Складно уявити, але у 2023 році AirPods виповниться 7 років! За ці роки користувачі вивчили навушники вздовж і впоперек, а інші виробники досі копіюють їхній зовнішній вигляд і функції. Зараз навушниками від Apple вже нікого не здивувати, але купертинівці залишили кілька козирів у рукаві: днями компанія розповіла у своїй статті про те, як можна використовувати AirPods, окрім прослуховування музики і розмов по телефону. Виявляється, для цього вам всього лише потрібно встановити кілька додатків і гарнітура перетвориться на вашого фітнес-тренера і допоможе бути трішки здоровішим.

 

 

Можливо, ви не знали, але навушники від Apple, починаючи з AirPods 3 оснащені датчиками руху. Акселерометр потрібен не тільки для того, щоб визначати положення голови для налаштування і використання Просторового звучання, а й для деяких фітнес-додатків. Пояснюємо, як це працює в AirPods 3, AirPods Pro, AirPods Max і Beats Fit Pro.

 

Як рахувати стрибки на скакалці

Завдяки датчику руху AirPods вміють рахувати стрибки на скакалці! Допоможе в цьому застосунок YaoYao – Jamp Rope. Все просто: перед початком тренування ви вказуєте потрібну мету за кількістю стрибків, вмикаєте голосові сповіщення і налаштовуєте чутливість навушників до змін положення в просторі. Після початку тренування голосовий помічник буде рахувати повтори, але при цьому ви зможете слухати музику – просто її гучність трохи знизиться.

 

 

Зручно, що додаток YaoYao підтримує Apple Watch – за наявності смарт-годинника вам не доведеться користуватися іншими утилітами. Розробники регулярно оновлюють його та виправляють помилки. Вартість програми $2.99. Немає реклами і вбудованих покупок: можливо, є сенс заплатити за нього.

Завантажити додаток YaoYao – Jamp Rope

 

Як поліпшити поставу в домашніх умовах

Напевно, немає жодної людини з ідеально рівною поставою – всі ми час від часу горбимося або тримаємо спину в неправильному положенні. Виправити поставу допоможуть ваші AirPods – потрібно лише скористатися програмою Posture Pal. Воно навчить вас правильно сидіти і, можливо, навіть позбавить болю в спині! Все дуже просто: ви надягаєте навушники і запускаєте утиліту, після чого вона відстежуватиме положення голови.

 

 

Якщо опустити її або плечі занадто низько, Posture Pal повідомить вам про це. Програма вміє працювати у фоновому режимі та дозволяє налаштувати чутливість AirPods, щоб нагадування не спрацьовувало без причини. Зручно підтримує не тільки AirPods і Beats, але й інші навушники з вбудованим акселерометром. Завантажити його можна безкоштовно, спробувавши демо-режим. Вартість річної передплати обійдеться $5.99

Завантажити додаток Posture Pal – Improve & Alert

 

Додаток для тренувань на iPhone

 

 

Fitnexx – не просто черговий додаток для тренувань. Це зручний трекер для AirPods, який дає змогу підраховувати кількість повторів у різних вправах. Може здатися, що це зовсім не потрібно під час занять спортом, але це не так. Наприклад, кругові тренування вимагають виконання певної кількості повторів. Щоб похапцем не збитися, просто користуйтеся Fitnexx у парі з AirPods, адже він підтримує такі вправи як:

  • Віджимання
  • Присідання
  • Стрибки зі скакалкою
  • Жим штанги
  • Станова тяга

Fitnexx також працює з Apple Watch, тому шукати сторонній трекер вам не доведеться. Усе, що потрібно – запустити його і почати тренування, попередньо вказавши потрібну кількість повторень. Додаток коштує $3.49, а всередині є додаткові покупки у вигляді підписки.

Завантажити додаток Fitnexx Workout Reps Counter

 

На жаль, AirPods поки що не є заміною слухового апарату, але робота над цим ведеться. Принагідно Apple нагадує нам про функцію Live-прослуховування: ви можете використовувати iPhone у парі з AirPods не тільки як слуховий апарат, а й як радіоняню. Наприклад, залиште його в дитячій і за допомогою підключених навушників слухайте, чи не заплакала дитина.

  • Увійдіть у ʼʼПараметриʼʼ
  • Виберіть “Центр керування”, додайте туди кнопку “Слух”
  • Тепер підключіть AirPods до iPhone і запустіть функцію з центру керування

 

Якщо ви зацікавлені придбанням нової техніки Apple, заповнюйте анкету нижче, або звертайтесь за номером телефону: (044) 323 0609

Універсальна бізнес форма