Можна ловити покемонів і тренуватись, або ж навпаки, тренуватись й ловити покемонів. Однаково, адже гра Pokémon Go на Apple Watch поєднує ці два заняття. Продовжуйте вправи, поки не переловите їх усіх!

Ловити покемонів можна на Apple Watch

Оновлено: Pokémon Go тепер доступний для людей з особливими потребами: ловити покемонів можна на інвалідному візку на Apple Watch. Apple додав тренування “Time to Roll” до Activity Rings на watchOS 3.

Pokémon Go (PG) на Apple Watch – це дещо більше ніж просто компаньйон, який джичить, коли PokéStop знаходиться десь поруч (він таки це робить і це чудово). Pokémon Go також відстежує скільки кроків, які ви зробили, пройдену дистанцію та кількість калорій, які спалили протягом пригоди. Ви можете дізнатися про Pokémon, який знаходиться недалеко, здобути PokéStop і додавати ваші покемонські звитяги до щоденних активностей у програмі Activities на Apple Watch. Уперед!

Як розпочати тренування Pokémon Go на Apple Watch
Pokémon Go на Apple Watch – це програма здебільшого для тренувань. Ви нічого не зможете знайти без початку руху. При запуску PG на вашому Apple Watch, припустімо, що ви вже дали доступ до даних вашого здоров’я, натисніть Start щоб розпочати.
Pokémon Go буде відстежувати вашу дистанцію, загальний час заняття, калорії та кроки. На екрані смартгодинника калорії та кроки будуть з’являтися по черзі (немає місця для обох показників!).
Наступний крок: почніть рухатися. Як і Pokémon Go на iPhone, ви отримаєте джичання у разі появи PokéStop або монстра поблизу. Ви також отримаєте вібрацію на вашому зап’ясті руки, коли ви отримуєте бонуси і готові виходжувати яйце.
Тепер, коли є PG на Apple Watch, а десь поблизу – PokéStop, більше не потрібно виймати з кишені iPhone щоб захопити його. Перевірте, чи є нотіфікейшени на Apple Watch, проскроливши вниз, і натисніть Get Items, розташований прямо під картинкою. Потім проведіть пальцем диск PokéStop, аби зібрати ласощі. Натисніть Close, коли ви завершите.

Збирайте і повторюйте протягом усієї вашої прогулянки.
Ви можете зробити паузу у грі будь-коли, провівши на екрані смартгодинника зліва направо. Не потрібно натискати на “X”. Лише натистінь Pause/End, поки не будете готовими повернутися до тренувань. Провівши пальцем на екрані справа наліво, повернетеся до зображення відстежувань ваших спортивних занять.

Гру Pokémon Go можна залишити на паузі. Серйозно

По завершенню тренувань проведіть на екрані Apple Watch зліва направо, щоб отримати доступ до зображення Pause/End. Цього разу, якщо бажаєте завершити сеанс, натискайте “X”. Ви відразу отримаєте резюме вашого тренування: загальні дані пройденої відстані, загальний час занять, кількість спалених калорій кількість кроків. Крім того, побачите скільки елементів ви здобули із PokéStops на вашому Apple Watch.

 Activity враховує ваші пошуки покемонів

Оскільки Pokémon Go прив’язаний до даних вашого здоров’я, заняття спортом також буде зараховуватися у вигляді кілець у додатку Activity, отже отримуєте подвійне винагородження за отримане задоволення!