Анна Бойко
фахівець з комунікацій
компанія «Кіноманія»

Я займаюсь комунікаціями в кінодистриб’юторській компанії «Кіноманія». Ми показуємо в кінотеатрах фільми Warner Bros. та незалежних студій. Комунікації = месенджер, соцмережі і пошта. Тому ці додатки з’їдають найбільше заряду мого телефона.

WhatsApp, Telegram, FB Messenger, Viber, поштовий клієнт — тут проходить більша частина спілкування, навіть коли працюю за ноутбуком. Плюс соцмережі, звичайно.

На другому екрані — ще три важливих «робочих» додатка: апки мереж кінотеатрів (Мультиплекс, Планета Кіно та Оскар). Відстежую кількість сеансів та заповнюваність залів, щоб краще прогнозувати, як спрацює той чи інший фільм.

Решта, в принципі, стандартно: додатки банків, Garmin для спорту, улюблені кафе з програмами лояльності, магазини, книжки, музика. Крім того, оскільки зараз ми в процесі ремонту, виручають Pinterest, Houzz і Таблиці.

Ще є зручна програма КМДА 1551. Для тих, хто не з Києва, – це «книга скарг та пропозицій» у різних галузях життя міста. Користуюсь досить часто — переважно, тримаю в тонусі наш ЖЕК:).

Загалом, телефон одночасно і полегшує, і ускладнює життя. Ускладнює, бо, #нутижпіарщик, ти завжди онлайн. Але виручав стільки, що готова з цим миритись.

Першим моїм iPhone був 4, зараз iPhone X. Оскільки користуюсь переважно стандартними апками, то кожна нова модель для мене — скоріше для швидшої роботи, довшого життя батареї та кращих фоточок, звичайно:)

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче