Наша менеджер з продажів Наталя нарешті придбала собі Apple Watch. Ми попросили її записати свої враження від користування і пропонуємо серію статей «Перший тиждень з Apple Watch». 

Надалі розповідь йтиме від імені Наталі. Приємного ознайомлення!

Apple Watch не лише прикраса, а корисний інструмент

Вже тиждень активно користуюсь годинником.

Невеликий відрізок часу, щоб оцінити всі переваги пристрою, але я вже помітила покращення свого повсякдення. Перше та найголовніше, що б хотіла відмітити, — це величезна економія часу. Я б навіть сказала: економно зручно мати вотчі!

Телефон у сумочці

Всі жінки мене зрозуміють) Коли чуєте дзвінок, він відображається на годиннику. Можна побачити контакт і вже залежно від важливості дзвінка відповісти/скинути/написати швидке смс.

Push-повідомлення

Отримання повідомлень — це найкрутіша штука. Часто телефон залишаться в кімнаті, на кухні, в ванній, в тій же сумочці. Годинник все дублює,  пропустити щось важливе — нереально.

Хочу приділити увагу двом ситуаціям.

– Я за кермом

Часто отримую повідомлення або дзвінки під час кермування. Відповісти (наприклад: «куди їхати», «вже під’їджаю, не хвилюйся», «я в заторі», «виїхала, скоро буду») дуже важко і небезпечно. Це просто до ручки мене злить. З Apple Watch нерви в спокої:  додаючи в меню короткі повідомлення, я можу спокійно, не відриваючись від керма, відповісти або запланувати дзвінок у відповідь. Підкреслю, користуватися мобільним телефоном за кермом небезпечно для усіх учасників дорожнього руху! Мої вотчі, можна сказати, оберігають мене)

– Я — пасажир

Мені доводиться їздити в громадьскому транспорті або на «попутках». Кожного дня зустрічаю інших людей, які починають ритися в сумках в надії всигнути взяти трубку, бо телефон розривається. А так, глянув на Watch — так, це подруга дзвонить розказати про свій новий манікюр, — і відхиляєш дзвінок 🙂

Нагадування

В мене,  як і в багатьох активних людей є багато задач, про які просто не можна забути. Я от можу йти і згадати, що треба забрати з пошти посилку, а не чекти доки звідти подзвонять. Не завжди зручно записувати це в блокнот чи на телефон. Тепер я просто кажу про це Siri на Apple Watch (потім якщо треба редагую на телефоні).

 

Нагадування у Apple Watch

 

Shazam

Я — меломан. Коли чую пісню, яка подобається, завжди вмикаю Shazam. Знаєте, як буває? Поки дістав телефон, поки увімкнувся додаток — пісня закінчилася. І ти весь день ходиш з «ту-ту-ту» в голові, а назви пісні так і не знаєш. Тепер не треба діставати телефон, шукати додаток, витрачаючи дорогоцінні секунди. Достатньо декількох митей — і пісня, яку я заслухаю до дірок наступного тижня, уже у моєму плей-листі.

 

Вікно Shazam на Apple Watch

 

Музика на Apple Watch

Також доступне керування плей-листом. В мене є портативна колонка (вже мрію про HomePod. Знаю, що замовити Святому Миколаю). Використовую на природі, в машині. Тепер перемикаю за допомогою Apple Watch.

 

Гранули у Apple Watch

 

Далі буде…

P.S. Зацікавив такий досвід? Хочеш собі Apple Watch? (А може, HomePod?) Знайди модель, що пасуватиме саме тобі, на store.iland.ua або просто зателефонуй (044) 323-06-09