Валерія Іонан
Засновник та керуючий партнер групи компаній для стартапів та МСБ Quadrate 28, засновник та видавець MC Today, засновник академії для підприємців SMEA, ліцензіат Disrupt HR Kyiv

Вже кілька місяців я живу з двома iPhone (7+ та XS Max) та для себе розділяю їх функції: один для робочих питань, інший особистий.

Щодо моїх екранів — деякі додатки на обох телефонах повторюються, але я все ж таки намагаюсь їх розділяти.

Професійні додатки:

 • Обожнюю Spark, і поки не знайшла кращого поштового клієнта для смартфона — це для мене обов’язковий додаток, оскільки стою в копії всього листування своєї команди. Для мене це важливо: хочу знати, що відбувається з кожним проектом, який ми ведемо, навіть якщо не перебуваю в офісі. У Spark я підв’язала 4 поштові адреси — корпоративну власну, корпоративну info, особисту та iCloud. Мені дуже подобаються функції автоматичних відповідей та сортування.
 • Після того як спробувала з десяток різних календарів, купила собі для мобільного Calendars 5, але для десктопа не зраджую Fantastical 2. Calendars 5 — нереально гарний та зручний додаток, зручніший навіть за Google Calendars, повірте!
 • Корпоративний месенджер Slack. У нас заведений канал під кожен проект, а також загальний професійний канал і random, де дозволено флудити всім і кожному.
 • Мобільна версія Basecamp стає у пригоді, коли потрібно переглянути виконання командою завдань/планування, або переглянути певний файл, який завантажили для отримання фінального затвердження перед надсиланням клієнту. Загалом усі файли намагаюсь дивитися з лептопа через Google Drive чи Dropbox, на смартфоні особисто мені незручно, оскільки файли зазвичай дуже об’ємні. Але додатки у мене завантажені.
 • Для месенджерів у мене окрема папка. У зв’язку зі специфікою моєї роботи доводиться використовувати різні месенджери для спілкування, а саме Messenger Facebook, Telegram, WhatsApp, Viber. Згадую, що колись був WeChat та, слава Богу, вже немає — він був дуже незручним. До речі, месенджери зараз можна використовувати не тільки для спілкування, але і як інструмент корпоративної культури. Наприклад, у Telegram ми нещодавно завели свій канал для команди Quadrate 28, де кожен може написати про досягнення дня. Потім, у кінці місяця, обираються та нагороджуються як окремі співробітники, так і відділи та робочі групи.
 • Я часто подорожую, тож без Google Maps нікуди. Минулого року була в Чилі місяць, вижила лише завдяки йому 🙂 А якщо серйозно, то використовую додаток не лише в поїздках, але й щодня у Києві. Навіть якщо знаю дорогу, завжди намагаюсь відкрити, щоб перестрахувати себе та не витрачати часу.
 • Раніше використовувала Coin Keeper — досить зручний додаток для планування та контролю за особистими фінансами, та нещодавно перейшла на Excel. Так зручніше. Тож витрати чи надходження фіксую у звичайному додатку Нотатки на iphone, а пізніше переношу у власноруч створену табличку. Оскільки я є клієнткою декількох банків, дуже часто використовую додатки Monobank та Privat24. Без Wallet вже важко уявити свій телефон, переношу туди всі квитки та інші документи.
 • Використовую Uber, і досить часто, якщо насичений графік і не хочеться витрачати часу на пошук парковки. Маю додаток Socar, оскільки я — справжній фан цієї заправки. Вважаю, що у них найкращий сервіс, найсмачніша кава з усіх інших варіантів і крута система лояльності.
 • Додаток Zoom для онлайн-зустрічей. Минулого року ми відкрили офіс у Дубаї, тож кількість наших міжнародних клієнтів значно збільшилася. До того ж, мій партнер Надія Табанюк, що наразі управляє дубайським офісом, більшість часу перебуває там та користується тільки Zoom, який виявився зручним додатком для відеоконференцій.


Повсякденні додатки:

 • Стандартні налаштування годинника. Незважаючи на те, що я загалом прокидаюся без годинника, в мене налаштований автоматичний режим відходу до сну, який допомагає контролювати час сну, щоб відпочивати не менше 5-6 годин.
 • Стандартний додаток «Здоров’я». Я не є активним користувачем, але інколи задля цікавості порівнюю його дані з даними Garmin Connect. Останній найчастіше використовую для тренувань із плавання та у відкритій воді. На жаль, дуже складно використовувати його у боксі. Також стежу за результатами щоденної ходьби, а також він дуже допомагає на зустрічах чи під час переговорів, якщо прийшли важливі повідомлення.
 • Things. Найкращий таск-менеджер з усіх, які я спробувала. Зручно створювати проекти, списки, завдання. Можна синхронізувати практично з будь-яким календарем та має зручні опції для нотаток. Комфортно використовувати і на десктопі, й на мобільному. На другому місці в моєму списку Wunderlist.
 • Philips Sonicare — додаток для моєї зубної щітки. Дуже зручно стежити за режимами та тим, чи добре почистив зуби.
 • Instagram. Я дуже активний користувач соціальних мереж через свою роботу (саме так, вважаю соціальні мережі частиною своєї роботи) та свій лайфстайл. Публікую щодня досить багато фотографій та сторіз.
 • Podcasts — стандартний додаток, у який завантажую подкасти, що мені цікаві. Наприклад, «Будет сделано» Микити Маклахова.

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче