Навіть якщо у вас ніколи не було досвіду малювання, iPad Pro і Pencil прекрасні для того, аби почати, а ще краще, аби продовжувати малювати.

Настала ера графічних редакторів

Єдиним способом навчитись малювати – це малювати, а далі – ще малювати й малювати; iPad Pro прекрасний інструмент з яким це можна робити. І вам не доведеться постійно витрачати гроші на чорнило, ручки та ескізи.

Але спершу! Поговорімо про додатки для малювання, які ви повинні перевірити. Якщо хочете використовувати iPad Pro, щоб робити певний цифровий арт, ось найкращі з найкращих.

  • Notes

  • Linea

  • Paper Procreate

  • Graphic

  • Affinity

  • Photo Animation Desk

  • Cloud

  • UMake

  • Pigment

  • Astropad

 

Notes: лише базове

 Notes - програма для малювання від Apple

Програма по замовчуванню від компанії Apple – Notes. Вона обмежена інструментами, текстурами полотна та вибором кольорів, але це приємний додаток для початківців та для тих, хто хоче весело користуватися своїм Pencil, не обираючи платну програму. Notes також пропонує найменший інтервал від Pencil до лінії аніж будь-який додаток у маркеті, завдяки підтримці Apple. (Нікого не здивує, що допомагає у роботі мати програму, пристрій та аксесуари, які задумані для спільної роботи від самого початку, які пропонує Apple.)

 

Linea: універсальний малюнок

Linea від Iconfactory може стати улюбленим універсальним графічним додатком. Програма пропонує простий гарно складений олівець, чорнило та маркер. Linea надає користувачам початковий набір шарів, легке налаштування параметрів експорту, барвисту палітру та зручну гумку.

Linea – це гарний вибір, якщо шукаєте цифровий альбом для замальовок, а не повнофункціональний клон Photoshop. І те, що Linea може експортувати у форматі PNG, JPG чи шари PSD, робить додаток ідеальним для початку проекту, перш ніж користуватись сильнішим графічним редактором.

$9.99 – Завантажити

 

FiftyThree Paper: інший універсальний варіант

Paper - прекрасний і безкоштовний додаток, щоб почати малювати

Якщо бажаєте отримати різноманіття інструментів для машинального малювання чи створення ескізів, Paper – прекрасний (і безкоштовний) старт, окрім Notes. Він пропонує асортименти інструментів, починаючи від олівця, чорнила або акварелі, і прекрасно працює у парі з Apple Pencil. До того ж, Paper може сортувати усі ці дудли в окремі цифрові скретчбуки, і ви навіть можете поділитися своїми малюнками на Paper feed, Creative Cloud від Adobe чи OneNote.

Недоліків у Paper небагато, але їх варто згадати: Pencil інтервал не найкращий, якщо порівнювати з деякими іншими додатками у маркеті. Також користувачам Paper бракує хорошого способу відчувати межі зображення від краю до краю на екрані без того, щоб закривати додаток. Програма не має опції для багатошарового чи прозорого експорту.

БезкоштовноЗавантажити

 

Procreate: для профі

Procreate -близький додаток до Photoshop на Mac

Поки Notes, Paper, і Linea можуть допомогти виганяти ідеї з голови та організовувати їх, Procreate – справжній майстер і командувач, який втілює їх у реальність. Це близький додаток до Photoshop на Mac у багатьох розуміннях, пропонуючи справді сміховинну кількість шарів, налаштовувані щітки та шаблони. Для специфічних проектів, навіть можете створити свої власні інструменти.

Procreate може експортувати дійсно великі зображення у форматі PSD, JPG, PNG чи у Procreate файл форматі, можете відправляти їх або ділитися ними з друзями, клієнтами чи веб-партнерами. Програма також пропонує опцію потокового передавання та експортні формати для друку.

$5.99 – Завантажити

 

Graphic: для векторної графіки

Все задоволення від малювання з векторами - у Graphic

Graphic робить векторну графіку фановою, і робить це цілком доступним чином. Ви можете малювати векторні лінії безпосередньо з Apple Pencil чи помістити вузли вручну або об’єднати обидва варіанти. Можете змінювати заливки, кольори та фрагменти вектора. Все задоволення від малювання з векторами. Graphic не підходить ідеально для професійної роботи, але це – прокладання гарного початку.

$8.99 – Завантажити

 

Affinity Photo: найближча річ, яку ви отримаєте, щоб фотошопити на iOS

Якщо вам потрібні додаткові інструменти, аніж середня програма, перегляньте Affinity Photo. IPad версія популярного Mac-додатку Serif пропонує по-справжньому разючу кількість елементів керування та параметрів для малювання, векторної роботи, градієнтів, прогнозування перспективи тощо. Тут усього більше, щоб зануритися в арт, аніж у Procreate або Linea.

Affinity Photo – відмінний інструмент для професіоналів, які хочуть виконувати деяку роботу для друку на iPad без компромісів.

$19.99 – Завантажити

 

Animation Desk Cloud: створюйте анімації

Animation Desk Cloud: створюйте танці

Люди, які мають справи з анімаціями, ставлять Kdan’s Animation Desk у верхній частині свого списку, і неважко зрозуміти чому. Більшість інших додатків анімації, доступні в App Store, занадто обмежені для творчих майстрів і лише деякі пропонують традиційні анімаційні інструменти, мають зручні інтерфейси, але вони розраховані на версії раніші iOS 7 або не оптимізовані під iPad.

Kdan’s Animation Desk Cloud має незграбний скевоморфний інтерфейс, зберігаючи при цьому набір інструментів для професійної анімації. Як і у Graphic, для Kdan або іншої компанії, є величезна можливість покращити базу програми та додати основні інструменти. Якщо ви хочете щось анімувати в iPad на своєму пристрої, цей додаток саме для цього.

БезкоштовноЗавантажити

 

uMake: для 3D моделювання

uMake - одна з найкращих програм для 3D моделювання

Якщо ви хочете побудувати деякі 3D-моделі на iPad Pro, спробуйте uMake. Додаток дуже швидко зробив собі ім’я як одного з найкращих програм в App Store. Він пропонує докладні та корисні консультації з побудови користувацьких 3D-форм або імпорту 2D-зображень і перетворення їх в 3D-моделі. Якщо 3D-моделювання – це майстерність, якою хочете оволодіти, вам буде важко знайти кращий додаток для цього для iPad, аніж uMake.

Безкоштовно – Завантажити

 

Pigment: кольорові розмальовки

Pigment не дозволить нудьгувати

Мабуть, вам знайомий спосіб стимулювання свого мозку на нудних лекціях – малювати величезні павутини з перехресними темними лініями, потім повільно їх забарвлювати.

Pigment робить такі каракулі висококласними, пропонуючи тисячі сторінок складно намальованих фігур для того, щоб ви малювали – чи то слухаєте лекцію, чи то просто хочете щось зробити зі своїми руками під час перегляду телевізора. Додаток можна безкоштовно завантажити, але вам потрібно буде щомісяця робити підписку, щоб фактично малювати шаблони.

Безкоштовно – Завантажити

 

Astropad і Astropad Studio: використовуйте iPad, щоб малювати з комп’ютера Mac

Astropad - це неймовірний ресурс, який потрібно мати серед своїх додатків

Якщо ви знайомились з комп’ютерною графікою ще перед ерою iPads, то напевно, використовували таблетку Wacom щонайменше один раз у своєму житті: поєднання планшета та пера дозволила користувачам малювати у програмах таких як Photoshop, також безпосередньо на екрані графічного планшета через дорожчу лінійку компанії під назвою Cintiq.

По суті, Astropad дозволяє перетворити ваш IPad Pro та Pencil у Wacom Cintiq – з кабелем або без нього. Кабель надійно прикріплений до Mac і малювати досить зручно, але ідея бездротового зв’язку теж фантастична. Уявіть, що ви малюєте на дивані, за декілька кроків від вашого Mac.

Якщо ви хочете використовувати iPad в дорозі, а також інтегрувати робочий процес нанесення малюнка на декстоп, Astropad – це неймовірний ресурс, який потрібно мати серед своїх додатків. Для справжніх професіоналів існує також версія підписки Astropad Studio.

$29.99 – Завантажити

 

Список склав iMore