Експерт компанії Asymco Горацій Дед’ю (Horace Dediu) за допомогою логіки та нехитрих обчислень дійшов висновку, що збільшився середній термін використання гаджету Apple до більш ніж 4-ох років. 

Фото з останньої перзентації iPhone

Це вдалося завдяки двічі(на початку 2016 і на почтаку 2018 років) оголошеній Тімом Куком інформації про кількість активних пристроїв. Знаючи обсяги продажів (вони публікуються щоквартально) визначити середню тривальість «життя» Apple-гаджету не так вже і важко. 

Отже, з січня 2016 року Apple продала 586 744 000 пристроїв, а кількість активних гаджетів збільшилася на 300 000 000 одиниць. Тобто, дві третини з них працюють до сьогодні. 

2/3 пристроїв Apple лишаються активними

Знаючи кількість активних пристроїв на останній квартал 2017 та кількість проданих пристроїв, ми можемо знайти різницю — по факту, пристрої, які вийшли з ладу. Це — верхня чорна лінія на графіку нижче. 

Звідний графік активних та проданих гаджетів Apple

Нижня чорна лінія — така сама за розміром. Проте поставлениа у такий момент часу коли ця кількість пристроїв була продана. Коли усі продажі за квартал були такими самими, як кількість вийшовших з ладу на сьогодні пристроїв. ( це — нижня чорна лінія). Таким чином ми побачимо скількі пройшло часу, поки усі продані пристрої вийшли з ладу. Це і буде среденя тривалість життя пристрою Apple (lifespan на графіку). Вона складає 17 кварталів, або 4,25 роки. Непогано, як для «не торту».

Можна сперечатися про причини цього зросту. Проте, вочевидь, міф про «Apple примушує користувачів оновлюватися» не дієздатний. Мабуть, якось слабо «змушують», бо користувачі по 4 роки не слухають)

Придбати надійну і довговічну техніку Apple ви можете на нашому store.iland.ua