Apple зняла завісу з watchOS 4: показала новий дизайн для Apple Watch і натякнула на нові можливості Watch Series 3, що будуть доступними цього року.

Нові можливості з Apple Watch будуть доступними у вересні

Ви не зможете отримати watchOS 4 до певного моменту, але можете завантажити усі версії для смартгодинника, а саме Series 0, Series 1, Series 2 та – сміливо припустимо, що таке станеться – Series 3. Ймовірно, що до офіційного релізу відкритої бета-версії не буде, отже, вам слід чекати до вересня. Це краще, ніж завантажувати закриту бета версію – останнє ми наполегливо рекомендуємо вам не робити.

Адже для цього ви повинні заздалегідь оновити не тільки ваш iPhone до тестової версії iOS 11 (яка є нестабільною), але й для повернення Watch до watchOS 3 маєте відвідати Apple Store. Ми вас попередили.

Автор Х’ю Ленглі з Wareable.com погрався з оновленням, аби врятувати вас від непорозумінь. Очевидно, що бета версія глючить, схильна до збоїв і всілякого роду дивних вибриків. Також їй не вистачає кількох речей – але агов, це бета, чого ж ще очікувати?  Отже, що ж Х’ю думає про watchOS 4 на даний момент?

Нові способи навігації

Панель док у watchOS 4 обернулась
Коли справа доходила до навігації Apple Watch я завжди відчував, що це була суміш «ой як мило» і «що за пекло?»
Apple відгукувалася: у watchOS 3 компанія презентувала панель док, додавши новий спосіб швидко отримати доступ до найчастіше використовуваних додатків і економивши час, який витрачається на споглядання нескінченних іконок.
Панель док у watchOS 4 обернулась, тож тепер махніть по вертикалі, а не по горизонталі. Перша річ, яку варто відзначити – наскільки природніше це відчуваєтсься з Digital crown, і здається очевидним, що Apple зробив зміну напрямку руху саме з цієї причини.

Використовуючи форс тач, тепер можна перемикатися між сіткою і списком

Я не використовую док часто, і не думаю, що таке оновлення це змінить, але я вважаю, що так він працює краще. Також я є фаном нового способу навігації – коли ти дивишся на сітку додатків, до якої отримуєш доступ, натиснувши на crown. Використовуючи форс тач, тепер можна перемикатися між сіткою і списком, який – знову-таки – працює більш природно з crown. І знову, це краще відчувається, коли у вас є скупий екран. Не те, що вигляд бджолинних сот жахливий, але мені здається, що він працює не так добре, як виглядає.

Будьмо відвертими, це все про циферблат Siri

Siri циферблат служить листом найближчих подій
Змушений з важким серцем констатувати: я не маю Toy Story циферблату, щоб показати його вам. На жаль, він ще не готовий для публічного перегляду. Але нові –  калейдоскоп і Siri-циферблати — є, працюють, і я вважаю, матимуть успіх.

Новий циферблат служить нам листом найближчих подій і оновлень, у яких, на думку Siri, ти будеш зацікавлений – трафік, прогноз погоди, події календаря – ти можеш використовувати crown для прокрутки послідовності. Це моє улюблене оновлення у watchOS 4, хоча зараз це лише тізер, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити, наскільки корисним він виявиться з часом. За замовчуванням, є короткий шлях у цього циферблату до відкриття смарт-асистента, але ви можете його змінити за бажанням.

Нові циферблати різняться фічами

Циферблат Калейдоскоп є досить динамічним, дозволяє змішувати різні фото і вікна, які рухаються або виринають, і знову ж таки, ви можете крутити crown для швидкого перемотування вперед через рух. Цікаво гратися, і я переконаний, що це буде один із найпопулярніших видів циферблату.
Говорячи про циферблати Apple Watch, помітив ще одну спритну фічу на iPhone, коли ви граєтесь з iOS 11. Тепер, коли ви натиснете на поширення іконки зображення, з’явиться ‘Create Watch Face‘ опція, яка робить циферблат з регулярним фото або фотоколажем з які ви обрали.

Є ще дещо нове: Playing і Apple News. Їх ідея полягає в тому, що дасть вам швидкий доступ до ваших налаштувань, під час активного переміщення.

Повертаючись до циферблату Siri – ви можете тільки додати пару інших іконок на екрані, і це нормально, тому що Siri повинна служити таким речам як прогноз погоди і оновлення новин. Він також вивів сповіщення, щоб сказати, що я повинен йти пішки ще 30 хвилин, щоб закрити кільця в Activity. Мені зручніше, щоб дисплей показував те, що мені необхідно та піддається налаштуванню, аніж сповіщення на власний розсуд.

Нові дороги

WatchOS 4 має оновлення у сфері спорту і здоров’я
Apple зараз приділяє багато уваги фітнесу, тому не дивно, що watchOS 4 має оновлення у сфері спорту і здоров’я. В першу чергу йдеться про підтримку високої інтенсивності інтервальних тренувань. На додачу до високоінтенсивного інтервального тренування, watchOS 4 приходить з обіцянкою нових алгоритмів руху і частоти серцевих скорочень для більшої точності. Є також автонабори для плавання у басейні.

Додаток Workout став менш яскравим. Я надаю перевагу цьому дизайну, і хоча екран статистики під час тренування не змінився, тепер можна швидко перейти до налаштувань музики. Також чудово, що я можу легко змінити вид тренування, провівши зліва і натиснувши на «New», обрати іншу дію. Тріатлоністи, радійте!

Ще багато чого у watchOS 4 нам потрібно перевірити. Оновлений додаток Музика виглядає чудово в картинках, але працює не ідеально. Також, сподіваємося, Apple оновить бета. На даний момент, це ще один SmartWatch-досвід компанії Apple – і вельми сумно, що для його отримання потрібно так довго чекати.