улюблене фото. Здається, їй це подобається — вона задоволена цим на моєму телефоні.

Вона наче керує знімками на вашому телефоні.
Ну, ви знаєте, ви просто намагаєтеся та робите ваше подружжя настільки щасливим наскільки можливо.

Отже, розглядаючи реальні програми тут, я помітив, у вас є ряд крипто-додатків. У вас є Anchorage, в який ваша фірма інвестувала, у вас є Coinbase — очевидно, це сфера інтересів.
Ми також інвестували в Coinbase. Але це мій особистий крипто-рахунок. Тому, що ми були в ньому так рано, я тільки інвестував, я думаю, 100 тисяч, але я отримав кілька мільйонів доларів крипто зараз, так що я повинен стежити за ним. Також для мене це зручний спосіб стежити за цінами та ринком.

Anchorage інакший. Це як робочий інструмент. Вони надають своєрідну опіку для крипто-рахунків, і вони є постачальником послуг для нашого крипто-фонду. Тому мені потрібно відстежувати це. Це частина моєї роботи.

Як часто ви перевіряєте цих двох?
Я б сказав, щонайбільше раз на день, і принаймні один раз на пару тижнів, залежно від того, наскільки я зайнятий. Це виглядає як перевірка фондового ринку або щось подібне — це не те, що дає вам величезну інформацію яку можна задіяти, але це цікаво.

Отже, ви не переймаєтеся коливаннями ринку.
Ні, з часів коли був генеральним директором публічної компанії [на Loudcloud], я навчився,що фондовий ринок рідко відображає що-небудь у короткостроковій перспективі, а крипто-ринок ще менше.

Ви згадали, що ви інвестували в Coinbase, і я, звичайно, помітив, що у вас на головному екрані є Caffeine, але не Twitch. Ви інвестували в це, тому скажіть мені: чому Caffeine краще, і що ви дивитеся на ньому?
Caffeine трохи відрізняється від Twitch. Це сервіс реального часу, тож ви можете взаємодіяти з людьми, які стримлять і це працює таким чином, що просто не працює на Twitch через затримку. І це відкрило нас до того, що я дивлюся. Я не такий великий фанат, але люблю дивитися, як хлопці коментують X Games і футбольний сезон, футбольні ігри FOX, подібні речі. Я вважаю це набагато кращим, ніж дивитися дикторів.

Twitch — це дійсно платформа переглядів. Спільнота в основному дивна або ворожа. Caffeine більше нагадує людей, які спілкуються  одне з одним.

І ви точно великий шанувальник музики. Мені цікаво, чи бачите ви потенціал для чогосьсхожого на Caffeine або Twitch для музичних виступів.
Ви маєте на увазі живу музику?

Саме так.
Теоретично, це повинно працювати. Люди люблять живу музику. Але люди не дивляться живу музику на телебаченні, здебільшого —  ніколи не дивилися. Тож питання в тому, що ж, у технологічному сенсі, яка саме річ буде працювати для живої музики? Це важко передбачити, але я думаю це буде комбінація чогось типу Caffeine плюс VR.

Те, чого не вистачає, коли ви дивитеся по телевізору — відчуття. Важко описати — це просто не змушує вас відчувати себе частиною концерту. Велика частина відвідування концерту це слухати музику з іншими людьми, які люблять цю ж музику. Вам це  потрібно, щоб відчуття концерту працювало. В іншому випадку звичайний запис краще звучить, ніж звук на концерті, чи не так?

Я думаю, що це має відбутися. Важко передбачити, як саме це злетить, але я припускаю, що це почнетсья або з невеликих концертів для спільноти, які простіше показати на екрані або у віртуальній реальності. Я не знаю, чи є у вас Oculus Quest? Це чудовий продукт.

Він крутий

Ви, безумовно, можете побачити, як у чомусь подібному Quest, дійсно працюватиме концерт. Я думаю, що це станеться, але я не знаю нічого, що ще зараз працює на цій арені.

Зрозуміло, добре. У що ще ви супер занурені на своєму телефоні?

DAZN [“Da Zone”] приголомшливо добре підходить для боксу. Вони не тільки мають всі європейські бої, які ви не можете отримати тут, вони також мають GGG, вони мають Canelo. Починає здаватися, що це майбутнє боксу — що б це не було, $10 на місяць за все.

Так ви дивитеся бокс на вашому телефоні?

Так. А потім Genius, Genius перевірені речі неймовірні. Для мене, як для любителя хіп-хопу, те, як музика в сучасному світі трактується через сервіси такі як TMZ і навіть YouTube, тощо — це трохи огидно. Сервіси наче роблять так, щоб всі виглядали як мудаки. У Kanye була чудова думка, наприклад, якщо ви покладете Мікеланджело на TMZ, він буде виглядати як мудак. Це просто жахливо, як ці хлопці ведуть свій бізнес і що він робить з формою мистецтва.

Genius — протилежне тому. Він розглядає тексти пісень наче вони в музеї, і пояснює їх у відповідному контексті.

Отже, пересуваючись по екрану, тут — 76 повідомлень у Pinterest. Мені цікаво, що тут відбувається.

Я, напевно, маю краще керувати повідомленнями в Pinterest, але в основному те, що я шукаю на Pinterest — це рецепти. Коли йдеться про рецепти, вони мають неймовірні фотографії. Особливо для речей, які я люблю готувати — торти і барбекю. Я, напевно, маю почистити свої нотіфікейшени — це лише недбалість з мого боку.

“У певний час я просто вимикаю весь свій телефон.”

Я думаю, що ваші сповіщення виглядають досить контрольованими. У Pinterest дуже багато, у електронній пошті трохи, але здебільшого не так багато. Як ви використовуєте всій телефон, щоб не відчувати перевантаження?

Я відключаю більшість сповіщень — це одна корисна річ. Але в певний час я просто відключаю весь свій телефон. Це допомагає не відволікатися. Але особливо як венчурний капіталіст — це така робота в реальному часі, тому це складно. Якщо ви не маєте простіру подалі від цього, ви просто повинні бути обережними щодо того, як ви можете думати про довгострокові проблеми. У житті, ви хочете більше ініціювати речеі та події, ніж просто реагувати.

Я в шоці чути, що ви вимкнули телефон. Я не знаю, коли останній раз вимкнув свій — це, мабуть, говорить мені щось дуже сумне. Ви вимикаєте телефон щодня? Коли? У яких ситуаціях?

Можливо вимикаю за пару годин після вечері. Тому що в іншому випадку я можу буквально висіти на телефоні весь вечір, 

 

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче