fbpx

Катерина Суділовська,
дизайнер інтер’єрів та засновниця студії Modificat

Привіт, це мій HomeScreen та Lockscreen. На одному — фото з Міланської виставки дизайну 2018, мені сподобався декор, на другому – шпалери відомого бренду) Заставки я змінюю часто, це – як одяг, або інтер’єр — міняється настрій, погода, думки — міняються і заставки…

Телефон у мене англійською, я так звикла ще з часів 2000х
 
Я займаюсь дизайном інтер’єрів більше 15 років, у мене власна дизайн студія – Modificat. То ж цим обумовлені додатки, якими я користуюсь. Бо телефон – мій перший помічник. Майже всі додатки розташовані по папках, і я все тримаю на одній сторінці.
 
Звісно, жодна людина, а якщо це ще і власник бізнесу, не обходиться зараз без соц мереж. Тому зверху у мене всі чати, та всі мої соц аккаунти, фото додатки. Ну і погода, бо я метео-залежна та сонце-залежна людина :))) Я ніколи не вмію одягатися по погоді – і перевіряю її аж на трьох ресурсах) — це Yahoo.Weather, рідний додаток Apple Weather та AccuWeather.
 
Папка Finance – у кого її немає. Моно банк, Приват і Wallet
Navigation – я по 3-4 години в день за кермом. Пересуваюсь виключно з Waze, не дивлячись на те, що місто знаю дуже добре.
 
Music – я вже давно слухаю інтернет радіо, навіть в машині. Або книжки.
Travel – ми з сім’єю любимо подорожувати. Зазвичай вдається скомбінувати бізнес-подорож та коротку відпустку. Для цього – Booking, Airbnb, та, звичайно, таксі.
Productivity – все для формування або читання документів. Інструменти для паперової роботи…
Entertainment – знижки в ресторанах, улюблений Vivino,- щоб перевірити вибір вина, або залишити відгук.
Health – навіть не буду коментувати. Все під контролем.
Tasks – планування – моє все. Занадто організована. Чоловік порадив Trello, але я дублюю думки та плани скрізь. Moleskine ніхто також не відміняв…
Utilities – у кожної дівчини є власні інструменти. У мене це рулетка, ліхтарик, калькулятор, компас, Measure, перекладач та диктофон.
Lifestyle – книжки, мода, улюблені портали для архітекторів та дизайнерів, арт.
Games – ну, інколи бувають довгі перельоти… скоріше, це папка моєї дитини.
 
Тут зібрано все, чим я дійсно користуюсь. Бо решта була видалена і забута, щоб не забирати пам’ять телефону та не забивати голову.
Всім продуктивного дня!

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче

0