У мене на iPad кілька екранів, Логіки в них немає. Основний екран — третій. Є ще лівий екран, себто другий, він другорядний.

Перший екран мав би робити мене добре організованою людиною. Там мій календар на добу. А коли біткоїн був по 20К, я ще поставив туди віджет біржі. Те, що у мене є перший екран я згадав от зараз, коли пишу цей текст.

На лівому екрані (нагадую, він другий по важливості) із важливого у мене карта і будильник. Карту використовую часто. Але ще частіше — будильник. Як і всі високоорганізовані люди, я тицяю на “Snooze”; і так кожні десять хвилин разів десять. Ще кілька мап Лондону (я там постійно гублюся) і Forsquare (знаю, це для тих, кому за триста, але мені норм).

На основному екрані у мене зазвичай все геть по іншому. Оскільки я хочу справити про себе хороше враження, то я пересунув сюди всі респектабельні застосунки.

Отже.

Месенджери.

Slack це основний робочий інструмент, ванлав, і все таке. Бо тут всі внутрішні комунікації Аксону і Аксономіста. Мене на нього підсадив сто років тому @Yevgeniy Shpika (він же Джон). Мессенджер і Скайп — переважно для клієнтів. Так само, як і ТГ +   в телезі я ще веду канал по юридичному підприємництву. Тут вже 1800 підписників. Підписуйтеся 🙂 (Юра, залиш будь ласка цю невеличку рекламу, ну).

Соціальні мережі

Фейсбук це основна мережа для роботи. Лінкедін не видаляю, бо раз на рік використовую для пошуку контакту + щомісяця акцептую запрошення у друзі від чергової сотні індусів. Навіщось у мене є іконка Твітера. От допишу текст і гляну, що то за 20 повідомлень.

Evernote. Знаю-знаю, це для тих, кому за триста. Але саме тут я веду всі свої записи: нотатки з конференцій, ідеї текстів, протоколи зустрічей і дзвінків з клієнтами. Тут я пишу проект тексту, який потім перекочовує в гугл доку, де в роботу включаються інші колеги. Маю вже більше тисячі записів. Веду це все років шість.

Coursera. Я перетягнув цю іконку на головний екран тільки заради цього тексту. Кілька разів на місяць я підписуюся на кілька онлайн курсів, проходжу перший тиждень і кидаю.

Пошта

Зараз я сиджу на Gmail. До того був Spark, Outlook та Inbox. Як ви можете помітити, тема із “zero inbox” мені не близька.

GlassFrog. Тут лежить орг структура Аксону: хто за чим доглядає і до кого з яким питанням стукатися. Скажу чесно, на планшеті я раз чи два відкривав цей застосунок. Перетягнув на головний екран щоб справити на вас враження. Користуюся цією штукою на ноуті.

Ребуси. Незамінна залипалка в дорозі. А ще з донькою ввечері порозгадувати. До речі, українська розробка. Дуже раджу тим, хто не може заснути в Інтерсіті або в літаку.

Meduza. Моє улюблене медіа. Так, російською. Мій планшет — моя територія. Що хочу, те тут і читаю.

Medium. Це робочий інструмент, бо тут ми раніше вели корпоративний блог Аксонів, і тут ми зараз запустили юридичне медіа Axonimist — спілка мертвих юристів. Ну а ще мені на днюхо колеги подарували платний аккаунт, тому тепер залипаю перед сном.

Планшет — це дуже незручно. Але я жити без нього не можу. Дістати його з рюкзака в метро, аби щось миттєво перевірити — гемор ще той. Минулого року планував продати і купити свіжий айфон (зараз у мене 4s). Але якось я забув планшет вдома і поїхав у відрядження без нього. Це було суцільне пекло. Тому ні, не продаватиму. Як же він там без мене буде.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen».
Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче