Попри те, що новий смарт-динамік Apple отримав назву HomePod, його «розум» та можливості можна використовувати й для офісних задач.

Apple HomePod. Фото: James Martin/CNET

 

Пропонуємо розглянути три функції, які може виконувати HomePod в офісах.

1: Якісне виконання конференц-дзвінків

Далеко не усі офіси мають конференц-телефони (які можуть коштувати від $1 000). Ті, які трапляються, роблять лише імпровізовані конференц-дзвінки, адже доводиться вести розмову через смартфон із ввімкненим режимом гучного зв’язку.

Для офісів без таких примхливих пристроїв, HomePod пропонує зручний спосіб здійснення дзвінків. Завдяки прямому та зовнішньому формуванню звукового діапазону і складному мікрофону, HomePod таки відрізняється від стандартного динаміка смартфонів.

2: Прекрасно відтворює фонову музику

Годі й сперечатись. Є кілька досліджень (наприклад, про одне з них – у виданні The New York Times), які доводять, що прослуховування музики під час роботи допомагає зосередитись та підвищує продуктивність. Іноді музика, а хтось надає перевагу білому шуму або звукам природи, може врятувати від звукових відволікань, таких як шум техніки чи гомін колеги в офісі.

Пристрій не простий, погодьтесь

Щоб ви не обрали, з HomePod саундтреки звучатимуть в офісі незрівнянно. Добре продуманий вуфер і технологія динаміка забезпечують надточність відтворення звуків. Зауважимо, що кілька HomePod можуть працювати спільно і автоматично підлаштовувати звук, балансувати рівнями гучності. Ось і маємо досить складну, багатофункціональну звукову систему, з якої лунає фонова музика, і яка, окрім того, виконує ще безліч інших функцій.

3: Дізнавайтесь професійну інформацію та керуйте лише голосовими командами

Якщо HomePod буде використовуватись в офісі, де не заважатиме оточуючим отриманням запитів та голосовими відповідями, то для нього буде ще одне застосування!

У таких умовах HomePod стає фізичним розширенням Siri, голосом надаючи будь-яку необхідну інформацію.

Інтелектуальна технологія пристрою забезпечує чітке реагування на команди. Дізнатись поточну ціну акцій, знайти розрахунки, встановити нагадування чи відправити термінове повідомлення колезі, — усі ці завдання може виконати HomePod за допомогою голосових команд.

Перед відрядженням можна запитати у Siri: «Яку погоду слід чекати завтра у Бердичеві?» Можливість отримувати відповіді на щоденні питання заощаджує робочий час, а час, як відомо, — це гроші.

У правильному офісному середовищі HomePod може зробити перемовини невимушеними, заощадити час і підвищити продуктивність праці, не кажучи про моральний дух працівників.

Замовляйте HomePod у iLand.