Що потрібно знати, аби зловити усіх покемонів на Apple Watch, не забуваючи про тренування

Так виглядає Pokémon Go на Apple Watch
Здобувати PokéStops при вилові монстрів!
Все вірно, ви можете водночас робити дві дії у грі. Якщо ви ловите покемонів на iPhone і отримуєте повідомлення про те, що PokéStop знаходиться поблизу, проведіть пальцем диск щоб отримати іконки, навіть якщо ви перебуваєте посередині процесу вилову Charmander.

Зловіть усіх покемонів з Apple Watch

Nearby Pokémon-нотіфікейшени допоможуть зловити їх усіх.
З вами колись таке траплялось: Ви ловите Pidgey, і це особливо вибагливий Pidgey – він не хоче бути спійманим – а ви отримуєте іншу вібрацію, яка означає, що є ще один покемон в діапазоні вилову. Що робити?
Чи готові ви кидати кулі, щоб зловити цю прокляту Pidgey, або ж ви натиснете кнопку Run, щоб побачити, що чекає на вас. Вам більше не потрібно приймати це рішення. Тепер на Apple Watch можна побачити чи це невловимий Jinx чи інший Pidgey.
Nearby Pokémon-нотіфікейшени допоможуть вам вирішити грати чи спасувати.
Іноді буває ж так, що намагаєтесь зловити покемона, та не хочеться возитися з тим, аби ловити ще одного Ratatta. Тепер перевіряйте на Apple Watch, який саме покемон є в діапазоні вилову. Ви не відчуватимете себе зобов’язаним ловити усіх запропонованих покемонів, нема потреби витягати свій iPhone, щоб побачити, що ж це за покемон.
Pokémon Go на Apple Watch не має бути справжнім тренуванням.
Гра працює весь час. Вона відстежує ваші кроки, навіть якщо ви стоїте у черзі. Отже, не думайте, що можете використовувати Pokémon Go на Apple Watch лише тоді, коли збираєтеся на епічну прогулянку. Натисніть кнопку Пуск щоразу, як виходите з дому, відстежуйте свої кроки і отримуйте нотіфікейшени.
Pokémon Go на Apple Watch не обов’язково залишати відкритою для того, щоб гра працювала.
Можна закрити програму і повернутись до звичного вигляду екрану. Значок тренування з’явиться у верхній частині циферблата, де зазвичай – червона точка повідомлень.
Заощаджуйте енергію батареї при довготривалих тренуваннях.
Як вже було згадано вище, необов’язково активно займатись, щоб тренуватись у Pokémon GO. Можна встановити його і забути, але це піднімає питання про використання батареї. З особистого досвіду автора iMore Lory Gil , в день запуску з Pokémon GO на Apple Watch, він посадив близько 10 % батареї протягом години тренування. Якщо ви не будете мати змоги зарядити свій Apple Watch відразу після тривалої тренувальної сесії Pokémon GO, тоді, ймовірно, є сенс розглянути способи заощадження батареї під час гри.