Пригоди чекають

 

Знайомтеся з найнадійнішим і потужним Apple Watch. З міцним титановим корпусом, точним двочастотним GPS, до 36 годин автономної роботи, свободою стільникового зв’язку і трьома спеціалізованими браслетами, створеними для спортсменів і шукачів пригод усіх мастей.

 

Дизайн

 

Щоб створити найкращий спортивний годинник, в Apple розробили кожен елемент із ретельною увагою до деталей для забезпечення неперевершеної продуктивності. Титан забезпечує ідеальний баланс між вагою, міцністю та стійкістю до корозії. Нова конструкція корпусу підіймається, оточуючи пласке сапфірове скло та захищаючи його від ударів краями. Корона Digital Crown більша, а бічна кнопка піднята над футляром, що полегшує використання в рукавичках.

  • Титановий корпус 49 мм
  • Водонепроникність до 100 м.
  • Перевірено на MIL-STD 810H
  • Стійкість до пилу IP6X

Найбільший та найяскравіший дисплей Apple Watch. Пряме сонячне світло не є перешкодою для дисплея Always‑On Retina, який має вражаючу яскравість 2000 ніт на піку та вдвічі яскравіший за будь-який інший Apple Watch. А більший дисплей забезпечує більше місця для показників тренувань та детальних циферблатів.

Циферблат Wayfinder із нічним режимом. Спеціально для Apple Watch Ultra, екран Wayfinder має циферблат часу, який можна перемикати на живий компас. За умов слабкого освітлення ви можете повернути коронку Digital Crown, щоб активувати нічний режим і побачити, як циферблат стане яскраво-червоним.

Готовий до дії

Нова кнопка дії дає вам швидкий фізичний контроль над різними функціями. Її можна налаштувати та керувати тренуванням, позначати маршрутну точку компаса або починати занурення. Як і ви, він сповнений потенціалу.

 

 

Все на своїх місцях.

Важливий та універсальний інструмент, який розміщується на вашому зап’ясті, Apple Watch Ultra містить неймовірні можливості в напрочуд малому гаджеті.

 

 

GPS антена – Точний двочастотний GPS забезпечує точне місцезнаходження для розрахунку відстані, темпу та карт маршруту.

Кнопка дії в International Orange – Налаштуйте, щоб позначити маршрутну точку компаса, запустити зворотний шлях, контролювати тренування, почати занурення тощо. Натисніть та утримуйте, щоб активувати сирену.

Подвійні динаміки – Другий динамік покращує гучність звуку для дзвінків і Siri.

Сирена – Видає звуковий шаблон 86 децибел, щоб залучити допомогу. Можна почути на відстані до 600 футів або 180 метрів.

Бічна кнопка – Використовуйте для доступу до функцій безпеки. Натисніть та утримуйте, щоб здійснити екстрений виклик.

Матриця з трьох мікрофонів – У вітряному середовищі адаптивний алгоритм вибирає найкращий мікрофон для аудіо.
Машинне навчання фільтрує шум для оптимальної чіткості голосу.

Глибиномір – Забезпечує вимірювання в режимі реального часу глибини під водою до 40 метрів разом із показаннями температури води.

Цифрова корона – Більший діаметр і більш грубі канавки полегшують використання.

Коли ви перебуваєте на другий день подорожі з рюкзаком, останнього етапу тріатлону або пірнаєте вздовж коралового рифу, останнє, про що вам хочеться думати, це про розрядку акумулятора. Завдяки довшому терміну служби батареї, ніж будь-коли, ви можете не перейматися про запас енергії.

Ходити в похід, бігати, пірнати. Для цього є браслет

 

Створення найкращого спортивного годинника для спортсменів усіх видів вимагало унікального підходу. Ось чому спеціалізовані ремінці для пригод на свіжому повітрі, тренувань на витривалість і водних видів спорту створені так само ретельно, як і сам годинник.

Витривалість

Незалежно від того, чи це ваша перша пробіжка за деякий час, біг на 10 км чи ультрамарафон, потрібен особистий тренер, щоб контролювати вас фізично. Apple Watch Ultra — це навчальний партнер, який допоможе вам розширити свої межі.

Знайдіть силу в цифрах – Щоб досягти прогресу як спортсмен, потрібні точні дані. Оновлення програми «Тренування», як от нові показники та перегляди, дають вам всю необхідну інформацію, щоб бути найкращим. Більший дисплей дозволяє бачити до шести показників одночасно.

Зони серцевого ритму – Швидко перегляньте свій рівень інтенсивності. Тренувальні зони розраховуються автоматично та персоналізуються на основі ваших даних про здоров’я або ви можете створити їх власноруч.

Бігова форма – Щоб зрозуміти, наскільки ефективно ви бігаєте, додайте довжину кроку, час контакту з землею та вертикальні коливання.

Виявлення треків – Workout визначає, коли ви прибуваєте на трасу, і використовує дані Apple Maps і GPS, щоб надати найточніший темп, відстань і карту маршруту.

Кнопка дії – Вимірюйте свій прогрес із надзвичайною точністю, налаштувавши кнопку «Дія», щоб керувати тренуванням, позначати сегмент або переходити до наступного інтервалу.

 

GPS, який є справді новаторським.
Продуктивність GPS має вирішальне значення для спортсменів, яким потрібні найточніші показники, незалежно від того,  тренуються вони на міських вулицях чи на природі. Apple Watch Ultra має нову прецизійну двочастотну систему GPS, яка забезпечує неймовірну точність у найскладніших місцях.

 

Комфорт на довгі роки – Створений, щоб бути легким, тонким і гнучким. Він має безпроблемне закривання петлі для швидкого регулювання під час тренувань. Додаткова еластичність, вбудована в стрічку, дозволяє легко затягнути її для оптимальної посадки.

 

 

 

Пригода

 

 

 

Розроблені для роботи в екстремальних умовах, висотах і температурах, Apple Watch Ultra є важливим інструментом дослідження, який може доставити вас куди завгодно. І допоможе доставити тебе додому.

 

 

 

Переосмислений компас – Точний компас так само важливий для орієнтування в дикій природі, як і надійна пара черевиків. Перероблений додаток Compass пропонує абсолютно нові види та функціональні можливості, які підносять орієнтування на зап’ясті на нову висоту.

Кнопка дії. Знайди свій шлях – Одне натискання кнопки «Дія» може швидко перекинути маршрутну точку Compass у ваше місцезнаходження або негайно запустити зворотний шлях.

Сирена 86 децибел. Звуковий порятунок – Якщо ви заблукали або отримали поранення і вам потрібно привернути увагу, утримуйте кнопку дії, щоб активувати сирену, яку можна почути на відстані до 600 футів або 180 метрів.

 

Океан

 

Створений, щоб витримати катання на водних мотоциклах або кайтсерфінг в ущелині. Apple Watch Ultra має новий глибиномір. Він також надає дані та функціональні можливості, необхідні аквалангістам і вільним дайверам для спусків на глибину до 40 метрів. Сертифіковано EN13319

Повнофункціональний підводний комп’ютер – Розроблений у партнерстві з відомими інноваторами підводного світу Huish Outdoors, додаток Oceanic+ для Apple Watch Ultra поміщає на ваше зап’ястя справжній дайвінг-комп’ютер. Він створений для рекреаційного підводного плавання та вільного занурення на глибину до 40 метрів з усіма основними функціями, які потрібні дайверу. Він також надзвичайно простий у використанні.

 

Кнопка дії. Готовий, пірнай – Полегшіть керування годинником у воді, запрограмувавши кнопку Action для запуску програми Depth або встановивши напрямок за компасом під час занурення з Oceanic+.

 

 

Ocean band. Море кличе – Виготовлений із фторэластомерної гуми, він легкий і гнучкий. Він має титанову пряжку та пружинну титанову регульовану петлю, яка фіксується через трубки для наднадійної посадки навіть під час швидкісних водних видів спорту. Подовжувач, який можна прикріпити, дозволяє носити його поверх товстого гідрокостюма.

 

 

 

Потужні властивості для здоров’я

 

Представлення датчика температури – Новий інноваційний датчик температури дозволяє отримувати новаторські відомості про жіноче здоров’я та покращене відстеження циклу. Він записує нічні зміни температури, які ви можете побачити в додатку Health.

Відстеження сну – Слідкуйте за своїм сном. Подивіться, скільки часу ви витрачаєте на три стадії сну: REM, базову та глибоку.

ЕКГ – Додаток ECG може записати ваше серцебиття та ритм за допомогою електричного датчика серця, а потім перевірити запис на фібриляцію передсердь, форму нерегулярного ритму.

Сповіщення про здоров’я серця – Отримуйте сповіщення про незвично високий або низький пульс і нерегулярний серцевий ритм.

Кисень крові – Отримайте дані про рівень кисню в крові, щоб зрозуміти важливий показник вашого загального самопочуття.

 

Інноваційні функції безпеки

 

Представляємо функцію виявлення збоїв – Нові датчики та алгоритм машинного навчання виявляють серйозні аварії та автоматично зв’язуються зі службами екстреної допомоги. Apple Watch Ultra також повідомляє диспетчерам про ваше місцезнаходження та сповіщає ваші екстрені контакти.

Виявлення падіння – Незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи в подорожі, якщо буде виявлено падіння, але ви не реагуєте, виклик служби екстреної допомоги буде здійснено автоматично.

Екстрений SOS – Натисніть і утримуйте бічну кнопку, щоб швидко зв’язатися зі службами екстреної допомоги та повідомити їм своє місцезнаходження. Протягом певного часу ваші екстрені контакти отримуватимуть оновлення, коли ваше місцезнаходження змінюватиметься.

Залишайтеся на зв’язку за допомогою стільникового зв’язку

 

Телефонуйте та надсилайте повідомлення – Стільниковий зв’язок вбудовано в кожен Apple Watch Ultra. За допомогою тарифного плану ви можете залишатися на зв’язку до 18 годин роботи акумулятора LTE цілий день. Працює практично будь-де з міжнародним роумінгом.

Музика – Слухайте свою улюблену музику, подкасти та аудіокниги з вершини гори або в тренажерному залі.

Карти – Отримайте маршрути та торкніться зап’ястя, коли вам потрібно повернути.

Apple Pay – Надсилайте гроші друзям або оплачуйте будь-що за допомогою Apple Pay. Використовуйте Wallet як ідентифікатор, ключ від дому, автомобіль або посадковий талон.

Siri – Робіть майже все на Apple Watch. Отримуйте маршрути, дивіться погоду чи прослуховуйте пісню — просто спілкуючись із Siri.

Магазин додатків – App Store на Apple Watch дозволяє знайти програми майже для будь-якого виду спорту чи діяльності. Завантажуйте програми прямо на годинник, не дістаючи iPhone.

Залишити попереднє замовлення на нові AirPods Pro (2-generation) можна тут або за номером телефону +38044 323 0609

Універсальна бізнес форма