Володимир Харченко
доцент кафедри дизайну у НАОМА

Сім подяк компанії Епл!

Мій п’ятий iPhone, чотирирічний тоді за віком, чесно прослужив мені 14 місяців під час 4-ї хвилі мобілізації, ще й 9 місяців некомфортних умов зони АТО. 
І досі жодного разу не підвів! Служить. Хіба що акум швидше втомлюється, мабуть таки ПТСР) 

Отож.

Перша. 

Впевнено тримав зв’язок навіть у сірій зоні, коли ми по декілька діб не вилазили з чагарів та лісосмуг Донеччини. В умовах мінімального покриття все ж давав змогу надіслати хоча б есемеску додому. Навіть пошепки обмінятися парою слів з рідними. Жирний плюс та подяка! 

Друга. 

Навігатор. iGO Europe, який я купив років 7 тому, бачив не тільки всі клумби у маленькому французькому Фрейжюсі, а і грунтові дороги під Світлодарськом, та назви вулиць у Мар’їнці, Пісках та Авдіївці. Не палився, працюючи автономно від супутника напряму. Щоразу ми з побратимами дізнавався саме від нього — де ми є, та куди заїхали на роботу). Питали всі, навіть командири: «Іванич, а ну глянь, що тут поруч?» Плюс, плюс!

Третя. 

Погода. Гідрометцентр відпочивав. iPhone завчасно попереджав про дощ та сніг з точністю до пари годин. Навіть 22 градуси морозу показував (хіба що, з-за пазухи)). Завжди знали, коли брати гумові чоботи, а коли зайвий светр.

Четверта. 

Гроші. Коли дзенькає зарплатня одночасно у всього підрозділу, всі відразу спішать відправити частину грошей сім’ям додому. Та збираються в найближчий магазин по щось смачненьке. Не алкоголь))), у нас, принаймі, був сухий закон. Особлива подяка!

П’ята. 

Камера. Супер взагалі! Носив під броніком і знімав, де тільки була можливість. Привіз тисячі знімків, які по поверненню роздрукував в нормальній якості та зробив з них виставку «Східноукраїнський БукWar». А з двохвилинних відеосюжетів, знятих на війні, змонтував ще й невеличкий аматорський фільм «Очима солдата».

Шоста. 

Фейсбук! Тонка ниточка зв’язку, фідбеків та лайків, які так зігрівали, та робили ближчим мирне життя. Новини, проблеми, статті, пости… — вся інфа була просто неоціненною в тих обставинах.

Сьома. 

Музика. На заняттях з фізпідготовки (у вільний від роботи час) я завжди біг позаду всіх, молодших за мене. Проте у мене в руці завжди був iPhone, з якого лунали концерти  Led Zeppelin, яких я накачав ще вдома! Повірте, під таку музику 5 кілометрів пролітали значно легше і навколо мене завжди збиралась гарна компанія!)

p.s. «Бампер для Айфону, такий що вбереже від падіння, води, морозу, спеки!» — був одною з моїх головних потреб, коли йшов на війну).

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче