Я користуюсь технікою Apple з 2010 року, як iPhone так і Mac. З 2013 моєю робочою станцією був iMac 21″, але зараз вже застарів він, тому змінив робочу станцію на iPad Pro 12,9“. Зовсім не жалкую, єдине «але» в тому, що доводиться перевчатись підходу до використання компьютера (тач, з олівцем, з клавіатурою без фанкшн кнопок та без миші).

Головне в моїй роботі предметного фотографа, звичайно, фото і зображдення як такі, потім тексти і потім обмін файлами.

Спочатку про різне, потім про фото.

Різне: 

Новини — читаю дуже багато новин та медіаресурсів англійською. Там спорт, политіка та економіка, все що робить сучасну людину — сучасною.

Трохи різного трешу та соц мереж.

Для подорожей Booking, Google Maps та Google Translate.

Кілька програм для малювання у растрі та векторі – головні це Procreate та Vectornator відповідно.

VLC — для прослуховування музики і перегляду фільмів з домашнього хмарного хард драйва (WD mycloud).

Notion — тестую програму після того, як прочитав про неї у цій рубриці 🙂

Офісний набір — Pages, Numbers та Keynote.

Video — в основному там всі програми для мого goPro hero 7 black. Відео — не зовсім моє, але дещо робити мені дуже подобається (міні-відео з подорожей).

Files — програми, що допомагають мені працювати файлами та оригіналами фото, ну і звичайно, щоб передавати файли замовникам – Dropbox, BOX, Files, Creative Cloud, Books, Documents (бо вміє працювати з архівами).

Photo editing — Afterlight, Snapseed та Pixaloop — для інстаграму. А для роботи – PS Express, Photoshop Fix та Mix зовсім не замінюють собою повноцінний фотошоп, але я поки ще не видалив їх, можливо ще знадобляться.

Головним інструментом наразі є дві програми Lightroom CC — все що стосується равів з камери і конвертацій. Працює швидко і дуже зручно, а новий iPad Pro не дає слабини навіть з файлами з Hasselblad. Основний ретач зараз роблю у Affinity photo, і дуже чекаю коли вийде повноцінний Adobe Photoshop для айпад про. Affinity зовсім непогана, але все десь трохи по-інакшому, тому ще не дуже зручно. Ну і алгоритми еффектів мені більше у фотошоп подобаються. Із набутого досвіду з айпадом Про можу порекомендувати вимкнути true tone display, коли працюєте з кольорами, бо майже на будь якому іншому екрані кольори будуть гірші.

Games — я люблю грати в ігри, такий собі український отаку. Із рекомендацій — Evoland та Evoland 2 – зе бест! А також ігри від Amanita Design

Ну і останнє, shame on me – Chrome — дуже люблю аніме, і тільки хром програє потокове відео з флешем 🙁

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче