Приєднуйтесь до нас, щоб підбити підсумки ІТ-досягнень Apple у 2022 році, спрогнозувати, чого очікувати в наступному році, і як позиціювати свою організацію, щоб отримати вигоду.
Завершується 2022 рік, і це можливість озирнутися на основні віхи розвитку ІТ-індустрії Apple, які ми спостерігали протягом року, та спрогнозувати, що чекає на бізнес та освітні організації в майбутньому.

У нашому вебінарі “ІТ-тренди Apple на 2023 рік” Вероніка Батіста, старший менеджер Jamf з аналізу ринку, надає огляд основних ІТ-досягнень Apple у 2022 році та розповідає про те, що чекає на них у майбутньому.

Підсумовуючи основні віхи розвитку Apple IT у 2022 році

Зліт Apple в корпоративному секторі у 2022 році не в останню чергу був обумовлений потужністю і популярністю чіпа M1.

З широким впровадженням гібридної та віддаленої роботи ми стали свідками переосмислення того, як ІТ розширюють можливості кінцевих користувачів, з акцентом на безпеку та продуктивність співробітників.

Через зростаючу активність хакерів і зловмисників безпека у світі віддаленої роботи світі є головним питанням. А підхід до безпеки з нульовою довірою допомагає організаціям бути краще підготовленими до боротьби з витоками даних. Виклик: як управляти безпекою, зберігаючи конфіденційність співробітників.

Ми побачили потребу в кращих рішеннях як для BYOD, так і для корпоративних пристроїв, які усувають загрози безпеки, зберігаючи при цьому конфіденційність співробітників.

У світі освіти це були дуже складні кілька років. Коли пандемія тільки почалася, ті, хто вже мав програми для iPad у співвідношенні 1 учню — 1 iPad, почувалися краще, ніж ті, хто їх не мав, що змусило багато шкільних округів збільшити використання iPad у класах.

Швидке впровадження дистанційного навчання створило багато викликів, що потребують потужних рішень з фільтрації та безпеки.

Прогнози на 2023 рік

Ми вважаємо, що в наступному році ми побачимо багато подібних тенденцій, зокрема

  • Apple продовжує збільшувати свою частку на ринку – iOS продовжуватиме домінувати, а комп’ютери Mac стануть найбільш популярними настільними комп’ютерами.
  • Дистанційна робота нікуди не дінеться – ми рекомендуємо вам скористатися перевагами, включаючи розширення кадрового резерву, підвищення ефективності зустрічей і скорочення витрат.
  • Конфіденційність проти безпеки – шукайте рішення для розширення можливостей ІТ, а не рішення для блокування, щоб зробити вашу організацію більш безпечною, а кінцевих користувачів більш продуктивними та забезпечити кращий досвід роботи.
  • Тенденції в освітній галузі – ми продовжимо спостерігати розширення технологічних програм 1:1, а уряди активізуються, щоб допомогти забезпечити школи технологіями.

Позиціонуйте свою організацію, щоб отримати вигоду

Для того, щоб скористатися перевагами розвитку ІТ-тенденцій у вашій організації, існує ряд ініціатив, які ви можете розглянути для впровадження у 2023 році, зокрема

  • Програма вибору співробітників
  • Модернізація вашого онбордінгового досвіду
  • Програма BYOD

Для більш детального обговорення останніх ІТ та тенденцій Apple, очікуваних у 2023 році, а також ресурсів, які можуть допомогти підготувати вашу організацію до успіху, перегляньте повну версію вебінару.

Оригінал статті на сайті Jamf

Якщо у вас є питання з приводу впровадження MDM у вашій компанії то заповніть, будь ласка, форму.

Універсальна бізнес форма