Іноді приходить електронний лист із важливою, та не нагальною інформацією. Не зараз, а коли виникне необхідність, було б чудово легко його знайти.

На iOS 10 можна зберігати листи у Notes

Зазвичай, можна залишити лист із важливою інформацією у теці “Вхідні”, але ж хочеться зберегти його у місці на зразок Notes. На щастя, це можливо на iOS, але дещо не очевидно, щоб виявити відразу…

Найбрутальнішим методом є скріншот листа і збереження його як зображення. Проте, більшість листів мають довжину більшу ніж один екран і погодьтесь, буде не елегантно їх довго скролити та робити скріншоти. Натомість можна використовувати фічу – друк у PDF на iOS 10, аби зберігати листи у Notes. Вам всього лиш потрібно знати де можна дізнатись про цей метод.

Найбільш невимушеним способом було б відправити листа з Mail до Notes, за допомогою стандартної опції в один крок. Це було б досить просто. Натомість ви шукатимете опцію “Друк”, яка цікаво розташована під опцією “Відповісти”.

Сміливо відправляйте листа на друк, аби зберегти його у pdf

Отже, знайдіть листа, який хочете зберегти, натисніть кнопку «Відповісти», яка є четвертою піктограмою на нижній панелі вкладок, і оберіть “Друк”, хоча ми насправді нічого не друкуємо. На екрані з “параметрами принтеру” зробіть превью вашого листа зменшивши пальцями розмір зображення.

Це активує новий екран попереднього перегляду, який включає стандартну кнопку “Поділитись” в нижньому правому кутку. Натисніть, щоб відкрились варіанти, а потім оберіть “додати до Notes”.  Можете додати текст, щоб назвати нову нотатку або вибрати чинну нотатку для збереження листа, а далі натисніть “Зберегти”.

Запустіть додаток Notes, відкрийте нотатку, яка містить PDF збереженого листа. Можете відкрити попередній перегляд, переглянути його повною мірою, позначити його малюнком чи текстом або поділитися ним деінде.

Усе, тепер від самого електронного листа немає чого чекати, тому можете видаляти з теки “Вхідні” та у разі необхідності покладатися на свої нотатки.

Apple, безсумнівно, зробить збереження листів у PDF на iOS більш модернізованим, але наразі – це корисна функція, яка просто має кілька заплутаних кроків. Як тільки ви їх спробуєте, буде легко ними користуватись у майбутньому.

Пораду нам дав Зак Хол