Олексій Дмитрієв
керуючий партнер/шеф-сомельє
ресторану «Бернардацці» в Одесі

Любі друзі, як ви можете помітити — я люблю мінімалізм. Цього року я вже розпочав позбуватися старих речей, це дає можливість дихати вільно і надихатися на нові творчі пригоди.

На всіх моїх девайсах Apple є усього один єдиний екран. Усе необхідне поміщається, усе інше — буде припадати пилом. Це показує практика.

1. Головний екран відкривається моїм фото цієї зимової Одеси. Воно мене надихає на зустріч з морем. Я собі придумав у вересні челенж — приїздити до моря кожного дня, коли я був в Одесі та пірнати, медитувати, займатися спортом, дихати, уповільнюватися, відкидати усе зайве. Більше 50 днів з різними фото та емоціями — це моє найулюбленіше.

2. Перші три ряди з низу — мої найголовніші товарищі. Саме на цих кнопках я втрачаю 85% заряду батареї.
Соціальні/фото/відео — це моє життя співвласника ресторану, сомельє-блогера. Намагаюся створювати чимало позитивного та інформативного контенту на тему вина та їжі. Для обробки використовую різні програми, тут поєдную роботу та своє давнішнє захоплення фотографією.

3. Цього літа ми нарешті запровадили чудову програму для ведення сімейного бюджету Coinkeeper. Дуже допомагає розуміти поточний стан коштів та витрат по всіх видах гаманців, особливо, коли живеш на 2 міста.
Просто не вирушаю на авто останні 8 років, якщо не дивлюсь заздалегіть корки на дорогах по Google Maps. Ненавиджу втрачати час, якого і так зараз немає. Можу стрибнути у метро, коли так швидше.

4. Нещодавно запровадив нову програму IIko в ресторані. Повна звітність з усіма тонкими деталями — це ковток свіжого повітря. Дуже допомагає, особливо у подорожах.

5. Примітки — такий простий та зручний для мене спосіб ведення усіх планів, зустрічей, власних вражень від прочитанних книг, дегустаційних описів вин, все під рукою та синхронизується з усіми девайсами. Навіть тут у дорозі я зазвичай пишу винний хіп-хоп.

6. Я великий фан NBA. Майже кожного дня дивлюся короткі обзори ігор минулого дня, завжди у курсі справи. Американці дуже поважають цей вид спорту, додаток має якійсний контент.

7. Дуже люблю вивчати іноземні мови. Французька — моя пристрасть. Усім дуже раджу Bussu — моє відкриття останніх 2-х років. Дозволяє дуже інтерактивно вивчати до 12-и різних мов. Для моєї роботи це важливо. Маю зараз сертифікат А2, попереду ще багато вправ та приціл на іспанську.

8. Дуже часто купую квитки онлайн, та перекидую їх у Wallet. Усі провідники укрзалізниці вже впізнають мене за декілька вагонів. Нічого не друкую.

9. А ось і моя тема — вино. Неймовірно, але я зловив себе на думці, що майже не користуюся додатками, які спеціалізуются на винах, бо все у голові. Є досить хороші посилання на рейтинги, коли потрібно, цікава аплікуха When Wine, яка досліджує фази луни та по біодинамічному календарю дає поради коли краще пити вино. Раджу її подивитися. Для систематизації знань є гарний додаток Cram — це картотека, яку створюєш сам для складання іспитів, перевірки своїх знань тощо. З однієї сторони питання — з іншої відповідь. Досить легко все сортувати, але треба приділити час. Та воно точно окупиться, бо завжди під рукою.

10. Усе інше на телефоні я знаходжу «змахуванням екрану вниз», через пошук. Сховав ютьюб, диктофон, настроювання гітари ітд. Але усе під рукою, при необхідності.

Як ви бачите, я зовсім немаю нічого для розваг на телефоні, окрім одного спортивного додатку. Увесь час розподіляється між роботою, навчанням та творчою роботою у соціальних мережах.

Цього року планую зробити прорив у парі з iPad Pro, створивши мобільну творчу студію з такими програмами, як LumaFusion та Procreate у будь-якому куточку світу. Подивився вже тонни різних туторіалз.

Настав час творити! 🙂

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче