Артем Афян
керуючий партнер ЮК «Юскутум»

Як адвокат я мушу бути постійно на зв’язку, тому мій хоумскрін – це колекція різних месенджерів та комунікаторів.

Мушу з цікавістю відзначити, що WeChat впевнено завойовує популярність серед моїх клієнтів.

Bitrix24 – це не основна система, в якій ми працюємо, але це – середа роботи відділу ClientCare, тому я там постійно онлайн.

Минулого року мені вдалося схуднути на більш ніж 10 кг, та й загалом я вирішив зайнятися своїм здоров’ям, тому через Garmin я постійно відслідковую свою активність. Намагаюсь виконувати всі поставлені цілі, зокрема щодо 10 тисяч кроків щоденно.

Патефон – додаток із аудіо-книгами, який став моїм рятівником при поїздка по місту та виходах в магазин. До того я відносився до цього часу, як втраченого. А тепер із задоволенням слухаю книги, та, що навіть більше мені заходить, – лекції. Я полюбляю чергувати бізнес-тематику із соціологією, науч-попом та художньою літературою.

Legal Alarm – це розроблений моєю компанією додаток тривожної кнопки. Йому вже майже три роки, і завжди перевіряти його – моя відповідальність перед більш ніж 1500 підключеними клієнтами. У мене виведена адміністративна панель, тому я буду бачити, якщо хтось натисне кнопку.

Моєю знахідкою 2018 року я вважаю додаток To-Do від Microsoft. До цього я вів паперові щоденники, та мене гнітила хаскорулість – потрібно завжди тягати із собою його, та ще й це – не екологічний метод ведення власних справ. Завдяки цьому додатку я повністю відмовився від паперових щоденників.

З monobank я став затятим користувачем Apple Pay, тому цим додатком також часто користуюсь.

Google maps я використовую для планування маршрутів по місту.

Ну і утіліти для мене – це, перш за все, будильник.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче