ChatGPT дебютував у грудні минулого року, і цей інструмент для створення тексту на основі штучного інтелекту відкриває цілий світ можливостей не лише для тих, хто проводить дослідження в Інтернеті, а й для тих, кому потрібно писати на будь-яку тему. Він швидко може стати незамінним інструментом. Не менш незамінним інструментом на Mac, який ми нещодавно відкрили, є MacGPT.

Щоб отримати доступ до ChatGPT, вам спочатку потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті ChatGPT. Зробивши це, ви зможете використовувати ChatGPT через браузер. Але якщо ви часто використовуєте ChatGPT і хочете мати ефективніший спосіб доступу до нього, ви можете скористатися MacGPT, утилітою від Jordi Bruin. MacGPT просто завантажує інтерфейс користувача ChatGPT у вікно, окреме від основного браузера. Але його ключовою особливістю є те, що він може знаходитися на смузі меню для швидкого доступу.

Якщо клацання піктограми панелі меню все ще недостатньо швидке для вас, ви можете призначити комбінацію клавіатури для відкриття MacGPT. У програмі натисніть налаштування, а потім клацніть поле “Menu Bar”. Тепер ви можете натиснути комбінацію клавіатури, яка відкриє MacGPT у полі “Open menu bar view”.

Якщо ви хочете, щоб MacGPT завантажувався кожного разу, коли ви запускаєте свій Mac, вам потрібно вручну встановити це в налаштуваннях macOS. (Розробник заявляє про сумісність із macOS Ventura та Monterey.)

У macOS Ventura перейдіть до System Settings > General > Login Items або в macOS Monterey перейдіть до System Preferences > Users & Groups, потім виберіть свій профіль користувача в лівому стовпці, і натисніть Елементи входу в головному розділі вікна. Увійшовши в Елементи входу для будь-якої версії macOS, ви можете додати MacGPT як програму для запуску на вашому Mac.

Ви можете користуватися MacGPT у браузерному вигляді або в режимі native, наче б то рідної програми для macOS. Для того щоб активувати режим native треба отримати ключ API для ChatGPT та ввести його в налаштуваннях native.

І якщо у вас платна версія, ChatGPT Plus, ви можете обрати версію моделі для ваших запитів. Пам’ятаємо що модель GPT-4 потужніша, але розробник обмежує кількість запитів до неї на добу.

MacGPT безкоштовний, але розробник приймає донейти.

 

Оригінал статті на сайті macworld

 

Універсальна бізнес форма