Використовуючі програму Команди (Shortcuts) ви можете автоматизувати чимало рутин. Розглянемо на прикладі людини яка пракиткує усмідомленість та медитацію, але втомлюється постійно встановлювати режим “не турбувати”, виставляти гучність та режим шумогасіння навушників AirPods Pro, запускати програму а потім і знімати режим “не турбувати”.

Наступна команда робить все це в один дотик, і працює наступним чином:

команда Meditate

команда Meditate

Ви можете набрати команду самостійно запустивши програму “Команди” на вашому iPhone чи iPad. А можете завантажити та встановити, і потім модіфікувати під себе, готову команду яку ми склали для себе в iLand. Команда Meditate.

У цій команди ми трохи схитрували і щоб не плутатися з часом коли увімкнути режим “не турбувати” і коли його знімати, виставили просто від зараз на 20 хвилин. Після 20 хвилин режим “не турбувати” актоматично переходить у звичайний і ви починаєте отримувати дзвінки та повідомлення у звичайному режимі.

Якщо у вас виникли питання стосовно команд, чи вам треба скласти персональні команди — пишіть будь ласка у форму зворотнього зв’язку нижче.

Універсальна бізнес форма