Останнє оновлення Apple Watch під назвою watchOS 3.2 тепер можна завантажити на годинник. Отже, власники Apple Watch, що дасть вам цей апгрейд?

watchOS 3.2 приготувало власникам "розумних" годинників декілька несподіванок

Перш за все, зверніть увагу, що оновлення до IOS 10.3 – процес не швидкий. Я не засікав час – правду кажучи, для таких речей я зазвичай використовую свій Apple Watch – але пройшло відчутно більше за півгодини між авторизацією установки на iPhone та поверненням годинника до нормального життя. Так що не робіть це, приміром, якщо збираєтеся виходити з дому.

Не забувайте, що годинник має бути заряджений більш ніж на 50%, бути в межах досягнення вашого айфона та лежати на своїй маленькій бездротовій зарядці. Оновлення важить 233MB, тож не дивно, що воно займає деякий час.

Коли годинник знову запрацює, ви отримаєте нові можливості. Найбільша з них – Theater Mode («режим театру»).

Якщо вас коли-небудь спантеличувало блимання «розумних» годинників на руці глядача, що сидів нижче за вас у кіно, театрі або оперному театрі, ви зрадієте новинці від Apple. Я був би радий, якби ця можливість з’явилася два роки тому, коли я був у театрі на напруженій і тихій виставі. Я включив режим польоту, але забув, що це не вимкне сигнали – як той, що спонукає вас рухатися, якщо ви дуже довго сидите. Цього «тутс-тутс», коли він прозвучав, звісно, вистачило, щоб я блискавично перевів телефон у беззвучний режим, проте…

Одна з речей, яку дає режим театру – це незмінний темний екран, коли приходять повідомлення або коли ви рухаєте рукою у жесті, який зазвичай запалює екран. Якщо ви очікуєте термінового повідомлення і справді не виходить почекати, поки розпочнеться антракт, ви можете розбудити екран дотиком чи натиснувши Digital Crown або бічну кнопку.

Це одне з тих невеликих доповнень, відчутну перевагу яких помітно вже з першого використання. І якщо ви з тих користувачів, які люблять відстежувати сон за допомогою одного з додатків Apple, на кшталт Heart Analyzer, ви відчуєте перевагу того, що екран лишається темним, не реагуючи на порух руки, коли ви дрімаєте.

Окрім звичайних патчів і виправлення багів, нове програмне забезпечення включає SiriKit, який використовують розробники для інтеграції системи розпізнавання голосу Siri у свої додатки. Не кожен додаток може використовувати Siri, але точно зможуть ті, яких в компанії Apple називають доменами, у які додаток має увійти, щоб розпізнати вхідні повідомлення, платежі, бронювання та фотографії.

Якщо розробники додатків здійснили це, ви зможете поговорити з вашим годинником і попросити «нееплівські» додатки оплатити щось, відправити повідомлення чи замовити поїздку.

Нова система має екзотичні кольори в тон ремінцям

Новий софт також включає в себе нові кольори для певних годинників, які точно відповідають недавно випущеним ремінцям. Тут є кольори з екзотичними назвами як пилок, фламінго та галька. Власники Apple Watch Nike+ також отримали нові кольори для своїх хронометрів.

Крім цього, Scribble тепер може використовувати на декілька мов більше (додалися французька, іспанська та італійська). Є ще декілька дрібниць, проте це – основне.

З моменту апгрейду я не помітив жодних проблем або недоліків, так що точно рекомендував би усім апгрейдинг. Лиш не забудьте відвести годину або близько того, щоб зробити це.

Я вже маю великі плани на свій наступний візит до театру. Точно використовуватиму там новий режим. А ще попрошу Siri замовити машину, яка відвезе мене туди.