macOS Sonoma, поточна версія операційної системи Mac, представила кілька цікавих оновлень, серед яких віджети, покращені можливості відеоконференцій, а також посилені функції конфіденційності та безпеки в Safari, Паролях, Повідомленнях та Пошті.

Зокрема, Apple Mail зазнала значних змін з припиненням підтримки зовнішніх плагінів, які були замінені розширеннями MailKit, що пропонують більш безпечну, стабільну та ізольовану функціональність, мінімізуючи ризики збоїв та вразливості системи безпеки. Щоб адаптуватися до цих змін, ми розробили розширення Daylite Mail Assistant і замінюємо застарілий Daylite Mail Assistant.

 

Зміни в розширенні Daylite Mail Assistant

 

Хоча розширення перевершують застарілу систему з точки зору безпеки, вони більш обмежені. В результаті нам довелося внести наступні зміни:

Щоб відновити та покращити робочий процес електронної пошти, ми оновили Daylite Mail Assistant, щоб показати вікно, яке завжди залишається відкритим, коли ви переглядаєте електронну пошту, що дозволяє легко бачити пов’язані елементи в Daylite з першого погляду та швидко посилатися на інші елементи в Daylite.

Для роботи з Daylite Mail Assistant потрібна версія Daylite для прямого завантаження.

Вікно Daylite Mail Assistant показує інформацію про вибране повідомлення у списку або вибране повідомлення у темі, використовуючи перше повідомлення у темі, якщо жодне повідомлення не вибрано видимим чином.

Відкриття повідомлення в окремому вікні подвійним клацанням приховує вікно Daylite Mail Assistant, оскільки його можна використовувати лише з основним вікном Пошти.

Функція автоматичного додавання була змінена (і працює аналогічно застарілому плагіну Daylite Mail Assistant). Перш ніж повідомлення буде автоматично додано, його потрібно вибрати і показати у вікні Daylite Mail Assistant, включаючи кожне повідомлення в потоці. Попереднє розширення Daylite Mail Assistant автоматично додавало всі повідомлення в темі і показувало банер, що вказує на їхнє автоматичне додавання.

Запрошення на зустріч в електронних листах тепер виявляються і показують кнопки для прийняття або відхилення (як це було в попередньому плагіні Daylite Mail Assistant).

Відповідаючи або створюючи нове повідомлення, натисніть значок Daylite на панелі інструментів, щоб відкрити спливаюче вікно Daylite Mail Assistant.

 

Daylite Mail Assistant на macOS Sonoma

 

Застарілі плагіни Daylite Mail Assistant стали недоступними у macOS Sonoma. В той же час в Daylite зʼявився окремий оновлений додаток Daylite Mail Assistant.

Щоб знайти та активувати розширення вікна Daylite Mail Assistant, виконайте наступні кроки:

  • Завантажте та встановіть останню версію Daylite
  • Увімкніть розширення Daylite Mail Assistant в Пошта > Налаштування > Розширення.
  • З’явиться вікно Поштового асистента Daylite з інструкціями щодо ввімкнення необхідних дозволів для Доступності та Автоматизації.
  • За допомогою кнопок Відкрити налаштування та увімкніть необхідні дозволи в Налаштуваннях.
  • Вікно Поштового помічника Daylite оновиться інформацією для вибраного повідомлення в Пошті.
  • Постійна підтримка та вдосконалення

 

Постійна підтримка та вдосконалення

Продовжуючи підтримувати екосистему Apple, ми прагнемо працювати разом з Apple Mail, щоб забезпечити легкий доступ до всіх її функцій для клієнтів Daylite. Наша мета – забезпечити більш продуктивну та надійну роботу з електронною поштою для користувачів Daylite Mail Assistant. Слідкуйте за нашими новинами на сторінці статусу, щоб дізнаватися про важливі події та оновлення в Daylite Mail Assistant на macOS Sonoma.

Оригінал статті ви можете переглянути на сайті Marketcircle. Компанія iLand є авторизованим партнером Marketcircle Daylite, якщо у вас є питання по використанню, або ви зацікавлені у впровадженні цієї CRM у ваші бізнес процеси – заповнюйте форму нижче . Ми завжди раді допомогти.

Універсальна бізнес форма
Tags: , ,