Датчик Kardiaband, який застосовується на Apple Watch, визнано медичним приладом.

Ремінець Apple Watch із Kardiaband дозволить запобігти серцевому нападу

Тепер сумніви про точність показників здоров’я, які показує Apple Watch мають зникнути навіть у найзаповзятіших скептиків. FDA — (Foоd and Drug Administration), — Управління продовольства і медикаментів (США), визнала датчик Kardiaband, який застосовується в Apple Watch, медичним приладом. Здається, це — лише формальність, та все ж це означає, що електрокардіограма, показана на моніторі смарт-годинника може слугувати як медичні показання.

Датчик Kardiaband розробила компанія AliveCor. У Європі й раніше можна було використовувати Kardiaband для Apple Watch, але з листопада минулого року його дозволено використовувати у США як медичний пристрій. Kardiaband працює синхронно зі смарт-годинником завдяки додатку і виводить криву роботи серця на екран.

Щоб отримати електрокардіограму серця, потрібно лише прикласти палець до сенсора і притримати протягом 30 секунд.

Зазначимо, що Apple Watch крім того, має вбудований монітор серцебиття. Навесні 2017 року каліфорнійські науковці з’ясували, що Apple Watch може виявити аномальний серцевий ритм із точністю до 97%, завдяки алгоритму DeepHeart.

Пізніше інше дослідження довело, що Apple Watch також може виявити апное уві сні та гіпертонію з високою точністю за допомогою вбудованого датчика.

Apple робить свій смарт-годинник універсальним девайсом, з різноманітними системами моніторингу здоров’я і, схоже, компанія не бажає проходити довготривалі та складні затвердження FDA для Apple Watch.

Kardiaband можна придбати на сайті AliveCor за 199 доларів, або оформити підписку вартістю 99 доларів на рік.