fbpx

Артем Афян
керуючий партнер ЮК «Юскутум»

Як адвокат я мушу бути постійно на зв’язку, тому мій хоумскрін – це колекція різних месенджерів та комунікаторів.

Мушу з цікавістю відзначити, що WeChat впевнено завойовує популярність серед моїх клієнтів.

Bitrix24 – це не основна система, в якій ми працюємо, але це – середа роботи відділу ClientCare, тому я там постійно онлайн.

Минулого року мені вдалося схуднути на більш ніж 10 кг, та й загалом я вирішив зайнятися своїм здоров’ям, тому через Garmin я постійно відслідковую свою активність. Намагаюсь виконувати всі поставлені цілі, зокрема щодо 10 тисяч кроків щоденно.

Патефон – додаток із аудіо-книгами, який став моїм рятівником при поїздка по місту та виходах в магазин. До того я відносився до цього часу, як втраченого. А тепер із задоволенням слухаю книги, та, що навіть більше мені заходить, – лекції. Я полюбляю чергувати бізнес-тематику із соціологією, науч-попом та художньою літературою.

Legal Alarm – це розроблений моєю компанією додаток тривожної кнопки. Йому вже майже три роки, і завжди перевіряти його – моя відповідальність перед більш ніж 1500 підключеними клієнтами. У мене виведена адміністративна панель, тому я буду бачити, якщо хтось натисне кнопку.

Моєю знахідкою 2018 року я вважаю додаток To-Do від Microsoft. До цього я вів паперові щоденники, та мене гнітила хаскорулість – потрібно завжди тягати із собою його, та ще й це – не екологічний метод ведення власних справ. Завдяки цьому додатку я повністю відмовився від паперових щоденників.

З monobank я став затятим користувачем Apple Pay, тому цим додатком також часто користуюсь.

Google maps я використовую для планування маршрутів по місту.

Ну і утіліти для мене – це, перш за все, будильник.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче

Читайте також на iLand.ua:

2+