Кіра Камаралі
менеджер проектів

Мені подобається техніка Apple. Дуже добре розумію, що не використовую потенціал свого iPhone 6S навіть на 50%, але це ж врешті решт мій власний вибір та потурання своїй же ліні.

Незважаючи на свої користувацькі 35 – 40% , як проект менеджер і просто людина, я знайшла свої рішення для роботи з телефоном. Вони всі дуже прості. Треба розуміти, ще один момент, місткість мого телефона лише 16 Гб, а це значить, що по факту в мене є скільки? Правильно 13 Гб. Це означає, мінімум додатків, які можуть жити на моєму телефоні весь час, мінімум музики, мінімум всього.

Наразі в мене три екрани.

  1. Стандартний, перший екран – це ті програми які мені потрібні раз години на дві: фото, карта, погода, камера, нагадування. Нічого особливого. Ще одна причина чому перший екран саме такий – банальна потреба в захисті не важливо від кого, але саме перший екран може побачити будь хто.
  2. Другий екран відведено під папку де лежать програми якими користуюся рідко, також тут розташовані всі месенджери та сервіси Google.
  3. Третій екран – містить мої банківські програми, та розважалки: Bookmate, PvZ Heroes, та Атлас класичної анатомії. Не судіть занадто у всіх свої примхи 😉   

 


Як бачите, все дуже просто. Але такий набір використовується не весь час. Так як я працюю менеджеркою культурних та освітніх проектів і проектів таких багато, і вони всі різні, то раз на 3 – 6 місяців маю зібрати необхідні для конкретного проекту програми на телефоні. Інакше на мене чекає фіаско, або збільшення роботи в рази.


Що за програми це можуть бути?

– Хліб з маслом кожного, хто займається організаційною діяльністю, це сервіси Google. Доречі від них я не відмовляюсь ніколи, вони мають постійну прописку на другому екрані мого телефону.
– Месенджери для роботи. Надважливо розводити робочу та повсякденну комунікацію. Тому Slack, наше все.
– Органайзери та програми для розподілення задач. Таких дуже багато, від Trello до  Asana. Ці додатки дуже добре працюють для великих проектів та команд, роботи яких треба модерувати.
– Програми для редагування звуку, відео та візуального контенту. Все залежить від проекту, але іноді може стати в нагоді, що завгодно. Якщо ви займаєтеся проектною роботою готуйтесь до того, що треба буде шукати компактні рішення і робити своє диво на колінках.

Мій підхід до користування телефоном дуже простий. Не прикіпати ні до чого постійно, весь час мати на увазі, що поки ти звикав до одного додатку в світі було розроблено 5 ще кращих. З іншого боку, працює — не займай!

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче