Знайомство з привілеями Admin On-Demand

 

 

Однією з найбільш обговорюваних тем серед ІТ-адміністраторів та адміністраторів безпеки в організаціях, що використовують комп’ютери Mac, є питання про те, чи слід надавати кінцевим користувачам привілеї адміністратора або стандартні привілеї.

В ідеалі, користувачі завжди повинні працювати з правами ʼʼстандартний користувачʼʼ на пристрої. Однак, у певних випадках, користувачеві може знадобитися доступ до прав рівня адміністратора, щоб вирішити потенційну проблему, змінити дозволи програм, видалити старий SSID, налаштувати часовий пояс під час робочої поїздки тощо.

Це залишалося невирішеною проблемою для організацій, що використовують комп’ютери Mac, до початку 2022 року, коли компанія Mosyle створила і запустила “Admin On-Demand”.

Завдяки Admin On-Demand кінцеві користувачі можуть запитувати доступ адміністратора, коли їм це потрібно, і отримувати його автоматично, а згодом ці права відкликаються на основі налаштувань, визначених ІТ-відділом та службою безпеки.

Зараз Mosyle знову впровадили інновації та ввели новий рівень в Admin On-Demand, роблячи його ще більш унікальним, потужним та ефективним. Назали його – Privileges

 

 

Привілеї надають звичайним користувачам гранульовані дозволи на виконання певних зарезервованих адміністратором дій, схвалених ІТ-відділом та службою безпеки, без необхідності повної ескалації привілей користувача- адміністратора. Завдяки цьому кінцеві користувачі можуть виконувати обмежені та виправдані дії, не збільшуючи свій профіль ризику навіть протягом обмеженого періоду часу.

Привілеї доступні в бета-версії для користувачів Mosyle Fuse і Mosyle OneK12 зі спеціальними дозволами на оновлення панелей “Енергозбереження”, “Мережа”, “Принтери” та “Дата і час”.

Mosyle планує продовжувати розширювати можливості, доступні в новій функції Привілеїв для Admin On-Demand. Будемо тримати вас у курсі подій!

Щоб отримати інформацію стосовно умов використання Mosyle MDM, будь ласка, заповніть форму нижче. Будемо раді попрацювати з вами.

Універсальна бізнес форма