Придбали новенький Apple Watch і не знаєте, які додатки краще завантажити? Стаття пропонує перелік найкращих безкоштовних та платних додатків для вашого смарт-годинника, аби зекономити ваш час!

Якщо є якийсь смарт-годинник, до якого додатків хоч греблю гати, то це Apple Watch. Порівняно з альтернативами від Google, Samsung та Fitbit, додатки для Apple Watch очевидно перемагають в питаннях і кількості, і якості.

Зараз завдяки новим опціям GPS, LTE та водонепроникному дизайнові в розробників з’явилося більше причин для створення нових додатків для смарт-годинників Apple. З великим оновленням watchOS 4 та наближенням значного оновлення watchOS 5, з’являється навіть ще більше можливостей поекспериментувати.

Але які додатки Apple Watch треба завантажувати спочатку? Ми понишпорили по всьому App Store, на практиці перевірили сотні додатків та склали перелік наших фаворитів, і перші 10 із них – найкращі.

Топ-10 Apple Watch додатків від Wareable

Немає часу шукати хороші додатки самостійно? Тоді прогляньте топ-10 найнеобхідніших додатків Apple Watch в різних категоріях.

Найкращий додаток для прогнозу погоди: CARROT Weather

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Аби застерегти вас про напад Білих Ходоків чи перспективу бути підсмаженим до хрусткої скоринки, CARROT Weather пропонує розкішний інтерфейс, сповнений інформації та сарказму. В буквальному сенсі, додаток сміється з вас, коли ви потрапляєте під зливу, але ви можете відрегулювати цю тенденцію, але враховуючи, що ви підпишетеся на преміум-варіант IAP додатка. Який, до речі, вартий кожної копійки.

Найкращий додаток для фізичних вправ: Strava

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Король фітнес-додатків повністю опанував опції GPS під час пробіжок або їзди на велосипеді разом із Apple Watch. Щоправда, минув деякий час перед цією подією, але випробування додатку безпосередньо на практиці дало позитивні результати: всі дистанції зафіксовані на годинниках, а процес загалом постійно стабільний і надійний. Для простої безцільної ходи додаток не дуже придатний і видався при цьому дещо повільним, плюс, на жаль, немає функції Сегментів для цього типу переміщень, але для тих, хто серйозно займається бігом чи велоспортом, це – найкращий варіант в App Store. Також це „незалежний” додаток, не прив’язаний до смартфона, тож не бійтеся, що він не працюватиме, якщо ви забули iPhone.

 

Найкращий додаток продуктивності для Apple Watch: Things 3

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Нам дуже подобається ВВП (Встигати Виконувати Плани) разом із Things 3 – додатком, що допомагає з менеджментом. На iPhone він швидко стає центром організації всього вашого життя завдяки поділу всіх планів на „Сьогодні”, „Наступне”, „В будь-який час”. Його версія на Apple Watch добре фокусується на ваших поточних завданнях, кожне з яких можна додати як віджет, потім видалити з екрану по завершенню або додати, якщо насувається щось дуже важливе.

Найкращий додаток для фанатів спорту: ESPN

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Уявіть, що ви на найдовшій, найбезглуздішій бізнес-зустрічі, та ще й без поняття про успіхи вашої улюбленої команди. Відкрийте ESPN, який триматиме вас в курсі подій та кількості балів обраної команди в будь-якому виді спорту. До того ж, там є опція сповіщення про сенсаційні новини чи певні неудачі, тож ви знатимете про них з першого погляду, тому це – найкраще рішення для фанатів спорту.

 

Найкращий додаток для фізичних вправ: CARROT Fit

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Серія CARROT додає дещо нове до вже відомих варіантів подібних додатків, і ця нова фішка – семихвилинні тренування. Зловтішний CARROT AI влаштовує вам вправи під назвами „Удари по обличчям відомих людей” чи „Шлюбні танці драконів”. Почніть ваше тренування – і ваш Apple Watch перетвориться на дисплей, де висвітлюватиметься та вправа, яку ви маєте робити, і де ви можете поставити все на паузу, якщо відчуваєте, що от-от розвалитеся. Плюс, якщо ви використовуєте додаток CARROT Weather, у вас ще й з’являється функція челенджу з різними погодними умовами! Ура тренуванням за ускладненими правилами Apple!

Найкращий додаток Apple Watch для нотаток: Cheatsheet

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Якщо ви та людина, яка постійно забуває важливі речі – пароль від офісного Wi-Fi, новий мобільний номер, власне ім’я – Cheatsheet дозволяє вам скласти невеличкий перелік швидких нотаток та зберегти їх на своєму Apple Watch. Кожний пункт матиме свою іконку, аби ви його швидше помітили, а також можна додати як віджет до головного екрану.

Найкращий додаток Apple Watch для догляду за здоров’ям: Streaks

Цей простий додаток, що допомагає формувати конкретні звички, отримав левову долю критики через свої обмежені можливості: можна обрати лише шість звичок, кожній з яких відводиться певний день тижня. Але все ж ефективніше зосередитися на меншій кількості завдань, тож цей додаток для годинника зручний тим, що там можна відмічати ці звички як засвоєні та слідкувати за процесом, якщо додати віджети на головний дисплей.

Найкращий калькулятор для Apple Watch: Pcalc

Дуже дивно, що Apple одразу не додав калькулятор до Apple Watch (можливо, Тім Кук терпіти не може Casio), але ми страшенно задоволені тим, що PСalc існує і зажди готовий допомогти. Додаток може похвалитись зручним інтерфейсом, багатьма математичними операціями та можливістю одразу перейти до власне калькулятора, а не приміняти Force Touch). Все дуже чутливе до дотику, тож ви можете використовувати Digital Crown, щоб визначити ступінь чутливості. (Дуже щедро з боку основного PCalc Lite пропонувати ще й спеціальну версію для Apple Watch).

Найкращий додаток Apple Watch для аудіозапису: Just Press Record

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Just Press Record для iPhone дуже зручний, коли треба швидко зробити коротенький аудіозапис: натисніть на кнопку запису, а після того, як аудіо готове, зупиніть його, і запис автоматично синхронізується з хмарним сервісом. І все це теж на вашому зап’ясті, тож ви можете записувати, навіть якщо поряд немає iPhone. Ваші записи одразу потраплять до хмарного сервісу, а ще це теж можна додати у формі віджету до одного з головних екранів, і тоді запис починатиметься автоматично.
І, що не менш чудово, додаток для iPhone пропонує тепер і транскрипцію. Це значить, що ви можете промовити щось до свого зап’ястя й отримати текстовий файл сказаного. Звучить так, ніби ми живемо в майбутньому.

Найкраща гра для Apple Watch: Rules!

Rules! пропонує вам щоденний челендж у вигляді міні-гри, і він полягає в запам’ятовуванні правил та обиранні потрібних карт. Звучить легко! Але не так все просто, тому що після кількох раундів вам доведеться пригадувати всі правила (“Натисніть на карту, що йде вгору”, „Оберіть червоне, якщо бачите зелене”, „Без тварин”) у зворотньому порядку, і при цьому пам’ятати, що одна неправильна відповідь завершує гру. З watchOS 4 додаток набагато чутливіший, має більше рівнів та реагує на доторк, та й загалом є дуже милим доповненням для годинника.

Найкращі додатки для всього іншого: Подорожі

У цьому переліку – найкращі додатки Apple Watch, коли потрібно знайти дорогу, інформацію про польоти, рекламу, коли потрібний переклад та щось про місцеві цікавинки.

Citymapper

Якщо ви в одному з міст, яке є в переліку цього додатка (наприклад, Париж, Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон), вам просто необхідний Citymapper. Він зосереджується на громадському транспорті і дає чіткі й зрозумілі інструкції щодо того, як і куди дібратися. Ви знатимете, коли приїде наступний автобус, поїзд чи трамвай, а також зможете подивитись приблизний перелік зупинок.

Завдяки віджетові Citymapper на екрані годинника висвітлюватимуться приблизний час прибуття транспорту й вказівки. І найкраще – додаток працює з LTE, тому, якщо ви забули телефон в готелі, не буде ніяких проблем з орієнтацією на місці без нього.

Circa

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Якщо ви більшу частину життя проводите, стрибаючи з однієї часової зони в іншу, чи просто працюєте з іноземцями, буває важко прослідкувати за всім. Але Circa все спрощує. Оберіть певну кількість локацій і час в додатку на iPhone, і на Apple Watch ви зможете перевіряти, коли вони збігаються з вашим поточним часом. Вам треба визначити, коли певне місце буде „онлайн”? Просто натисніть на екран, а потім на локацію.

ETA

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Ви вже знаєте, як дібратися до роботи й назад, але тепер потрібно визначити, скільки треба часу, аби вийти вчасно й дістатися додому. Допоможе з цим ETA: додаток постійно тримає вас в курсі того, скільки часу піде на те, щоб доїхати додому з вашої поточної локації. Також він повідомляє про всі можливі затримки на шляху, і є незалежним додатком, тобто не потребує обов’язкової прив’язки до телефону і переходить у режим LTE. А, також він чудовий на вигляд віджет, де висвітлюється Time Travel і видно, скільки часу займатиме шлях додому.

iTranslate Converse

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Занурилися в затишні куточки Риму, але забули телефон в AirBnB? iTranslate Conversate допоможе вам спілкуватися з місцевими. Оберіть потрібну мову, натисніть на кнопку й почніть говорити. Додаток автоматично визначить, хто говорить і якою мовою, а потім перекладатиме. Обережно: чим складніші речення, тим довше відбувається переклад.

Babbel

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

На iPhone – справжній перекладач, але на Apple Watch додаток більше нагадує гру. Він  визначає, що за місцевість поблизу й пропонує швидкі опитування на тему актуальних слів. Якщо ви недалеко від готеля, натисніть на його назву, і додаток, запитає, наприклад, що значить ‘la llave’ – „турист” чи „ключ”.

Звісно ж, це не зробить вас вільним носієм мови, але Babbel – хороший варіант, коли потрібно згаяти кілька хвилин, плюс опція „словничка” іноді змушує поблукати, якщо ви раптом забули важливі слова.

Yelp

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Ви в незнайомій місцевості й потребуєте допомоги з пошуками закладу, де можна поїсти й випити? Звичайно ви б звернулись до додатку, схожого на Yelp, а з його версією для Apple Watch ви зможете це зробити прямо з зап’ястя. Все дуже просто. Все, що треба, – це запустити додаток і обрати певну категорію, а потім вам запропонують перелік всіх можливих рекомендацій поблизу вашої локації. Йому бракує хіба що опції LTE, але сподіваємося, ситуація скоро зміниться.

App in the Air

Як описує сам себе додаток, це «персональний помічник у польотах», при чому такий, що виконує багато різних функцій. Версія для Apple Watch слідкує за маршрутом польоту, ділиться різними лайфхаками та час очікування на охороні та час посадки. Віджет на годиннику та підтримка Time Travel виводять вчасно точну інформацію на екран годинника та надають можливість переглянути план маршруту за допомогою  Digital Crown.

Elk

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Цей додаток для конвертування валюти має дуже зручну функцію: він визначає ваше місцезнаходження й підбирає відповідну валюту. Якщо хочете обрати з чого у що конвертувати, весь інтерфейс перетворюється на простір для конвертації – свайпіть вліво, і базова цифра збільшується в десять разів, свайпіть в іншу сторону, і відбувається навпаки.

Кожна цифра – це поле, яке можна відредагувати. Натисніть на нього і прокрутіть Digital Crown, аби змінити цифри, а конвертація нижче відбуватиметься одразу. Elk – розумний додаток і до того ж ставиться до вас краще, ніж засоби конвертації валюти, схожі на простісінький калькулятор.

Спорт і фітнес

Найкращі додатки для Apple Watch, що допомагають тримати себе в хорошій формі в будь-який час – чи то коли ви їдете на велосипеді, чи йдете пішки, або взагалі сидите вдома.

Pear

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Pear – персональний сервіс фітнес-послуг, яким ви можете користуватися за допомогою чи без мобільного телефону. Він містить у собі всі види тренувань і фізичних вправі, від Високоінтенсивних інтервальних тренувань до йоги і більше. Також є велика кількість рівнів, тож ви можете обрати певний рівень суто для того, щоб трохи зменшити вагу або потренуватися для марафону. Pear особливий завдяки інтерактиву від спортсменів під час тренування: замість нудного робота, який буде нити вам на вухо, з вами поділиться особистою історією Олімпійський атлет. Нарешті щось нове.

WorkOutDoors

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

У майбутньому, можливо, маленький наручний годинник буде завантажувати карту місцевості вам прямо в мозок. Але сьогодні Apple Watch ледве може впоратися з картами, коли ви в поході чи їдете велосипедом, або й просто гуляєте. На щастя, WorkOutDoors пропонує карти, які можна збільшити й наблизити одразу на зап’ясті. Яскраві кольори, автоповорот екрана, ясні й зрозумілі маршрути – усе свідчить про те, що додаток з самого початку орієнтований на смарт-годинник, а не навпаки.

Swim.com

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Власний додаток для плавання – це, скажімо так, вражає, але якщо вам потрібний аналіз та перелік всіх запливів в одному конкретному місці, то Swim.com – ваш друг. Він визначає стиль плавання, рахує кількість запливів та вправ, лишає коментарі на прив’язаному до нього відповідному додаткові на iPhone.

ViewRanger

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

А ось оце те, що вам захочеться брати з собою у всі походи з вашим новим Apple Watch Series 3, в якому наявний LTE. ViewRanger вказує шлях і підказує, де звернути, і зберігає в собі сотні піших та велошляхів по всьому світові. Також можна завантажити (і заплатити) за додаткові топографічні карти.

Streaks Workout

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Ніяких витребеньок зі Streaks Workout не вийде, це той спортивний додаток, який не залишає вам часу на відмовки. Визначте на iPhone, які вправи ви будете виконувати, а потім оберіть тривалість на Apple Watch. Потрібно кілька хвилин, щоб перепочити? Оберіть шестихвилинний варіант «Швидко». Трошки мазохіст? Спробуйте півгодинний режим «Біль» і зрозумієте, що це дуже промовиста назва, тому що додаток напіврандомно закидує вас вправами та командами повторити певні з них протягом 30 жахливих хвилин.

Ace Tennis

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Ace Tennis використовує сенсори вашого годинника, аби допомогти визначити силу й ефективність вашого розмаху. Ви побачите, з якою силою ви розмахуєтеся, а також найбільшу силу й швидкість вашої подачі. І звісно ж, ви отримуєте дані про ваш серцевий ритм та витрачені калорії.

Hole19

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Зручний інструмент для гольфістів, Hole19 пропонує вам розміщення лунок, статистичні дані та простий інтерфейс для перевірки ваших балів. Коли ви починаєте раунд на iPhone, Apple Watch звужує дані строго до тих, що актуальні в цю хвилину: ключові дистанції, бали та шлях м’яча до лунки.

Zones for Training with Exercise Intensity

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Високу оцінку за довжину назви та практичність отримує ZTEI (будемо називати його так), прекрасний додаток для тих, хто тренується за допомогою серцевого ритма. В додатку є режими для ходи, бігу та вправ у спортзалі, він показуватиме зону серцевих скорочень і час, витрачений на кожну зону, і виводитиме дані в додатку „Здоров’я”. Його також можна використовувати окремо від iPhone, що дуже зручно для користувачів Series 3. Він додає функціональності, яку не забезпечує Apple Watch, і в цьому й полягає плюс стороннього додатка.

Runkeeper

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Runkeeper – прекрасний додаток iPhone, але в ньому є ще багато чого. На Apple Watch він фокусується на основній інформації: коли починаєте якусь вправу, міняйте екрани, що демонструють статистику, інформацію про серцевий ритм та певні дистанції, плюс додаток буде вібрувати, коли ви їх пробігатимете. Вдома, відкрийте Runkeeper на iPhone, і перед вами одразу розгорнуться статистика та карта (якщо ви користувач Series 2 чи новіших версій).

Nike+ Run Club

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Nike відставав від своїх конкурентів Strava та Runkeeper в цій гонці, але зараз вони зробили великий крок уперед з останнім оновленням. Разом із ним ви отримаєте персональні плани пробіжок з GPS + підтримкою LTE, які ви всі любите й знаєте, але зараз ви також отримуєте аудіотренування від атлетів, як Мо Фара. Nike нарешті готовий позмагатися з більшими суперниками.

Slopes

Мати під рукою дані про швидкість, висоту та відстань, коли під час лижні чи подолання гірських вершин – це дуже добре, але iPhone не найкращий пристрій для цього. Slopes дозволяє закарбовувати дані одразу з Apple Watch і дає важливу інформацію прямо з зап’ястя, наприклад: скільки часу ви просто нарізали на снігу порівняно с виконанням нудних підйомів. З барометричним альтиметром ця функція стане, безперечно, ще більш важливою.

Здоров’я та хороше самопочуття

Найкращі додатки Apple Watch, які допоможуть підтримувати здоров’я, нагадають про потребу прийняти ліки та підкажуть, як отримати повноцінний сон.

One Drop

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Якщо ви діабетик, то слідкувати за рівнем глюкози і всім іншим, що з цим пов’язано, іноді буває складним завданням. Але One Drop намагається полегшити ситуацію та дозволяє зареєструвати рівень глюкози, назви медикаментів, їжі та навантажень, і все – на зап’ясті. Також дані можна додати до HealthKit. Все це разом допоможе вам тримати контроль над своїм діабетом краще, ніж раніше.

Propeller Health

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Propeller – це схвалений FDA сенсор астми, який прикріпляють до інгалятора. Сенсор відчуває, коли ви використовуєте інгалятор та завантажує цю інформацію в додаток Propeller, який ретельно обробляє дані та нагадує, коли час використовувати інгалятор. Обробка інформації включає в себе здатність знайти першопричину, що спровокувала напад, та прогноз наступних таких випадків на конкретний день.

Round Health

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Якщо ви живете з певним медичним діагнозом, постійний контроль прийняття ліків буває необхідним для здорового та щасливого життя. На iPhone Round Health пропонує чіткий і зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого можна створювати переліки потрібних ліків і часів, коли їх потрібно приймати. Їх подано у вигляді «вікон» з інформацією про ліки й час їхнього прийому,  а також нагадують вам, коли ви забуваєте про якийсь з медикаментів або коли їхній запас закінчується.

На Apple Watch все набагато простіше й обмежено тільки переліком сьогоднішніх ліків та додатковою вкладкою для екрану, яка працює як нагадування. І все ж, тут «просто» значить «ефективно», і Round Health добре виконує свою роботу. (Також система досить гнучка і стане в нагоді й для нагадувань іншого характеру, якщо вам сподобається інтерфейс.)

AutoSleep

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

А ось цей додаток повністю відповідає власній назві. Вам нічого не треба робити з AutoSleep, просто впевніться, що додаток встановлений, і ви маєте на собі годинник, коли йдете спати. Він автоматично слідкуватиме за вашим сном. Зранку додаток надішле вам сповіщення з аналізом вашого сну, включно з інформацією про те, наскільки ви були неспокійні чи скільки перебували в глибокому сні.

Є навіть режим, за якого ви не надягаєте годинник, якщо ви лягаєте спати одразу після того, як він повністю зарядився, а потім вмикаєте його, як прокинулися. Хоча ми сказали б, що ця фіча трохи непотрібна, якщо ви просто можете ввімкнути секундомір.

Необхідні дрібниці на кожний день

Це те, без чого ви не обійдетеся: календарі, таймери, додатки для контролю фінансів та Вікіпедія на зап’ясті.

Mint

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Наші життя продиктовані рахунками, і немає кращого додатку, який допомагає тримати всі рахунки під контролем, ніж Mint. Додаток Apple Watch, подібно до його старшого відповідника для iPhone, є найпростішим способом перевірити, які рахунки вам треба скоро сплатити, розміри надходжень та витрат і в наскільки хорошому (чи поганому) стані ваш кредитний рахунок.

Вся ця важлива інформація згрупована на трьох окремих вкладках, тож ви можете швидко переключатися між ними та мати доступ до всієї інформації з першого ж погляду. Найкращий же той аспект, що все дуже зручно та має кольорове маркування, тож вам не треба примружуватися та намагатися все вичислити самостійно.

Twitterrific

Ви, напевно, божевільні, якщо хочете весь Твіттер мати на зап’ясті, але Twitterrific допоможе з важливими частинками, а саме – з повідомленнями. Визначте та налаштуйте, які саме сповіщення мають надходити до годинника (робіть краще по мінімуму, якщо не любите багато шуму). Годинник сигналізуватиме, коли з’являтимуться нові повідомлення чи відповіді до твітів, а ви можете реагувати на них за допомогою диктофона чи Scribble.

Reminders Nano

best apple watch apps

З якихось причин, більше відомих розробникам Apple, додаток з самого початку не помістили на Apple Watch (мабуть, забули поставити нагадування, щоб включити туди Reminders). І хоча тепер подібний додаток там вже є, ми все ще вважаємо, що за Reminders Nano буде варто заплатити.

По-перше, він зручно відображає переліки в алфавітному порядку, ніж у довільному, як на додатку Apple. По-друге, можна використовувати додаток для створення нових нагадувань чи взагалі нових переліків, а це значить, що не потрібно буде шукати iPhone, коли у вас все вже є все „на руках”.

Fantastical 2

best apple watch apps

Додаток Apple’s Calendar добре підійде для того, щоб прочитати про якусь зустріч, а з Fantastical 2 вам не потрібно буде кожного разу шукати iPhone, щоб додавати заходи. Натисніть на кнопку Touch, аби мати доступ до потрібної команди, а потім диктуйте. Обробка природнього мовлення в додатку означає, що він успішно розпізнає та обробляє інформацію, аби створити подію з речення на кшталт „годинний обід у п’ятницю о другій”. Це змушує відчувати себе десь у майбутньому. Трошки.

MultiTimer

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Власний Таймер Apple зрозумілий і чіткий, але обмежений тільки одним відліком. А це не підійде вам, якщо треба засікати час для кількох речей одночасно, хіба що ви купите багато годинничків та надягнете всі на руку.

MultiTimer – набагато розсудливіший вибір, і навіть його безкоштовна версія вже має шість таймерів. Вони налаштовуються на iPhone-відповіднику  (колір, іконка, довжина за замовчуванням) та з’являються на Apple Watch, де можна переглянути один або кілька таймерів за один раз. Сплатіть за повну версію додатку, і у вас буде можливість створити неозначену кількість таймерів – хоча потім вам, мабуть, треба буде спитати самих себе, чи не занадто ви захопилися.

Pennies

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Якщо вам треба тримати контроль над за вашими фінансами, більшу частину яких ви витратили, наприклад на новий Apple Watch, Pennies зможе допомогти. Додаток дозволяє створити декілька переліків, до яких ви можете вносити чи викреслювати певну кількість грошей як і коли вам потрібно.

На Apple Watch, додаток виглядає спрощеною версією смартфонового відповідника, але ви легко зрозумієте, скільки залишилося на витрати (можете навіть активізувати віджет на годиннику як постійне нагадування), і швидко вирахувати з бюджету гроші, які ви нерозумно витратили на ремінець для Apple Watch, який вам не був особливо необхідний.

Deliveries

Deliveries чудовий на кожній платформі, що відслідковує за товарами, які направляються до вас, і за тим, щоб ви були вдома, коли кур’єр закине вам новий ноутбук через забор. На Apple Watch у вас буде такий само перелік, карта з місцезнаходженням відправлень, плюс  зручні сповіщення про відправлення, коли воно на місці.

V for Wikipedia

apple watch apps

Ідея помістити Вікіпедію на зап’ястя, мабуть, трохи дивна, але нам дуже подобається V for Wikipedia. Інтерфейс розумний та чіткий, який дозволяє шукати слова по всій Вікіпедії, або ті, які знаходяться поряд з певними з них. Спрощені версії статей якраз короткі настільки, щоб у вас не розбіглися очі, але дають достатньо подробиць, так що їх варто завантажувати. Ще додаток працює добре і без iPhone, але з ним дозволяє додавати закладки до будь-якої зі статей.

Продуктивність

Зробіть так, щоб Apple Watch компенсував свою ціну, економив ваш час та допомагав працювати.

Hours Time Tracking

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Якщо ви сидите о пів на п’яту і думаєте, куди подівався цілий день, почніть використовувати Hours, щоб контролювати свій час. Додаток буде постійно нагадувати вам поставити та вимкнути таймери (виставити які можна на iPhone) – а це можна робити з вашого зап’ястя. За допомогою віджета можна перевірити , який таймер зараз працює. На жаль, додаток за вас не зробить роботу.

Calzy

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Pcalc, мабуть, найкращий калькулятор на Apple Watch, але Calzy не відстає і має кілька переваг, що відсутні на Pcalc. По-перше, операції з’являються на тому ж екрані, що й цифри, а це краще, особливо якщо ви точно й швидко вводите числа; і крім цього, додаток демонструє поточне введення, всю багаточастинну операцію, яку ви можете проредагувати перед тим, як натискати „рівно”.

Productive

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

Productive відрізняється від інших додатків для продуктивності, він зосереджується виключно на створенні та підтримуванні певних звичок. Ви створюєте переліки на iPhone та намагаєтеся розвинути звички, які покращать ваше життя, але які легко закинути на початках. Ці звички можна зафіксувати так, щоб додаток нагадував про них вранці, в другій половині дня, або навіть кожного дня, тижня або місяця, чи в якісь певні дні.

Використовуючи додаток на Apple Watch, ви зможете мати швидкий доступ до ваших переліків, бо інтерфейс одразу показує найбільш актуальні. Натисніть на певне завдання як на виконане чи пропустіть його без допомоги iPhone, і тим самим ви додасте собі трошки більше продуктивності. Виходить, що дуже влучна назва в додатка.

1Password

1Password зберігає важливі паролі на Apple Watch. Доступ до них відкритий за допомогою великих кнопок, і ви можете все захистити чотирьохзначним ПІН-кодом. (Якщо ви відчуваєте себе особливим параноїком, примусово закрийте додаток: втримуйте кнопку збоку, поки не з’явиться вкладка з опцією вимкнення, потім натисніцть і втримуйте знов цю кнопку, поки 1Password не закриється.) Зазначимо, що 1Password можна безкоштовно завантажити, але для цього вам потрібно ‘Pro Features’ IAP для додатка на Apple Watch.

Drafts 4

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

На iPhone Drafts позиціонує себе як місце, звідки походять усі повідомлення. І це досить справедливо, бо це швидкий додаток для запису нотаток, з якого також зручно поширювати текст. Повідомлення може початися з вашого зап’ястя, за допомогою Siri. Записаний текст пересилають в ваші вхідні повідомлення, і будь-який обраний варіант може бути виключений чи доданий до іншого, зархівований чи видалений. Все стало швидшим і більш надійним з watchOS 4, так що додаток працює навіть без допомоги iPhone.

Instapaper

Будучи спочатку додатоком read-later сервіса, Instapaper може здатися дивним додатком для Apple Watch. Але разом із можливістю керувати архівом статей, додаток дозволяє конвертувати статті в живе мовлення. Іноді результат досить дивний – ніби робот читає вам уривки, знайдені в Інтернеті – але це може стати в нагоді, коли ви хочете проглянути статті, але фізично не можете тримати перед собою iPhone.

Clicker

Амбіції – це все дуже добре, але іноді саме прості додатки відіграють найважливішу роль – а Clicker, звісно, дуже простий. „Надіслати пост” означає, що ви збільшуєте число на екрані. Кнопка Fource Touch – і ви все відміняєте та починаєте спочатку. От і все. На створеному віджеті цифри залишаються по центру, щоб ви могли зберігати вкладки з, наприклад, числом груп, кількістю днів, що пройшли з івенту, або число присідань – принаймні, до того, як ви досягнете максимального числа, яке підтримує додаток (а це 2,147,483,647 – дуже багато присідань).

Workflow

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

На iPhone, Workflow, який зараз належить Apple, дуже потужний інструмент автоматизації, який забезпечує доступ в один клік до низки дій, які без додатку ви б виконували з різних додатків. На Apple Watch теоретично все так само, але насправді не всі додатки сумісні з годинником.

Але попри це, ми вважаємо Workflow вартим завантаження. Ряд дій для виконання містить низку справді важливих команд, а інші можна давати з додатку на iPhone. Якщо трохи попрацювати, то Workflow створює абсолютно інший рівень потужності на вашому зап’ясті.

Розваги та ігри

Подкасти, зоряне небо, ігри і не тільки: ваш Apple Watch може стати справжньою розрадою для вас.

Night Sky

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Знаєте ці додатки на смартфонах, завдяки яким ви дізнаєтеся на які зорі дивитеся, якщо тримаєте пристрій навпроти неба? Night Sky ткий самий, але – на Apple Watch. Звісно, він набагато простіший, але спробуйте співвіднести місяць, що відображається на екрані з тим, що у вас над головою – і ви перетворитеся на кишенькового Брайана Кокса, який всіх просвіщатиме різними фактами про небо та зірки.

TodoMovies 4

Якщо ви великий кіноман, то вам точно захочеться слідкувати за цікавими фільмами та тими, що ви вже бачили. TodoMovies може впоратися з цим усім, а також дає можливість оцінити фільми, які ви подивилися. На iPhone ви можете дивитися трейлери, дані про фільм, а також тематични переліки фільмів для майбутнього перегляду. На Apple Watch у вас буде лише доступ до цих переліків: Переглянуті, „Подивитись пізніше” та інші будь-які переліки, які ви створили, але всіх їх можна швидко продивитись, переорганізувати, тож ви можете переміщати певні фільми та оцінювати їх.

Overcast

Ми вважаємо, що Overcast найкращий подкаст-програвач для iPhone, частково завдяки чудовим ефектам підсилення голосів та видалення пауз. На Apple Watch Overcast, по суті, дистанційна версія свого відповідника, яка надає швидкий доступ до подкастів та основних кнопок „вімкнути/вимкнути”, „показати наступне” тощо. Force Touch запроваджує зручний екран з трьома клавішами, з якого ви можете переглянути ваши підписки, розібратися з ефектами та порекомендувати поточне шоу, якщо вам воно подобається.

Watch Player

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Overcast – дистанційний відповідник найкращого подкаст-додатку для iPhone, але Watch Player існує для поціновувачів подкастів, які хочуть обходитися взагалі без телефона. Ви переміщуєте повністю подкасти на ваш Apple Watch і за допомогою Bluetooth навушників можете слухати їх звідти. Додаток досить хитромудрий та переміщення займає певний час, але на даний момент він справді займає нішу, яку має помітити та заповнити сам Apple.

Shazam

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

З Shazam все ще є відчуття, ніби ми живемо в майбутньому. Потримайте телефон, поки грає якась пісня на фоні, і додаток визначить, що це за композиція. Зараз вам навіть не потрібний телефон, якщо у вас є Series 3 – просто проведіть рукою, аби дізнатися назву пісні та її текст, якщо вам горить похвалитися своїми вокальними талантами перед друзями.

Sky Guide

The best Apple Watch apps: 50 essential apps and games

На iPhone Sky Guide – найкрасивіший гід по сузір’ях, тож цей додаток вартий грошового вкладу. На Apple Watch вам доступний календар з майбутніми подіями та додатковими сповіщеннями про те, що може виникнути в вашому місцезнаходженні, тож, наприклад, ви можете зненацька натрапити на Міжнародну Космічну Станцію над головою. Останні оновлення програмного забезпечення так само покращили роботу додатка та додали віджет, який підтримує Time Travel та пропонує дуже точний календар фаз місяця.

Lifeline 1 & 2

The best Apple Watch apps: 50 apps tried and tested

Концепця Lifeline в тому, що ви якимось чином отримали повідомлення від космонавта Тейлора в скрутному становищі, якиц потребує вашої допомоги. Історія відбувається в реальному часі, і ви приймаєте рішення за Тейлора.

Коротше кажучи, це тип гри „Ти сам обираєш свій шлях” – і багато ігор після Lifeline позичили цю структуру. Але за наші гроші і сюжет гри прописаний так, що йому немає ніякої конкуренції. Коли ви впоралися з першою частиною, Lifeline 2  пропонує іншу, вдвічі довшу, про жінку на ім’я Аріка та її шлях помсти за батьків. Також є версія гри Lifeline: Silent Night.

Trivia Crack

Більш менш спрощений і несинхронізований з Trivial Pursuit, Trivia Crack змушує вас поборотися з кимось із онлайн гравців, при цьому можна обрати одну з шести категорій питань та зібрати всіх персонажів у процесі гри. Додано звукові ефекти, плюс більше не потрібно запускати ігри спочатку на iPhone. Зауважте, що це не значить, що можна підглядати в iPhone, щоб змухлювати з відповідями. (Ну да, теоретично ви можете так зробити, але цього точно вам не треба.)

Tiny Armies

The best Apple Watch apps: 60 apps tried and tested

Будучи амбітною грою для Apple Watch, Tiny Armies базується на покроковій стратегії . Якщо ви очікуєте щось на кшталт Civilization (або навіть Polytopia), ви, мабуть, розч