Мій перший iPhone (це була 4-ка) я придбав у 2011 році. Тоді не було 3G, популярним месенджером був Skype, а цифрові “мильниці” добре продавалися. Останні роки довелося жити і працювати у Казахстані, де був проджектом новинного проекту Informburo.kz. Повернувшись в Україну працював у авто-классифайді АвтоБазар, періодично консультую як фрілансер. Завжди відкритий до нових пропозицій та ідей.
Користуюсь iPhone SE. Обрав його з міркувань розміру (найзручніший для мене) та потужності (все ж таки, це майже 6s). Не вважаю себе ґіком, бо використовую досить популярні і прості додатки, але вони задовольняють більш ніж 90% моїх потреб. Смартфон використовую більше як комунікатор, щоб бути “на зв’язку” (листування, дзвінки та спілкування у месенджерах). Далі прокоментую, що є на моєму home screen і як їх використовую.

Фото, Камера, Погода, Калькулятор, Годинник, Нагадування – з цим все зрозуміло.

monobank – для мене зараз найзручніший апп для банківського карткового рахунку в Україні. Маю ще карту Привату (на 2-му екрані є їх додаток), але намагаюсь використовувати тільки monobank.
Notes – від списків “що купити” до “to do list”
LinkedIn – слідкую за новинами компанії та постами певних спеціалістів, активно спілкуюсь з рекрутерами на HR-менеджерами (знаходжусь у пошуках роботи в цікавому проекті).
Instagram – використовую для технічних потреб фейковий акаунт, де маю 1 фоловера. Свій старий акаунт, в якому було багато контенту за декілька років, я видалив, тому що це суттєво відволікало: стрічка з фото-відео діє як гіпнотичний маятник, що поглинає мій час та увагу, і зрозумівши це я видалився.
myMail – поштовий клієнт, який швидко працює і не перезавантажує прикріпленні файли коли форвардиш листа.
YouTube – дивлюсь відео не тільки на телефоні, але й часто відсилаю на Chromecast (особливо полюбляю Sky News Live ранком під каву), яким керую за допомогою Google Home.
2GIS використовую суто для Києва (offline).
Reverso Context – cловник для англійської.

Viber, WA, Telegram та Fb Messenger – класичний набір, Телеграм використовую найбільше.

Додатково:
•  Видалив додаток Facebook, бо мав звичку “залипати”. Після цього навіть на десктопі став меньше туди заходити.
•  Не граю на телефоні. Встановлені судоку, снукер та пасьясн вмикаю дуже дуже рідко.
•  Не використовую додатки для обробки фото, достатньо фільтрів у камері.
•  Маю негативний досвід з використанням Slack на смартфоні.
•  Віддаю перевагу веб-сайтам новин, ніж їх додаткам.
•  Не розумію людей, які використовують Skype на iPhone.
•  Для сканування документів використовую Office Lens від Microsoft.
•  Не маю звички міняти шпалери.
Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen».

Універсальна бізнес форма