Антон Кулик
Програміст в Voxide Software OÜ, Pix Backpack
Продюсер Kharkiv Mini Maker Faire

Привіт! Я Антон, гібрид програміста та організатора подій.
Більшу частину часу проектую та розробляю мобільні додатки в компанії Voxide Software та українському стартапі Pix. Але раз на рік перетворююсь на «багаторукого багатонога» та роблю ярмарку Maker Faire у Харкові.

Основні інструменти — MacBook Pro 13″ та iPhone. Перейшов на Мак, коли більше став займатись розробкою під iOS.

Я прихильник віддаленої роботи, тому намагаюсь якомога менше працювати через телефон — так дуже легко втрачається грань між роботою та особостим життям. Тому на айфоні не дуже багато робочих додатків та вимкнуті майже усі push-сповіщення.

Намагаюсь використовувати найпростіші інструменти, без наворотів. На папері майже ніколи нічого не записую.

Менеджери

 1. Spark— найзручніший email клієнт. Більш того український 💪 Періодично йдуть листи по роботі, дуже багато спілкування під час ярмарку.
 2. Timepage— календар від Moleskine. Усі робочі та особисті події тут, щоб нічого не забути. Використовую через надзвичайно зручний віджет та приємний UX.
 3. Notion— один з найулюбленіших додатків на Mac та iPhone. Гугл Докс на стероїдах, або Evernote, який пішов правильним шляхом. Веду тут особисті плани, нотатки та базу знань. Чек-лісти для роботи, конспекти корисних матеріали в зручній мені формі. Notion надзвичайно гнучкий: можна писати статті, робити презентації та навіть зібрати просту CRM. Можливостей багато, спільнота користувачів навіть збирає шаблони на окремому сайті, можна подивитись.
 4. Things— улюблений to-do додаток у Apple екосистемі, пощастило купити на розпродажу в AppStore 🙂 Як тількі з’являється якась ідея чи завдання, намагаюсь одразу фіксувати у Things. Тут особисті задачі, ідеї, список покупок тощо. Усе що треба зафіксувати та побачити швидко. Сюди копію поточні робочі задачі з JIRA та Trello щоб бачити загальну картину роботи на найближчий термін.
 5. Apple Files— стандартний файл-менеджер від Apple. Дуже люблю через те, що він дозволяє керувати файлами у iCloud, Dropbox та Google Drive в одному додатку. Більш того, усі файли потім можна шукати у Spotlight — додатку для пошуку по iPhone.
 6. Apple Wallet— дуже радий, що в Україні, по-перше, запрацював Apple Pay та, по-друге, все більше компаній інтегруються з Apple Wallet. Усі квитки в одному місці: концерти, у кіно, літаки, потяги тощо. Спільні квитки можна поширити, за декілька годин до події квиток можна відркити прямо з Lock Screen, дуже зручно.
 7. Spendee— єдиний менджер особистих фінансів який у мене прижився. Переважно через те, що він автоматично підтягує витрати з карток по API. Та через те, що є і мобільна, і веб версії. Є інтеграція з ПриватБанком, чекаю на Монобанк 🙂

Читання, відео та інший контент

Текст

Читаю багато ресурсів та блогів з технологій, розробки, маркетингу тощо. Декілька років тому набридло щодня відкривати більше 10 вкладок у браузері, щоб почитати та відкрів для себе RSS.

Одна з улюблених пар додатків — News Explorer(в мене йде разом з Setapp) + Pocket.Перший — RSS-клієнт де я бачу усі оновлення на сайтах які читаю. Другий — додаток у якому можна зберегти статтю і прочитати пізніше (наприклад у метро). Найбільш корисні матеріали потім відмічаю та конспектую у Notion.

Такий процесс читання настількі в мене прижився, що вже два рокі поспіль потрапляю у топ 1% користувачів Pocket за кількістю прочитаного 🙂

Подкасти
Іноді слухаю подкасти, для цього використовую стандартні Apple Podcasts. Завантажив Overcast, збираюсь протестувати найближчим часом.

Музика
Я дуже люблю музику і мені важливо регулярно слухати щось нове. Слухав через Google та Apple Music, але залишився незадоволеним їх рекомендаціями.
Я давно слідкував за Spotify та одного дня все ж таки витратив пару годин та встановив додаток на Мак та Айфон. І це чистий кайф, бо Spotify через 3-4 тижня почав пропонувати музику як раз на мій смак.

Інше

Думаю нема сенсу розповідати, що користуюсь Уклоном, ПриватБанком і Монобанком, тому краще згадаю додатки про які не усі можуть знати.

 1. Bobby— додаток у якому фіксую витрати на інші додатки (Spotify, iCloud, Spendee тощо).
 2. Hours— додаток тайм-трекер, намагаюсь впровадити в повсякденне життя щоб розуміти на що витрачаю час.
 3. Scanner Pro— найкращій сканер документів під iOS, розробляє та ж сама команда, що і Spark (Readdle ❤️).
 4. Songkick— найкращий трекер концертів.
 5. Vivino— допомагає обирати вино в магазині 😄
 6. Google Trips— улюблений організатор подорожей

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче