Вперше нано-текстуроване скло з’явилося 2019 року як опція у моніторах Apple Pro Display XDR. Нано-текстуроване скло зменшує відбивну здатність екрану — особливо корисно у складних умовах з великою кількістю неконтрольованого освітлення. Це може бути офіс з штучним освітленням або домашній кабінет, де немає можливості якось зменшити природнє чи штучне освітлення. У таких умовах дуже важко працювати в принципі, а для деяких професій, як наприклад для дизайнерів або фотографів, робота в умовах такого “паразитного” світла може призводити то погіршення якості вихідного продукту.

На фото нижче ви можете побачити iMac без нано текстурного скла далі у кадрі, від екрану відбивається світло і видно навіть деталі на відбитку. На передньому плані iMac 27″ з нано-текстурним склом, він також відбвиває світло але відбиток виглядає як розфокусована пляма без різких кордонів — це не так сильно заважає працювати.

нано текстура iMac

нано текстура iMac

Нано-текстуроване скло підвищує ціну техніки, але як ми побачили вище, є певні умови роботи та професії, для яких ця опція повністю та швидко окуповується.

З початку 2020 року окрім моніторів з нано-текстурованим склом ми пропонуємо замовляти також iMac 27″ nano-texture glass. Щоб оформити замовлення на iMac 27″ з нано-текстурним склом, наберіть будь ласка відділ продажів iLand, +380443230609, або напишіть у месенджери які вказано внизу сторінки.

iMac 27″ Retina Nano-Texture Class 5K 6-Core 10th-gen Intel Core i5 3.3GHz/8GB/512GB SSD/Radeon Pro 5300 4GB

Універсальна бізнес форма