fbpx

Володимир Харченко
доцент кафедри дизайну у НАОМА

Сім подяк компанії Епл!

Мій п’ятий iPhone, чотирирічний тоді за віком, чесно прослужив мені 14 місяців під час 4-ї хвилі мобілізації, ще й 9 місяців некомфортних умов зони АТО. 
І досі жодного разу не підвів! Служить. Хіба що акум швидше втомлюється, мабуть таки ПТСР) 

Отож.

Перша. 

Впевнено тримав зв’язок навіть у сірій зоні, коли ми по декілька діб не вилазили з чагарів та лісосмуг Донеччини. В умовах мінімального покриття все ж давав змогу надіслати хоча б есемеску додому. Навіть пошепки обмінятися парою слів з рідними. Жирний плюс та подяка! 

Друга. 

Навігатор. iGO Europe, який я купив років 7 тому, бачив не тільки всі клумби у маленькому французькому Фрейжюсі, а і грунтові дороги під Світлодарськом, та назви вулиць у Мар’їнці, Пісках та Авдіївці. Не палився, працюючи автономно від супутника напряму. Щоразу ми з побратимами дізнавався саме від нього — де ми є, та куди заїхали на роботу). Питали всі, навіть командири: «Іванич, а ну глянь, що тут поруч?» Плюс, плюс!

Третя. 

Погода. Гідрометцентр відпочивав. iPhone завчасно попереджав про дощ та сніг з точністю до пари годин. Навіть 22 градуси морозу показував (хіба що, з-за пазухи)). Завжди знали, коли брати гумові чоботи, а коли зайвий светр.

Четверта. 

Гроші. Коли дзенькає зарплатня одночасно у всього підрозділу, всі відразу спішать відправити частину грошей сім’ям додому. Та збираються в найближчий магазин по щось смачненьке. Не алкоголь))), у нас, принаймі, був сухий закон. Особлива подяка!

П’ята. 

Камера. Супер взагалі! Носив під броніком і знімав, де тільки була можливість. Привіз тисячі знімків, які по поверненню роздрукував в нормальній якості та зробив з них виставку «Східноукраїнський БукWar». А з двохвилинних відеосюжетів, знятих на війні, змонтував ще й невеличкий аматорський фільм «Очима солдата».

Шоста. 

Фейсбук! Тонка ниточка зв’язку, фідбеків та лайків, які так зігрівали, та робили ближчим мирне життя. Новини, проблеми, статті, пости… — вся інфа була просто неоціненною в тих обставинах.

Сьома. 

Музика. На заняттях з фізпідготовки (у вільний від роботи час) я завжди біг позаду всіх, молодших за мене. Проте у мене в руці завжди був iPhone, з якого лунали концерти  Led Zeppelin, яких я накачав ще вдома! Повірте, під таку музику 5 кілометрів пролітали значно легше і навколо мене завжди збиралась гарна компанія!)

p.s. «Бампер для Айфону, такий що вбереже від падіння, води, морозу, спеки!» — був одною з моїх головних потреб, коли йшов на війну).

Ще цікаві ідеї про домашні екрани iPad та iPhone читайте за тегом «homescreen». Сподобався матеріал? Поширте для друзів через кнопки соціальних мереж нижче

Читайте також на iLand.ua:

1+