Додаток Yousician вчить майстерності гри на гітарі у зручному форматі.

Youisican працює з будь-якою акустичною чи електрогітарою без додаткового обладнання

Yousician – сучасний подарунок музичній освіті.

Програма працює з будь-якою акустичною чи електрогітарою без додаткового обладнання. Доступна для кожної великої платформи, а якщо точно, то для iOS, Android, Windows, Mac і Linux.

Yousician розрахована як для новачків, так і для досвічених гітаристів.

Програма слухає гру на гітарі через мікрофон на вашому девайсі і дає фідбек у реальному часі. Навчання поєднує комбінацію відео інструкцій та інтерактивної графіки. Уроки досить красиво побудовані, відеоматеріал видається чітко, а графіка – хоч і дуже барвиста –  та досить виразна, за якою легко стежити. Процес навчання жвавий, по суті, це – навчальна гра. Так, якщо у вас є діти, які тільки починають грати на гітарі, Yousician може допомогти їм освоїти інструмент.

Yousician Guitar зручний інтерфейс

Процес навчання поділений на три режими: уроки (чи ‘missions’ як називає їх Yousician) пісні та виклики. Перший режим навчає набором вправ, які враховують ваш рівень майстерності. У цьому режимі можна вивчити основи гри на гітарі, освоїти якусь техніку гри або удосконалити вже набуту. Очевидно, що вищі рівні заблоковані до тих пір, поки ви не попрацювали над попередніми матеріалами. Пісенна сесія дозволяє користувачам Yousician ділитися власними виконаннями, використовуючи тубулатуру. Якщо ви хочете спочатку попрактикуватися з піснею в Yousician, можете стрибнути у навчальний режим, де можна уповільнити трек, зосередитися на більш складній його частині. Режим Challenges щотижня оновлює оригінальні Yousician пісні з декількома версіями, від новачка до музиканта, для задоволення усіх типів гравців.

Структура уроків Yousician Guitar

Yousician має претензію бути найбільшим у світі музичним викладачем, звітуючи, що 25 мільйонів людей по усьому світу вже використовує цей навчальний додаток — за чотири роки його існування—так, таку позицію важко перемогти будь-якій музичній академії.

Свій рівень володіння гітарою можна протестити

Додаток важить 36 MB, вимагає як мінімум iOS 6 і працює на Phone, iPad oчи iPod Touch. Його можна скачати безкоштовно і працювати над великою частиною контенту безкоштовно, вільними є 20-хвилинні щоденні уроки. Це означає, що ви можете спробувати програму, подивитися, чи вона вам підходить.

Проте, додаткові фічі програми – платні. Yousician Premium коштує 9,99 $/місяць, якщо річна підписка і 19.99 $ – щомісячна плата.

Yousician Guitar можна користуватись безкоштовно

Отже, завантаження Yousician безкоштовне і можна спробувати себе у грі на гітарі. Музикантам програма може надати новий підхід у виконанні. Не залежно від рівня володіння інструментом, програма буде цікавим квестом.

“We don’t need no education”. Yes we do!