Катя Орєхова,
стилист, засновниця
Personal Shopper Studio

Користуюся iPhone дуже давно, насамперед, я фанат його логіки та простоти. Зараз в мене iPhone 8, останній раз оновлювала його із-за камери, бо частина моєї роботи пов`язана з візуальним рядом і якість картинок для мене є вкрай важливою

Тож, що змінилося зараз і які основні моменти я використовую у своїй роботі з iPhone сьогодні? По-перше, програм в моєму телефоні стало настільки багато, що всі вони поділені в мене за тематиками та розташовані на різних екранах. Перший екран найактивніший – це мессенджери (маю усі відомі, навіть китайський We Chat), це улюблений навігатор Waze та офлайновий навігатор Maps.me (його використовую у подорожах за кордоном). На першому екрані також знаходяться додатки соцмереж та Shazam, бо музика — це частина мого активного дня і я часто шазамлю нових виконавців.

Моє натхнення – це Instagram, звичайно, багато чого для своєї роботи я знаходжу там, світлини з життя світу моди та найцікавіший street style – це те, на що я полюю щодня.  Для того, щоб вести аккаунти (свій та студійний), я використовую фото-редактори, наприклад, Snapseed та Facetune, для планування публікацій використовую Unum, він дозволяє робити план постів на тиждень та бачити викладку фото за кольорами. Якщо говорити про особливі додатки, які пов’язані з моєю роботою стиліста – це StyleBook, пленер гардеробу. Цей додаток я раджу мати своїм клієнтам, він допомогає організувати порядок у шафі та мати усі зібрані лукі в одному місці. Ідея полягає в тому, що відзняті речі заносяться у програму, а потім можна формувати лукі (або ви запрошуєте мене і я вам все компануюJ), зберігати їх за сезонністю та завжди мати варіанти на вибір того, що вам одягнути.

Сьогодні не уявляю своє життя без Pay Pass, додаток Wallet для мене став справжним гаманцем, у ньому усі мої авіа квитки, броні готелей, картки. Це щастя мати під рукою Iphone та відчувати себе володарем світу (звичайно, за умови, якщо на картках є гроші:) Серед фінансових додатків маю додатки своїх банків, PayPal для міжнародних розрахунків та WayForPay, через який я контролюю оплати в інтернеті на своїх сайтах.

Окрема папка в мене присвячена подорожам, адже я багато подорожую по роботі і просто так) Два рази на рік я організовую шопінг-тури в Мілан, поміж ними збираю бажаючих у дизайн-подорожі, наразі ми збираємося в Марокко на відвідани музею Іва Сен Лорана та інших фешн-локацій. Тож маю додатки Airbnb аби забронювати найкращі вілли, Booking для готелей та Skyscaner аби порівняти рейси та знайти найоптимальніший варіант.

За новинами слідкую разом із EuroNews, цей додаток повністю влаштовує мене аби бути в курсі світових подій.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче